Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Babylove hvala draga, nadam se da će se dobro duplati 😁 p.s. jucer me ginekolog (opce prakse) uvjeravao da je nemoguce da sam vec trudna, da nisu vracali blastocistu, a da je tek 10 dan... da bi beta trebala po njemu biti mala I ne bi se smjela vidjeti jos na kucnom testu (ne trebam ti govoriti da sam ga skoro istukla na licu mjesta👊) medutim zaustio je nakon nalaza krvi. 
    Sva sreca koristim ga samo za papire (uputnice, bolovanje i lijekovi) i nista vise 😂

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ansi pa to je super beta! Nek se sad fino dupla, a opci dr ko ga sisa nema pojma. Nego sto on misli od cega je beta tolika? Ako ti je od stoperice prošlo vise od 10 dana onda je to to. Samo pozitivno i drzim fige da javis lijepu betu uskoro

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ja vas redovito pratim a sad se nadam da ću više i pisati. Jako sam sretna jer su mi u roku od dva tjedna odobrili odlazak u Belgiju. Sad čekamo termin konzultacija, vjerojatno u 1.mj. Oko 3 dc se kreće sa lijekovima ili to ovisi koja metoda će biti? 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    ansi25

    Babylove hvala draga, nadam se da će se dobro duplati 😁 p.s. jucer me ginekolog (opce prakse) uvjeravao da je nemoguce da sam vec trudna, da nisu vracali blastocistu, a da je tek 10 dan… da bi beta trebala po njemu biti mala I ne bi se smjela vidjeti jos na kucnom testu (ne trebam ti govoriti da sam ga skoro istukla na licu mjesta👊) medutim zaustio je nakon nalaza krvi.
    Sva sreca koristim ga samo za papire (uputnice, bolovanje i lijekovi) i nista vise 😂

    Zakljucili smo davnih dana da su poneki doktori poprilicno glupavi.. tako da samo hrabro naprijed i ne obaziri se na njega 💖
    Lemon sretno ti i neka bude dobitan postupak 🤞

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Curke, evo javljam da je 14ti dan nakon inseminacije test negativan..
    Sad čekamo m da stigne i idemo u novi postupak inseminacije

  • Ema93

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ansi  cestitam!! Dalje neka se dupla pravilno i neka bude skolska trudnoca 😁
    Karla zao mi je,ali ides dalje,u nove pobjede 😀

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 755

    Prijavi adminu

    Lemon

    Ja vas redovito pratim a sad se nadam da ću više i pisati. Jako sam sretna jer su mi u roku od dva tjedna odobrili odlazak u Belgiju. Sad čekamo termin konzultacija, vjerojatno u 1.mj. Oko 3 dc se kreće sa lijekovima ili to ovisi koja metoda će biti?

    Lemon, oprosti nova sam pa ne znam da li si prije pisala. Zanima me zasto Belgija, tu ste pokušavali? 

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Pokušavali prirodno, imam 3 spontana iza sebe, imam balansiranu translokaciju kromosoma, kod nas ne rade PGD pa idemo van, zdravstveno nam najviše troškova pokriva za Belgiju pa idemo tamo uz Božju pomoć. Nisam nikad bila u ni jednom postupku pa idemo skroz u nepoznato ali druge nam nema 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Lemon bas mi je drago. Zelim ti avu srecu!

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Evo da se javim... cekam transfer..  na kraju je prezivjela samo jedna mrvica.. tako da nemamo nista za smrznuti.. ali nadajmo se posto je ostala najhrabrija sama do kraja da nam smrzlici u skoroj buducnosti ni nece trebati.. sretna sam i tuzna i emocije su mi pomijesane.. ali kako bide biti ce 💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.