Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Lunolina, da da draga moja... Moja curka već 4 mjeseca.. Ne mogu još ni vjerovati 😢 A ono, snasle smo se, guramo svaki dan po malo. Curica je dobra, ali je jako emotivna i placljiva na svoju mamu, pa ju ne smijemo ni krivo pogledati. 🤣
    Bebolina draga, nisam imala pojma da si imala spontani.. Užasno mi je žao.. Svo vrijeme sam mislila da ste odustali od pokušaja... Žao mi je stvarno.. Želim ti puno snage da sve to izdržis❣️
    Zasad nemamo u planu po drugo... Nekako sve mislim da ćemo ostati na jednom bebacu.. 
    Fale mi tipkanja sa mojom starom ekipom😁
    Svima šaljem veliki zagrljaj 🤗

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    Stigla princeza 29.04.24.🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Bebolina zao mi je, drzi se 😔❤️❤️❤️❤️ Kawa sretno na pregledu, javi kako je proslo 🙏🏻❤️

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2940

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Mare čestitam!
    Laurel još malo. Neka je sa srećom.
    Tratinčice ja sam tak tak. Malo mi se sve odužilo sa spontanim pa je to tek nedavno završilo, još malo smeđarim. Bilo je baš ružno i bolno iskustvo, veći dio sam sama odradila kod kuće. Morala sam jedan dan na tablete jer nije sve otišlo. Uz tu bol sam izgubila i drugog roditelja, tako da mi je ova godina baš puna gubitaka. Izgubila sam oba roditelja i na kraju je bila blizanačka trudnoća pa sam i bez njih ostala. Malo po malo se krpam i moram ići naprijed.
    .
    Kako je tvoja curica? Jeste imali u planu uskoro ići po drugu bebu?
    .
    Sretno svima!

    Zao mi je  bas mi je tesko to procitat... zelim ti svu srecu svijeta❤️

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • greta10

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec? 
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?

  • nikaa89

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    greta10

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec?
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?

    Meni bi trebala O biti ovih dana. Ali nisam je uspjela još uhvatiti trakicama, danas nisam piškila jer mi je ponestalo LH trakica 😭 al evo po aplikaciji bi trebala za dva dana biti , a i vidim po iscjedku da sam u plodnim danima . 

    👩34
    🧑🏽‍🦱33
    Svi nalazi uredni 🤌
    Pokušavamo od 9/2022

  • greta10

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    nikaa89

    greta10

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec?
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?
    Meni bi trebala O biti ovih dana. Ali nisam je uspjela još uhvatiti trakicama, danas nisam piškila jer mi je ponestalo LH trakica 😭 al evo po aplikaciji bi trebala za dva dana biti , a i vidim po iscjedku da sam u plodnim danima .

    Onda u napad danas-sutra🤞🤞 sreetno

  • nikaa89

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    greta10

    nikaa89

    greta10

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec?
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?
    Meni bi trebala O biti ovih dana. Ali nisam je uspjela još uhvatiti trakicama, danas nisam piškila jer mi je ponestalo LH trakica 😭 al evo po aplikaciji bi trebala za dva dana biti , a i vidim po iscjedku da sam u plodnim danima .
    Onda u napad danas-sutra🤞🤞 sreetno

    Hvalaaa 😀 sretno i tebi i svima koje hvataju O

    👩34
    🧑🏽‍🦱33
    Svi nalazi uredni 🤌
    Pokušavamo od 9/2022

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 684

    Prijavi adminu

    greta10

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec?
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?

    I ja hvatam 🤞
    Jučer prva trakica ali O ni traga. Pila sam par dana vrkutu i sad 4 dana nisam, moram opet krenut s njom, i novu trakicu radim u srijedu, sutra ne stignem nikako. 
    Sretno svima 🤞😁

    Lista datuma pregleda nalazi se na str. 24

  • nikaa89

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    jasamja

    greta10

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec?
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?
    I ja hvatam 🤞
    Jučer prva trakica ali O ni traga. Pila sam par dana vrkutu i sad 4 dana nisam, moram opet krenut s njom, i novu trakicu radim u srijedu, sutra ne stignem nikako.
    Sretno svima 🤞😁

    Koliko su ti dugi ciklusi ? 

    👩34
    🧑🏽‍🦱33
    Svi nalazi uredni 🤌
    Pokušavamo od 9/2022

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 684

    Prijavi adminu

    nikaa89

    jasamja

    greta10

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec?
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?
    I ja hvatam 🤞
    Jučer prva trakica ali O ni traga. Pila sam par dana vrkutu i sad 4 dana nisam, moram opet krenut s njom, i novu trakicu radim u srijedu, sutra ne stignem nikako.
    Sretno svima 🤞😁
    Koliko su ti dugi ciklusi ?

    Nema nažalost pravila kod mene. Oko 30 dana.
    Nakon poroda su mi ciklusi došli u normalnu, prije toga je bio kaos pa sam bila na pilulama od 18. godine, možda i prije. 
    Tebi? 

    Lista datuma pregleda nalazi se na str. 24

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.