Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    LH Trakice - 7. Dio

    Za sve naše trudilice otvorila sam sedmi dio drage nam teme… 

    Svima koji već pišu s nama želim da nam ovaj dio donese sreću da što prije odlepršamo na sretnije teme… 🍀🔜🤰🏼

    Svi lovci na ovulacije su dobrodošli, pa za vas što nam se odlučite pridružiti, prvenstveno vam želimo što kraće zadržavanje i da što prije ugledate svoje plusiće …🤞🍀🤞🍀 

    Sretna nam tema drage trudilice 🍀💟🍀💟🍀💟🍀

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Avatar Luna93

    Luna93

    Broj poruka: 763

    Prijavi adminu

    Prijavljujem se. 😊

    👩🏻29👦🏻43
    Ciklusi 28/29
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    TSH 2,55
    Vitamin D 38.3 ng/mL
    👦🏻 asthenoteratozoospermia, brisevi uretre ✅
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Jupii 🍀♥️

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Sad kad ja odmah sutra ujutro objavim plusić za dobar start teme .. 😅😅
    Sretno nam svima cure ❤❤

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Garawa

    Sad kad ja odmah sutra ujutro objavim plusić za dobar start teme .. 😅😅
    Sretno nam svima cure ❤❤


    Započmi sretni niz 🤞🤞

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala sluzi dok sam imala beštiju, sad je imam više… Znam da su cure pile ulje noćurka, ja imam punu bočicu doma, pokušala sam to piti i tako sam ae ispovraćala… A bilo bi dobro da je ima jer podmaže put vojsci… Imaš na minus plus stranici preseed lubrikant (https://www.plusiliminus.com/hr/lubrikanti/62-pre-seed-lubrikant-40g.html), [plusiliminus.com] ali je uvijek rasprodan, pa treba dobro pratiti, ja samo još to nisam probala 😅😅

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Avatar September

    September

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Simba2

    E superiška! Et i mene, dogura do 7 dijela.💪😂
    Ja sam 19dc, i apsoolutno nemam pojma dal je bila O. Ja, koja inače baš uhvatim O bez trakice, samo po očitoj sluzi, pa onda i O bolovima, pogodim skoro u uvijek u dan. Zadnja tri mj ja kao da imam 15god, i nemam pojma o ičemu. Nema moje sluzi i ne znam zašto😭 Prošli mj sam O imala na 15dc, pretprošli na 17dc, i još mj prije na 19dc. Po aplikaciji i po nekim blažim simptomima koje sam upisivala, koji su mogli biti zbog O, a i nisu. Šta ja znam.😂 moje pitanje glasi koliko je O uopće uspješna bez te sluzi? i ako bi mogle pogledati u kuglu pa mi reći gdje je ona nestala, ZAŠTO i kolika je mogučnost da ja zadnja tri mj ni nemam O (znam, kao da pita Petra,13god 😂)
    Ponavljam, nema nikakve sluzi, suha ko barut.


    Kad sam prije godinu i pol bila na Femari nisam uopce imala nikakve sluzi. Pitala sam ginekologicu na Svetom Duhu i ona je rekla da ne brinem oko toga, da joj je puno zena normalno zatrudnilo bez te sluzi. Citala sam da zapravo svaka zena ima te sluzi ali oko cerviksa, a kad je imas bas jako puno onda valjda izađe van 😄 ja sad bas imam puno bjelanjak iscjetka i bude prije ovulacije jako vodenast. Otkad sam pocela pit min 2l vode na dan to se bas promijenilo samo sta sam to primjetila tek 3 mjeseca poslije. I pijem ulje nocurka od 1dc do ovulacije samo sta za svake vitamine i suplemente moramo cekat 3 mjeseca da vidimo ako je pomoglo i to je bas dug period 

    02.09. 2022.➕️ beta 10 dpo: 21.98, 13 dpo: 146.9, 15 dpo: 383, 17 dpo: 841.50, 21 dpo: 3883
    6+2 💙💙

  • Avatar September

    September

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Joli 🌟

    Ja nisam imala sluzi dok sam imala beštiju, sad je imam više… Znam da su cure pile ulje noćurka, ja imam punu bočicu doma, pokušala sam to piti i tako sam ae ispovraćala… A bilo bi dobro da je ima jer podmaže put vojsci… Imaš na minus plus stranici preseed lubrikant (https://www.plusiliminus.com/hr/lubrikanti/62-pre-seed-lubrikant-40g.html), [plusiliminus.com] ali je uvijek rasprodan, pa treba dobro pratiti, ja samo još to nisam probala 😅😅


    Ja pijem u kapsulama pa je ok. Ne mogu zamislit da pijem to ulje 😅 pijem jedino laneno ulje, dvije zlice dnevno i bas mi se pocne povracat nakon toga. Preseed lubrikant sam probala i dobar je ovako za podmazat 😄 a prije sam ga stalno stavljala bas unutra ali kako sam imala samo tri ovulacije prosle godine onda nije ni za ocekivat da mogu nesto rec o tom lubrikantu haha

    02.09. 2022.➕️ beta 10 dpo: 21.98, 13 dpo: 146.9, 15 dpo: 383, 17 dpo: 841.50, 21 dpo: 3883
    6+2 💙💙

  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Cure su davno pisale da čisto ulje djeluje puno bolje od kapsula… Ja sam iznimno gadljiva i od svega mi se povraća, ne znam gdje mi je bila pamet to probati. Ne preporučam za one osjetljivog želuca 🤷🏼‍♀️

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • MissN

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Cure, pa što to bi na staroj temi? 🙈🙈
    Evo, ja bih vam se svima po redu zahvalila na svakome savjetu…meni je ovaj forum puno pomogao, i baš mi žao vidjeti negativu na temi…baš mi fale vremena prije pisanja na ovome forumu kad dam mislila da ću ostati trudna samo ako me muž pogleda, radila test na trudnoću svake godine prije redovne kontrole kod ginekologa mada sam koristila pilule…da me ne iznenadi ❤️❤️ na UZV 😂😂
    Negoo…šta se tiče ove sluzi…kod mene trenutno baš obilna…rasteže se …pa recimo kak je listić wc papira, ak ga stavim okomito, sluz ide negdje listić i pola…a i baš imam osjećaj neke vlažnosti…planirani smo ovaj ciklus odmah nakon HSG raditi inseminaciju, ali očito će ovulacija pobjeći 🙈🙈

    👩27 🧔29 OAT ⛪2019
    9/22 ICSI gonal 150+cetrotide+ovitrelle 12js ➡️ et 1 četverodnevni ❌
    11/22 FET ❄️
    33tt preeklampsija 35tt hellp sindrom baby L❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.