Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2941

    Prijavi adminu

    mimi994

    Xoxo23

    mimi994

    Ima li neko da prati bbt na ff? Lh trakica mi je pokazala peak na 11dc, a tad je krenuo i rast temperature. Po rastu temp ispada da je ovulacija vec zavrsena na taj 11dc , ako sam dobro razumjela kako to sve funkcionise?
    ajde priloži sliku grafa, ja ti pogledam ja sam pratila to 😊
    https://postimg.cc/hfNcnBHF

    Oprostite na upadu....cure kako ste...?
    Cestitam na plusicima...
    Ugl...bazalna se mjeri svaki dan u isto vrijeme da bi graf bio pouzdan i to nakon minimalno 6h sna...ne moze jedan dan u podne a drugi dqn u 7 ujutro.... 
    Najbolje se mjerit vaginalno bez nekog pomaka tijela znacibotvorit oci toplomjer stavit i to je to od pomaka znaci nema dizanja il nest slicno toplomjer mora bit odmah nadohvat ruke... najbolje je mjerit vaginalno ali moze se i ispod jezika.... i mjerenje mora biti na istom mjestu mjereno cijeli ciklus...evo nadam se da sam pomogla...po tvom grafu tocno se vidi da nije mjerodavan jer bi ti vec graf sam oznacio ovulaciju .... ugl sretno...

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    mimi994

    Xoxo23

    mimi994

    Ima li neko da prati bbt na ff? Lh trakica mi je pokazala peak na 11dc, a tad je krenuo i rast temperature. Po rastu temp ispada da je ovulacija vec zavrsena na taj 11dc , ako sam dobro razumjela kako to sve funkcionise?
    ajde priloži sliku grafa, ja ti pogledam ja sam pratila to 😊
    https://postimg.cc/hfNcnBHF
    Oprostite na upadu….cure kako ste…?
    Cestitam na plusicima…
    Ugl…bazalna se mjeri svaki dan u isto vrijeme da bi graf bio pouzdan i to nakon minimalno 6h sna…ne moze jedan dan u podne a drugi dqn u 7 ujutro….
    Najbolje se mjerit vaginalno bez nekog pomaka tijela znacibotvorit oci toplomjer stavit i to je to od pomaka znaci nema dizanja il nest slicno toplomjer mora bit odmah nadohvat ruke… najbolje je mjerit vaginalno ali moze se i ispod jezika…. i mjerenje mora biti na istom mjestu mjereno cijeli ciklus…evo nadam se da sam pomogla…po tvom grafu tocno se vidi da nije mjerodavan jer bi ti vec graf sam oznacio ovulaciju …. ugl sretno…

    Da, da to mi je jasno, svaki dan u isto vrijeme, cim otvorim oci. Samo sam taj 10dc okasnila, ostale dane sam nastavila kako inace i mjerim, ispod jezika, svaki put isto.

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    nije potreba vaginalno mjerit temperaturu, dovoljno je ispod jezika i to je način koji najviše preporučuju. mimi tri temperature prije plusa ti nisu mjerene dobro različito je vrime i s time, znaci 9,10,11 dc ti nisu “priznate” i možda da se si se probudila u isto vrime i imala normalan san bi bile niže, ja ti isto ne bi ovaj put s obzirom na ovo oslonila se na graf, nego na trakicu .. jeli ti ikako
    još tamnila nakon 11dc ? 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    nije potreba vaginalno mjerit temperaturu, dovoljno je ispod jezika i to je način koji najviše preporučuju. mimi tri temperature prije plusa ti nisu mjerene dobro različito je vrime i s time, znaci 9,10,11 dc ti nisu “priznate” i možda da se si se probudila u isto vrime i imala normalan san bi bile niže, ja ti isto ne bi ovaj put s obzirom na ovo oslonila se na graf, nego na trakicu .. jeli ti ikako
    još tamnila nakon 11dc ?

    Ne, cak je 11dc uvece posvjetlila skroz. Nastavila sam pracenje temp, ff racuna porast nakon 13dc, jos sutra kad izmjerim zapocinje dpo pracenje a onda cekanje 😅 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2941

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    nije potreba vaginalno mjerit temperaturu, dovoljno je ispod jezika i to je način koji najviše preporučuju. mimi tri temperature prije plusa ti nisu mjerene dobro različito je vrime i s time, znaci 9,10,11 dc ti nisu “priznate” i možda da se si se probudila u isto vrime i imala normalan san bi bile niže, ja ti isto ne bi ovaj put s obzirom na ovo oslonila se na graf, nego na trakicu .. jeli ti ikako
    još tamnila nakon 11dc ?

    Totalno se slazem bazalna se bas mora mjerit po ps...inace nista nije mjerodavno tj tocno....sretno svima😊

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2941

    Prijavi adminu

    https://postimg.cc/gallery/rwWkbwR
    Ako nekome bude pomoglo ovo su moji dobitni grafovi prvi 2021 i drugi 2023😊.... 
    Ja sam doduse mjerila vaginalno jer cesto spavam otvorenih usta zbog nosa a i ginekologica mi je preporucila da je blize sredistu tijela...no moze se svakako na usta....
    Ispod su vam simptomi ...s tim da sam s prvom trudnocom imala implataciski skok dok sam s drugom imala pad...ugl... sve se vidi 😊

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1435

    Prijavi adminu

    Mareeee pa ti si rodila!!! Cestitam!! ❤️❤️❤️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2941

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Mareeee pa ti si rodila!!! Cestitam!! ❤️❤️❤️

    Da🥰🥰🥰30.5 hvala ti❤️

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    nije potreba vaginalno mjerit temperaturu, dovoljno je ispod jezika i to je način koji najviše preporučuju. mimi tri temperature prije plusa ti nisu mjerene dobro različito je vrime i s time, znaci 9,10,11 dc ti nisu “priznate” i možda da se si se probudila u isto vrime i imala normalan san bi bile niže, ja ti isto ne bi ovaj put s obzirom na ovo oslonila se na graf, nego na trakicu .. jeli ti ikako
    još tamnila


    Moze li pomoc ponovo. Juce mi je normalno na ff islo 4dpo ona linija i sve to. Danas kad sam unjela temp, za pola stepena nizu nego juce, nestalo je pracenje ovulacije, po njima sad ispada da se ovulacija nijw ni desila?
    Evo slika charta https://ibb.co/cLxVQ9G

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1712

    Prijavi adminu

    Mare čestitam!
    Laurel još malo. Neka je sa srećom.
    Tratinčice ja sam tak tak. Malo mi se sve odužilo sa spontanim pa je to tek nedavno završilo, još malo smeđarim. Bilo je baš ružno i bolno iskustvo, veći dio sam sama odradila kod kuće. Morala sam jedan dan na tablete jer nije sve otišlo. Uz tu bol sam izgubila i drugog roditelja, tako da mi je ova godina baš puna gubitaka. Izgubila sam oba roditelja i na kraju je bila blizanačka trudnoća pa sam i bez njih ostala. Malo po malo se krpam i moram ići naprijed.
    .
    Kako je tvoja curica? Jeste imali u planu uskoro ići po drugu bebu?
    .
    Sretno svima!

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.