Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    laurell

    Kawacestitam ti!!!! 😍😍😍 drzim fige da i beta razvali, vjerujem da hoce! 🍼
    -
    Stare curke koje me se sjecaju (a i novima na ovoj temi naravno) pratim vas i zeeelim puno srece, uvijek se vratim vidjeti ima li koja novost. Malo po malo i sve na trudnicke teme 🤞🏽

    Dođem nakon 100 godina, i baš vidim tvoju trakicu?!?!?!! Pa ti ćeš rodit svaki čas!🥳
    Želim ti puno sreće i brz i lak porod! Drži se. ❣️

    Svim curama sa plusicima čestitam od srca, a ostale samo hrabro dalje 😘

    Bebolina, Lunolina-kako ste? i sve ostalo stare cure puno mislim na vas❣️❣️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    Stigla princeza 29.04.24.🥰

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    Mašnica hvala ti, čestitam i ja tebi 🥰
    Xoxo a meni tih 6 dana iscekivanja do testa svaki kao godina 😂 osjecam se super i imala sam dosta simptoma ali nisam se puno nadala jer su mogli biti i od cyclogesta. Najviše sam posumnjala jer sam dosta spavala (i inace sam velika spavalica), samo sto sam sad svaki put imala jako realisticne snove. Isto tako me uhvatilo neko kihanje, svaki dan bar 4 puta, a niti mi nos curi niti sam prehlađena 😂 mozda nije povezano ali eto  to sam primijetila prije testa. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    Mašnica hvala ti, čestitam i ja tebi 🥰
    Xoxo a meni tih 6 dana iscekivanja do testa svaki kao godina 😂 osjecam se super i imala sam dosta simptoma ali nisam se puno nadala jer su mogli biti i od cyclogesta. Najviše sam posumnjala jer sam dosta spavala (i inace sam velika spavalica), samo sto sam sad svaki put imala jako realisticne snove. Isto tako me uhvatilo neko kihanje, svaki dan bar 4 puta, a niti mi nos curi niti sam prehlađena 😂 mozda nije povezano ali eto to sam primijetila prije testa.

     Mogu mislit 🤣🤣 e meni su isto bili ti snovi toliko realni prosle god kad san bila T.. predrago mi je zbog tebe ❤️❤️❤️🫂 nemoj nestat javljaj sve ❤️ i cirni ovako vjerovatno cu ja imst petsto pitanja kad krenem na postupke 🤣

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    laurell

    Kawacestitam ti!!!! 😍😍😍 drzim fige da i beta razvali, vjerujem da hoce! 🍼
    -
    Stare curke koje me se sjecaju (a i novima na ovoj temi naravno) pratim vas i zeeelim puno srece, uvijek se vratim vidjeti ima li koja novost. Malo po malo i sve na trudnicke teme 🤞🏽

    ❤️❤️ ti si pri kraju zeno 😍😍 vec proletilo vrime 🤔❤️

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    Xoxo23


    Mogu mislit 🤣🤣 e meni su isto bili ti snovi toliko realni prosle god kad san bila T.. predrago mi je zbog tebe ❤️❤️❤️🫂 nemoj nestat javljaj sve ❤️ i cirni ovako vjerovatno cu ja imst petsto pitanja kad krenem na postupke 🤣

    eto vdis, citala sam da se javljaju u trudnoci ali nisam znala da ce mi to bit prvi simptom 
    naravno dok tebe ne ispratim ne idem nigdi  znam kako je meni bilo kad sam kretala. ako ti bude trebalo ostavit cu ti mail pa se mozemo i tamo direktno cut  tako da i ti javljaj sve kad krenes

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Bok svima.
    Evo mene na temi nakon 4 godine. Odlučili smo da je vrijeme za još jedno dijete. Prije 4 godine smo uspjeli iz prve i nadamo se da će tako biti i sada 🤞
    Pila sam onda čaj od vrkute ali se više ne sjećam dali od 1. dana ciklusa ili nakon završetka menstruacije pa molim da me savjetujete kada je najbolje vrijeme da ju krenem pit. 
    Lh trakice sam naručila i jedva čekam krenut u lov 😁

    Lista datuma pregleda nalazi se na str. 24

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, danas mi je 10dc, lh trakice pokazuju slabiju testnu liniju. Juce sam imala ovulacijsku bol, malo egg na kojem je bilo tragova sukrvice. Prosli mjesec ovulacija mi je bila 13dc. Sad mi je cudno da trakice ne pokazuju jacu liniju a ovulacijska bol je vec prosla. Da li to znaci da je ovulacija vec prosla?

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    mimi994

    Pozdrav žene, danas mi je 10dc, lh trakice pokazuju slabiju testnu liniju. Juce sam imala ovulacijsku bol, malo egg na kojem je bilo tragova sukrvice. Prosli mjesec ovulacija mi je bila 13dc. Sad mi je cudno da trakice ne pokazuju jacu liniju a ovulacijska bol je vec prosla. Da li to znaci da je ovulacija vec prosla?

    https://ibb.co/C0J9XVd

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Cure, oprostite što upadam ovako u temu, inače sam bila na temi za ivf, ali dok čekam novi postupak imam pitanje ovdje. Dakle, na 11.dc pozitivna lh trakica i još sam radila clearblue ovulacijski test koji pokazuje smajlić. Danas, 16.dc imam bolove u jajnicima, sve mi se čini kao ovulacija, napravim clearblue i trakice, test opet pozitivan. Jel znate kako je to moguće i je li se to ikome dogodilo? Mi smo pokrili prije i dan poslije 11.dc, sad je muž na službenom putu tako da ništa od pokrivanje danas i sutra.
    Ali više me zbunjuje kako je moguće imati peak 11.i 16.dc? Hvala svima na odgovorima .

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo23


    Mogu mislit 🤣🤣 e meni su isto bili ti snovi toliko realni prosle god kad san bila T.. predrago mi je zbog tebe ❤️❤️❤️🫂 nemoj nestat javljaj sve ❤️ i cirni ovako vjerovatno cu ja imst petsto pitanja kad krenem na postupke 🤣
    eto vdis, citala sam da se javljaju u trudnoci ali nisam znala da ce mi to bit prvi simptom
    naravno dok tebe ne ispratim ne idem nigdiznam kako je meni bilo kad sam kretala. ako ti bude trebalo ostavit cu ti mail pa se mozemo i tamo direktno cuttako da i ti javljaj sve kad krenes

    i meni je to bilo prvo, pa zatim to sta sam konstantno bila zedna. 🤣 ma ima nesto i u hodocascu koje si odradila, jeli
    znas kad ti je prvi pregled ? 😄 moze sve ❤️

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.