Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 432

    Prijavi adminu

    jutro cure, jucer ujutro sam radila prvi test i bila je jedva vidljiva sjena, jutros vec malo bolje  https://ibb.co/HCS43Q7 
    cekam ponedjeljak za vađenje bete.
    xoxo kako si ti , jel stigla m ? 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • greta10

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Kawa cestitam odlicne crtice😍😍
    Sretno i da beta razvali💪

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Cure imam jedno pitanje. Da li je moguce da imam ovulaciju 37. dc? Kasni mi 7 dana i juce uradim LH test i on pozitivan. Danas takodje pozitivan, testna je puno jaca od kontrolne i juce i danas. Ne znam ni sto sam radila kad mi kasni 🤦. Inace su mi neredovne m poslije porodjaja, kasni uvijek po par dana. Ali evo sad me ovo zbunilo. Pomisljam i da su trakice neispravne, jer sam ih kupila prosle godine. 

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    jutro cure, jucer ujutro sam radila prvi test i bila je jedva vidljiva sjena, jutros vec malo boljehttps://ibb.co/HCS43Q7
    cekam ponedjeljak za vađenje bete.
    xoxo kako si ti , jel stigla m ?

    a daaaaj 😍😍😍😍 odlicno cestitam 🫂❤️❤️❤️ nisan znala da ces tako brzo znat.nisan nisan, 27 dc sam danas mislim da nece jos tjedan dana 🙄

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Mašnica_22

    Cure imam jedno pitanje. Da li je moguce da imam ovulaciju 37. dc? Kasni mi 7 dana i juce uradim LH test i on pozitivan. Danas takodje pozitivan, testna je puno jaca od kontrolne i juce i danas. Ne znam ni sto sam radila kad mi kasni 🤦. Inace su mi neredovne m poslije porodjaja, kasni uvijek po par dana. Ali evo sad me ovo zbunilo. Pomisljam i da su trakice neispravne, jer sam ih kupila prosle godine.

    vjerovato ti je O sada nekad, moj savjet ti je da pratis BBT tako
    ces jedino moc potrvdit jeli O i kad je. 😄

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita ne vjerujem da je T. Mislim sve je moguce ali koliko znam LH trakica ne detektuje Hcg hormon.
    Xoxo23 ma ne pratim inace O, ne planiramo trudnocu, ne znam ni zasto sam uradila 😅. Vise me brine to sto je sada O, bas se poremetilo. 

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 793

    Prijavi adminu

    Kawa cestitam ti!!!! 😍😍😍 drzim fige da i beta razvali, vjerujem da hoce! 🍼
    -
    Stare curke  koje me se sjecaju (a i novima na ovoj temi naravno) pratim vas i zeeelim puno srece, uvijek se vratim vidjeti ima li koja novost. Malo po malo i sve na trudnicke teme 🤞🏽 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 432

    Prijavi adminu

    xoxo hvala ti, a meni su vratili embrij star 5 dana, tako da sam ja vec 6dpt napravila prvi test, to je jednako 11dpo tako da jesam poprilicno uranila ali eto vec se tada vidila sjenica 
    ti uzivaj onda jos malo u kupanju pa u nove pobjede, javljaj nam update obavezno 
    greta, laurel, hvala vam cure 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Zene ipak je trudnoca jutros sam radila test. 
    https://ibb.co/Jxw3jsd
    Sasvim neocekivano ali nas je obradovalo puno. Srecni smo i zahvalni Bogu. Zelim vam svima ovakve scenarije, a bice ih sigurno 🥰
    Kawa zaboravila sam tebi cestitati, neka sve bude skolski 🫶

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxo hvala ti, a meni su vratili embrij star 5 dana, tako da sam ja vec 6dpt napravila prvi test, to je jednako 11dpo tako da jesam poprilicno uranila ali eto vec se tada vidila sjenica
    ti uzivaj onda jos malo u kupanju pa u nove pobjede, javljaj nam update obaveznogreta, laurel, hvala vam cure

    ma prebrzo mi je proslo i od transfera 😍😍 kako si ti kako se osjecas imas li koje simptomcice ? 😄😁😁❤️

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.