Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    kawa jeli stigla beta druga ? 😄

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    kawajeli stigla beta druga ? 😄

    je draga hvala ti na pitanju, tocno se poduplala, vidis u potpisu  sad strpljivo do prvog pregleda koji je iduci petak. to ce bit malo rano za srce al nadam se da ce mi bar nesto pozitivno rec 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo23

    kawajeli stigla beta druga ? 😄
    je draga hvala ti na pitanju, tocno se poduplala, vidis u potpisusad strpljivo do prvog pregleda koji je iduci petak. to ce bit malo rano za srce al nadam se da ce mi bar nesto pozitivno rec


    Ajde super ❤️ jeli 11dpt isto šta i 11 dpo?  bolje je to a , a neće ništa naškodit 😄  

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ima li neko da prati bbt na ff? Lh trakica mi je pokazala peak na 11dc, a tad je krenuo i rast temperature. Po rastu temp ispada da je ovulacija vec zavrsena na taj 11dc , ako sam dobro razumjela kako to sve funkcionise?

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    riri hvala ti, i ja svim curama s teme zelim isto sto prije 
    xoxo  u ivf-u se dan aspiracije racuna kao O i onda se vracaju embriji stari 3 ili 5 dana. meni su ga transferirali 5 dana nakon aspiracije, što znači da je transfer + 5 dana = ovulacija/aspiracija  odnosno 11dpt je isto što i 16dpo ako su petodnevni embriji. nadam se da ti nisam puno zakomplicirala 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    mimi994

    Ima li neko da prati bbt na ff? Lh trakica mi je pokazala peak na 11dc, a tad je krenuo i rast temperature. Po rastu temp ispada da je ovulacija vec zavrsena na taj 11dc , ako sam dobro razumjela kako to sve funkcionise?

    ajde priloži sliku grafa, ja ti pogledam ja sam pratila to 😊 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    riri hvala ti, i ja svim curama s teme zelim isto sto prijexoxou ivf-u se dan aspiracije racuna kao O i onda se vracaju embriji stari 3 ili 5 dana. meni su ga transferirali 5 dana nakon aspiracije, što znači da je transfer + 5 dana = ovulacija/aspiracijaodnosno 11dpt je isto što i 16dpo ako su petodnevni embriji. nadam se da ti nisam puno zakomplicirala

    hahaha iskreno nisan skužila 🤣😅🤣🤣🤣 jesi ti imala
    zamrznut embrić ? zašto aspiracija onda 😩😩 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    mimi994

    Ima li neko da prati bbt na ff? Lh trakica mi je pokazala peak na 11dc, a tad je krenuo i rast temperature. Po rastu temp ispada da je ovulacija vec zavrsena na taj 11dc , ako sam dobro razumjela kako to sve funkcionise?
    ajde priloži sliku grafa, ja ti pogledam ja sam pratila to 😊

    https://postimg.cc/hfNcnBHF

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    mimi994

    Xoxo23

    mimi994

    Ima li neko da prati bbt na ff? Lh trakica mi je pokazala peak na 11dc, a tad je krenuo i rast temperature. Po rastu temp ispada da je ovulacija vec zavrsena na taj 11dc , ako sam dobro razumjela kako to sve funkcionise?
    ajde priloži sliku grafa, ja ti pogledam ja sam pratila to 😊
    https://postimg.cc/hfNcnBHF

    10dc je temp. izmjerena u 12 popodne, nakon neprospavane noci, tako da taj dan ne racunam u porast al vec od 11dc se vidi porast a to mi se ne uklapa sa pozitivnim opk testom

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1435

    Prijavi adminu

    Trantincice, ajme! Tvoja curka ima vec 4 mjeseca! 😮 a sjecam se kad si nam javila da si trudna🥹
    Kako ste se snasle? Kakva je malena? Jel dobra beba? 😊
    Meni su se zaredale upale mjehura pa sam jucer dobila trajnu terapiju (pije se 6-9 pa cak i do 12 mjeseci) niskim dozama antibiotika i planiram pod tom terapijom ici u postupak. U niskom sam startu, 9.9. je pregled i krecem koji tjedan iza🫢
    Laurell covjece! Ti si u samoj zavrsnici😍😍

    Bebolina gdje si nam ti?
    Javlja li nam se jos sto nasa Ivy

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.