Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    mimi994

    Pozdrav žene, danas mi je 10dc, lh trakice pokazuju slabiju testnu liniju. Juce sam imala ovulacijsku bol, malo egg na kojem je bilo tragova sukrvice. Prosli mjesec ovulacija mi je bila 13dc. Sad mi je cudno da trakice ne pokazuju jacu liniju a ovulacijska bol je vec prosla. Da li to znaci da je ovulacija vec prosla?

    ja bi ti virovala trakicama, a jesi mozda radila koju trakicu prije 10dc ?  

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • greta10

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Hi Giselle, davno sam radila clearblue sa smileicem i ista stvar mi se desila. Ono sto jos bas ne kuzim je da samo oni kazu prvi jutarnji urin a svi drugi kasnije testiranje🤷‍♀️ zapravo ne znam odgovor na tboje pitanje al ja puno vise vjerujem trakicama di ja sama il app ocitava jacinu crtice. Jos kazu i da se trakice ne trebaju gledat kao jacina crtice ako se dobro sjecam- sto mi isto nikad nije bilo jasno.
    Svakako sretno🤞🤞Mimi meni se ne cini ko peak na slici. Ja bi se svakako jos  nastavila testirat, mozda je samo priprema. Sretno🤞🤞

  • greta10

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Giselle, sad tek vidim da si radila i trakice usporedno. Zapravo moguca je i hiper ovulacija 🤷‍♀️ 

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    mimi994

    Pozdrav žene, danas mi je 10dc, lh trakice pokazuju slabiju testnu liniju. Juce sam imala ovulacijsku bol, malo egg na kojem je bilo tragova sukrvice. Prosli mjesec ovulacija mi je bila 13dc. Sad mi je cudno da trakice ne pokazuju jacu liniju a ovulacijska bol je vec prosla. Da li to znaci da je ovulacija vec prosla?
    ja bi ti virovala trakicama, a jesi mozda radila koju trakicu prije 10dc ?

    Da na 8dc, jako slaba linija, 9dc malo jaca. Veceras sam ponovo ispratila trakicu ali ista situacija kao i popodne. Mi smo pokrili za veceras 😁 Nastavljam sa trakicama jer me bas zanima da li ce pokazati peak i kad, ovo mi je prvi put da pratim sa trakicama pa jos nisam sig kako to sve funkcionise.

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    greta10

    Hi Giselle, davno sam radila clearblue sa smileicem i ista stvar mi se desila. Ono sto jos bas ne kuzim je da samo oni kazu prvi jutarnji urin a svi drugi kasnije testiranje🤷‍♀️ zapravo ne znam odgovor na tboje pitanje al ja puno vise vjerujem trakicama di ja sama il app ocitava jacinu crtice. Jos kazu i da se trakice ne trebaju gledat kao jacina crtice ako se dobro sjecam- sto mi isto nikad nije bilo jasno.
    Svakako sretno🤞🤞Mimi meni se ne cini ko peak na slici. Ja bi se svakako jos nastavila testirat, mozda je samo priprema. Sretno🤞🤞

    Pokrili smo za veceras pa pratim dalje situaciju, nadam se samo da nismo zakasnili. Hvala 🥰

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    xoxo da i ja sam primijetila da pijem puno vise vode nego prije testa, stvarno sam imala dosta tih simptomčića ali kao nicemu nisam pridavala vaznost.. ja isto mislim da su se uslisale molitve onih 30km  evo upravo sam izvadila drugu betu, ako bude dupla zovem humanu za termin za prvi pregled, pretpostavljam tek negdi za 2tj. mail je e369na@gmail.com , ako budes tila ili nesto trebala javi se slobodno 
    mimi i meni se ovo ne cini kao peak, jesi testirala jos kasnije ? ja bi vjerovala prije simptomima nego trakicama. 
    giselle jesi ti imala kakve simptome ovulacije, osim bolova ? nekako mislim da su pouzdanije trakice nego digitalni test, jesi poslije testirala ?
    riri ja sam bila u ivf pa nije isto, ali prvu blijedu crticu sam dobila oko 11dpo, znaci 4 dana prije izostanka, i bas se jedva vidila. moj ti je savjet da se ne obazires previse na simptome jer samo sebe zbunis i dignes si nade a slicni su simptomi i pms-a i trudnoce. u svakom slucaju sretno 
    eni 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • mimi994

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxoda i ja sam primijetila da pijem puno vise vode nego prije testa, stvarno sam imala dosta tih simptomčića ali kao nicemu nisam pridavala vaznost.. ja isto mislim da su se uslisale molitve onih 30kmevo upravo sam izvadila drugu betu, ako bude dupla zovem humanu za termin za prvi pregled, pretpostavljam tek negdi za 2tj. mail je e369na@gmail.com , ako budes tila ili nesto trebala javi se slobodnomimii meni se ovo ne cini kao peak, jesi testirala jos kasnije ? ja bi vjerovala prije simptomima nego trakicama.
    gisellejesi ti imala kakve simptome ovulacije, osim bolova ? nekako mislim da su pouzdanije trakice nego digitalni test, jesi poslije testirala ?
    riri ja sam bila u ivf pa nije isto, ali prvu blijedu crticu sam dobila oko 11dpo, znaci 4 dana prije izostanka, i bas se jedva vidila. moj ti je savjet da se ne obazires previse na simptome jer samo sebe zbunis i dignes si nade a slicni su simptomi i pms-a i trudnoce. u svakom slucaju sretnoeni

    https://ibb.co/1fnDxy2 Ovo je od jutros, danas me jajnik boli uzasno, ipak je bila neka lazna uzbuna sa bolovima, ovi danas su def.pravi. E sad ako smo sinoc hopsali, danas ne mozemo radi poslovnih obaveza. Mislis li da je to sinoc ok da pokrije ovulaciju?

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    mimi99


    https://ibb.co/1fnDxy2 Ovo je od jutros, danas me jajnik boli uzasno, ipak je bila neka lazna uzbuna sa bolovima, ovi danas su def.pravi. E sad ako smo sinoc hopsali, danas ne mozemo radi poslovnih obaveza. Mislis li da je to sinoc ok da pokrije ovulaciju?

    trakica izgleda super ali svakako ako imas bolove u jajniku to ti je najbolji pokazatelj  ako vam je spermiogram ok mislim da je ok sinoc, zdravi spermici mogu ziviti i do 5 dana a jajna stanica samo 12h tako da bolje prije nego kasnije  sretno 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na komentarima, htjela sam samo vidjeti vaša iskustva. Zbunjuje me što sam i trakice i clearblue testić radila i oboje su pokazivali rast, pad i opet rast. To mi se nikad nije dogodilo, a jako dugo sam koristila trakice. Tko zna što mi se ovaj ciklus dogodilo samo me živcira jer nemam pojma kad mi je onda bila ovulacija. Inače mi je uvijek bila 13.ili 14.dan. ali nema veze, ionako idem uskoro u ponovan ivf pokušaj. 

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Koristila sam i prije test sa smajlićem, do sada mi  je stvarno bio ok, do ovog čudnog ciklusa. Hvala ti od srca, ja se ne nadam ničemu, nakon 2 godine pokušavanja i 2 neuspješna ivf-a optimizam je malo splasnuo.. Ja tebi držim sve fige i želim ti da ti je uspjelo ❤️

    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    1.ivf 4/24 neuspješan,
    7/24 FET neuspješan
    4❄️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.