Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Riri

    Riri

    Hej curke caoos :) ja sam se ponovno vratila, jer sam nazalost prosli mjesec imala Biokemijsku u 4+6, tako da mi se M pomaknula za nekih 7 dana, i evo danas je 7 dan i jos uvijek ima malo tragova čišćenja…
    Ono sto me sada zanima, koristila bih LH trakice ali ne znam od kojeg dana da se krenem testirati, imam ih samo 8 komada za ovaj ciklus… aplikacija mi pokazuje vec od sutra da ulazim u plodne dane…
    Prosli mjesec mi je pozitivna trakica bila na 12dan , sto vi mislite?
    Ispricavam se ovaj mjesec sam imala biokemijsku 10.9.2024 a ne prosli mjesec kako sam napisala…🤦🏽‍♀️ Toliko zelim docekati O da mi se cini kao da je cijeli mjesec prosao…

    Zao mi je zbog gubitka ❤️ Prvo trebaš dobit M, krvarenje koje si imala nije menstruacija. Nakon M će ti doc O, imaš vremena naručiti i nove trakice iako ti je dovoljno 8 svakako

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    Xoxo jesi isla na kraju danas ?
    Inverzija LH i FSH je pokazatelj pcosa, kod mene je uvijek takvo stanje hormona. Što si pisala uzimaš li nešto za IR? Koliki ti je vit D? Ref vrijednost je 75, moj je u 9.mj bio 80 i dr je rekao da je to okej, ali s obzirom da je bio kraj ljeta i živim na moru, mislila sam što bi bilo da je zima.. znam da je za postupak idealno da bude oko 100 i zato sam ja uzela sprej BetterYou Lux od 4000 i prskala ispod jezika jednom dnevno, kad se sjetim, pa se raspitaj i za to. 
    Riri ako na uzv bude sve ok mislim da ce biti ok da odmah pokusas dalje, svakako se posavjetuj sa dr. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo jesi isla na kraju danas ?
    Inverzija LH i FSH je pokazatelj pcosa, kod mene je uvijek takvo stanje hormona. Što si pisala uzimaš li nešto za IR? Koliki ti je vit D? Ref vrijednost je 75, moj je u 9.mj bio 80 i dr je rekao da je to okej, ali s obzirom da je bio kraj ljeta i živim na moru, mislila sam što bi bilo da je zima.. znam da je za postupak idealno da bude oko 100 i zato sam ja uzela sprej BetterYou Lux od 4000 i prskala ispod jezika jednom dnevno, kad se sjetim, pa se raspitaj i za to.
    Riri ako na uzv bude sve ok mislim da ce biti ok da odmah pokusas dalje, svakako se posavjetuj sa dr.

    nisam, krvarila sam i dalje pa smo odgodili ovi tjedan ili početak sljedećeg ću ic vidit ćemo. Siofor, a vitamin D mi je 58 😅 ja sam bas tamnoputa i još se stvarno volim kupit bas iznenađujuće 🤷🏻‍♀️kako je prošla pregled nisi mi rekla ? 🥹

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    Xoxo ajde sretno,  to je jos koji dan da se pripremis psihicki 😆 javi obavezno kako je proslo. Uh vit D ti je bas nizak, a on je dosta vazan za implantaciju. Vidi sto ti kaze gin kad odes na pregled, postoje i one ampule koje se uzimaju 1x tjedno koje su dosta jaca doza. Bas javi sto ti kazu.
    Kod mene sve ok, jucer na uzv sam vidila srce i po kalendaru sam 7+1 a po uzv 6+6 to je tu negdje. Sve je ok i sljedeći pregled napokon imam kod svog doktora privatno za 3 tjedna.

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 677

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/W07SdHqNapokon dolazi nešto kod mene 🤞
    Cure koje ste koristile zelene lh trakice, kad vam je bilo najjači lh? 

    Lista datuma pregleda nalazi se na str. 22

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2940

    Prijavi adminu

    jasamja

    https://ibb.co/W07SdHqNapokon dolazi nešto kod mene 🤞
    Cure koje ste koristile zelene lh trakice, kad vam je bilo najjači lh?

    Nadam se da pokrivate 😊

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 677

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    jasamja

    https://ibb.co/W07SdHqNapokon dolazi nešto kod mene 🤞
    Cure koje ste koristile zelene lh trakice, kad vam je bilo najjači lh?
    Nadam se da pokrivate 😊

    Za cca 1h ću opet napravit test, i onda se nadam da pokrivamo večeras 🤞🤞

    Lista datuma pregleda nalazi se na str. 22

  • greta10

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Kjasamja

    https://ibb.co/W07SdHqNapokon dolazi nešto kod mene 🤞
    Cure koje ste koristile zelene lh trakice, kad vam je bilo najjači lh?

    Jel ti bude razlika ako u app stavis pod others? Cisto me zanima jer ja uvijek stavim pod others ako nisu easy@home ili premom trakice. Ovo je fakat tamno al se ne sjecam kak je bilo kod mene a u app nisam ubacivala. Drzim fige🤞🤞

  • greta10

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Kawa cestitke na srceku. Najljepsi zvuk na svijetu♥️

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 677

    Prijavi adminu

    greta10

    Kjasamja

    https://ibb.co/W07SdHqNapokon dolazi nešto kod mene 🤞
    Cure koje ste koristile zelene lh trakice, kad vam je bilo najjači lh?
    Jel ti bude razlika ako u app stavis pod others? Cisto me zanima jer ja uvijek stavim pod others ako nisu easy@home ili premom trakice. Ovo je fakat tamno al se ne sjecam kak je bilo kod mene a u app nisam ubacivala. Drzim fige🤞🤞

    Neznam, nisam tamo nikad stavljala 🤷
    Prije sam uspoređivala testove kad smo planirali prvu trudnoću i bilo je slično ovome i tada smo uspjeli iz prve, s tim da smo pokrili dan nakon pika po lh trakici ujutro i navečer i drugi dan.
    A sada ćemo samo danas ili sutra jer je muž našao "formulu" kako napraviti sina pa bi probali 😂

    Lista datuma pregleda nalazi se na str. 22

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.