Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • winter

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Nikitta mi smo na VV i ne mogu naci neke nove informacije o punkciji pod anestezijom. Zadnje info imam da nemaju mogucnost anestezije, zato me je frka. Koji je dalje postupak nakon punkcije(oplodnja, vracanje embrija itd.?) I štoperica?
    Ti si uvijek punktirana pod anestezijom?

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nikita a da ocito se sve posemeri u takvom ciklusu i ne mozes znati kaj te ceka. A ja cu cekat da prodje najdulje koliko obicno bude i sta da se onda javim soc gin ha? Pa da mi da duphaston ili nekaj?
    Vaki tebe isto fkt nejde nis. Budemo si zajedno gore na Vvu pravile drustvo u 1 mj 🤣

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Cure moje drage, evo da vam se malo javim. 
    Prvo da pozelim srecu svima!
    Ja sam bila ponovno na blagoj stimulaciji klomifen+letrizol 3×1 od 2 do 6dc. Kad sam dosla 7dan na uzv doktor je ostao iznenađen, imam cak 5 folikula. Rekao je da ovo nije ocekivao. 
    Ja sva sretna, a pisala sam vam vec da mi je rekao da odustanem, da nema smisla itd...tad sam imala samo jedan folikul i bio je prazan. 
    Danas sam opet bila na uzv, 10dc, zadovoljan je razvojem folikula, endometrij isto dobar. Nastavljam s injekcijama jos sutra i navecer stoperica. Punkcija u nedjelju.
    Uh, nadam se da ce bit bar jedna dobra jajna stanica....
    Drzite mi fige 😘🤗 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije - nadam se da ćeš sad ipak stići, a ako ne onda ćemo se stvarno družiti na VV jer su nam ciklusi dosta usklađeni. 
    Mtk - držim fige! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki

    Nemasekirancije - nadam se da ćeš sad ipak stići, a ako ne onda ćemo se stvarno družiti na VV jer su nam ciklusi dosta usklađeni.
    Mtk - držim fige!

    U svakom zlu nesto dobro ;) hehe! Mtk drzim fige sretno 😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mtk neka si ti njemu pokazala da sve je moguce kad to jako zelis. I da nije ave crno bijelo kako je on pretpoatavio i odmah odbacio mogucnost uspjeha. Sretno i da svih 5 budu savrsene js i oplode se i sve bude sa happy end! 

  • petra31

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Molim cure koje su prosle da mi objasne sta je to prirodni IVF?Postupak?Uspjesnost?
    Bila sam na dvije inseminacije,ovaj mjesec idemo na treci pokusaj pa ako ne upali,spomenuli su taj postupak
    Pa vas molim iskustva
    Hvala puno😙

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    petra31

    Pozdrav
    Molim cure koje su prosle da mi objasne sta je to prirodni IVF?Postupak?Uspjesnost?
    Bila sam na dvije inseminacije,ovaj mjesec idemo na treci pokusaj pa ako ne upali,spomenuli su taj postupak
    Pa vas molim iskustva
    Hvala puno😙

    Pozdrav.. prije svega zao mi je da se i vi morate  boriti za bebicu i da jos niste uspjeli.. za prirodni ivf se javljas oko 3-6dc u bolnicu( ovisi od bolnice kako prakticiraju) i isto tako ovisi dali ces dobiti neki lijek ili ne.. najcesce je to klomifen.. al ja npr u prirodnom nisam nista od ljekova uzimala i kreces s folikumetrijom.. pred ovulaciju kada folikul dosegne odlicnu dobijes stopericu i nakon 30-ak sati ides na aspiraciju.. dalje sve ovisi o tome dali je stanica okej ili nije.. dali se oplodila ili ne te dali se lijepo razvija.. ako je sve u redu transfer je 3 dan nakon aspiracije... sretno i drzim 🤞 da bude uspjesno

  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Babylove

    ansi25

    Babylove draga nadam se da nije nista ozbiljno sto bi moglo izazvati preskakanje postupka (u slucaju npr hiperstimulacije), voljela bi ti pomoci ali nisam imala iskustva s tim poslije punkcije, iako rekli su da je blaga sukrvica normalna jos dan dva nakon aspiracije, vjerujem da ce sve proci u najboljem redu. Kada je covjek dugo u ovim postupcima sve mu pocinje ljuljati povjerenje u uspjesnost, i najmanja stvar…samo pozitivno ❤
    Hvala ti draga.. kada ti betu vadis? Koliko embrija ti je vraceno.. znam da si pisala ali puno nas je i izmijesa mi se sve..

    Jucer sam ju napravila, 10. dan nakon transfera (et bio nakon 3 dana od aspiracije).... Beta 106... 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    ansi25

    Babylove

    ansi25

    Babylove draga nadam se da nije nista ozbiljno sto bi moglo izazvati preskakanje postupka (u slucaju npr hiperstimulacije), voljela bi ti pomoci ali nisam imala iskustva s tim poslije punkcije, iako rekli su da je blaga sukrvica normalna jos dan dva nakon aspiracije, vjerujem da ce sve proci u najboljem redu. Kada je covjek dugo u ovim postupcima sve mu pocinje ljuljati povjerenje u uspjesnost, i najmanja stvar…samo pozitivno ❤
    Hvala ti draga.. kada ti betu vadis? Koliko embrija ti je vraceno.. znam da si pisala ali puno nas je i izmijesa mi se sve..
    Jucer sam ju napravila, 10. dan nakon transfera (et bio nakon 3 dana od aspiracije)…. Beta 106…

    Juhuuuuuuu 🤞🤞🤞 sretno i dalje 💓💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.