Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    greta10

    jasamja

    Ja sam upravo odradila test 🤷🤦
    https://ibb.co/0hZSHGz

    Ja sa zelenima nisam uspjela ulovit. Sad ne znam jesu tvoje bas iste al te moje su bile manje osjetljivosti nego roze. Mozda ce iskusnije cure znat bolje rec.
    E da vrkuta, i ja sam je prije pila na svoju ruku pa kad sam rekla ginu da pijem rwkao je nikako ne u mom slucJu jer imam ovulacije i s njom folikuli prerastu u ciste. Tako da ako nisi prokomentiraj vrkutu sa svojim ginom, nije bezazlena.
    Noirjesi ponavljala test?
    Pregled prosao dobro, vidi se vodeci folikul 13mm tako da ocekujem O petak kako i kalendar kaze a u nedjelju cu krenut trakicama🤞🤞
    Sretno svima

    Jesam, negativan je. Očekujem M. Mislim da cu jos ovaj mjesec bez pregleda pa onda iduci ici vidjeti sto se uopce dogadja. Ako su mi ciklusi sad stvarno produzeni nakon poroda, onda smo i fulali ovulaciju za cca tjedan dana 🙈

    12/2023 dječak 💙

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    greta10

    Xoxo23

    greta10

    Pozz cure, ima li piskilica ovaj mjesec?
    Ja krecem drugi tjedan a u cet imam redovni pregled kod gina da vidimo jel sve ok.
    Xoxo kad ti je hsg?
    javi kako je prosa pregled 🤞🏼 ja cekam i dalje M da dode pa
    zovem onda polikliniku da me naruce, trenutno sam na 45 dc 🙄🙄🙄

    Jaoo😅 jel su ti i inace tako dugi ciklusi?

    a od vanmaternicne su mi ovakvi, samo sa ljekovima su kraci 😩 vadim i hormone ovaj mjesec njih nisam vadila godinu i po, e i stigla je M jucer HSG u utorak ako mi stane do
    tada 😁😁 odlicno za folikulić, sretno 🤞🏼💞

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    xoxo usla sam da te pitam hoces li trazit duphaston s obzirom da se opet oduzilo, i vidim da si vec u utorak na hsg  zelim ti puno srece, bit ce to super, samo hrabro. jesu ti rekli da uzmes nesto za bolove prije ili ces tamo dobit ?
    jasamja i menii su kao i Greti roze bile bolje nego zelene, ali i zelene su posluzile samo bi peak bilo teze uloviti. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxo usla sam da te pitam hoces li trazit duphaston s obzirom da se opet oduzilo, i vidim da si vec u utorak na hsgzelim ti puno srece, bit ce to super, samo hrabro. jesu ti rekli da uzmes nesto za bolove prije ili ces tamo dobit ?
    jasamja i menii su kao i Greti roze bile bolje nego zelene, ali i zelene su posluzile samo bi peak bilo teze uloviti.

    Da, sad kad sam išla gledat slike pd 4 godine u nazad kad sam koristila lh trakice imala sam roze 🤦
    Valjda ćemo i sa ovima uspijet, imam ih puno doma 😂
    Ima li mi uopće smisla napravit večeras oko 22h trakicu ili ne? 

    Lista datuma pregleda nalazi se na str. 22

  • Avatar jane23

    jane23

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bok cure. Trebam jedan savjet :)
    Prema ovim trakicama mislite li da je danas ovulacija? Kako biste vi tempirali odnose u ovom slucaju?
    https://ibb.co/cLd9Pw6

    👩🏻 34 god
    🧔🏻‍♂️ 34 god.
    Trudimo se oko 8 mj.

  • greta10

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    jane23

    Bok cure. Trebam jedan savjet :)
    Prema ovim trakicama mislite li da je danas ovulacija? Kako biste vi tempirali odnose u ovom slucaju?
    https://ibb.co/cLd9Pw6


    Bok, pa ja bi dan kad je trakica pozitivna i sljedeci ujutro (ako je npr popodne/ predvecer pozitivna). Da spermici spremno cekaju💪 

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxo usla sam da te pitam hoces li trazit duphaston s obzirom da se opet oduzilo, i vidim da si vec u utorak na hsgzelim ti puno srece, bit ce to super, samo hrabro. jesu ti rekli da uzmes nesto za bolove prije ili ces tamo dobit ?
    jasamja i menii su kao i Greti roze bile bolje nego zelene, ali i zelene su posluzile samo bi peak bilo teze uloviti.


    da rekla mi je od 45 dana da krenem s njim, i na kraju san se pripremila navečer krenit i one stigle 🤣😂🤣 rečeno mi je brufen od 400 al da po prijašnjim iskustvima nije ni toliko potrebno, ali za svaki slučaj .. ja mislim da ću ja brufen od 600 pa šta bude .. 😂 kako si ti ? kako ide ? kad je slj pregled ? 🥰😍

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2940

    Prijavi adminu

    jane23

    Bok cure. Trebam jedan savjet :)
    Prema ovim trakicama mislite li da je danas ovulacija? Kako biste vi tempirali odnose u ovom slucaju?
    https://ibb.co/cLd9Pw6

    Svaki dan 4 dana prije ovulacije na dan ovulacije i dan poslije ...tako i po trakicama otprilike kad bi trebala bit ovulacija krenula bi kad bi vec crta se vidjela svjetlije i svaki dan bi bila tamnija do pika ...svo vrijeme bi imala odnos.... na dan pika takoder i dan poslije
    Naravno ako je sve ok s muzem i spremici funkcioniraju bez problema
    Sretno

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 431

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    da rekla mi je od 45 dana da krenem s njim, i na kraju san se pripremila navečer krenit i one stigle 🤣😂🤣 rečeno mi je brufen od 400 al da po prijašnjim iskustvima nije ni toliko potrebno, ali za svaki slučaj .. ja mislim da ću ja brufen od 600 pa šta bude .. 😂 kako si ti ? kako ide ? kad je slj pregled ? 🥰😍


    mislim da ti je to pametno, za svaki slucaj. lako ces poslije uzet jos bude li te i dalje bolilo, ali virujem da ce ti bit ok. meni je hsg macji kasalj bio kad se sjetim aspiracije, puno krace je trajalo. javi se sutra obavezno  ja sam super hvala ti, ide dan po dan u analiziranju simptoma i iscekivanju pregleda  sutra je napokon pregled, nadam se cuti srce pa da mogu nastaviti kod svog doktora privatno. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo23

    da rekla mi je od 45 dana da krenem s njim, i na kraju san se pripremila navečer krenit i one stigle 🤣😂🤣 rečeno mi je brufen od 400 al da po prijašnjim iskustvima nije ni toliko potrebno, ali za svaki slučaj .. ja mislim da ću ja brufen od 600 pa šta bude .. 😂 kako si ti ? kako ide ? kad je slj pregled ? 🥰😍

    mislim da ti je to pametno, za svaki slucaj. lako ces poslije uzet jos bude li te i dalje bolilo, ali virujem da ce ti bit ok. meni je hsg macji kasalj bio kad se sjetim aspiracije, puno krace je trajalo. javi se sutra obaveznoja sam super hvala ti, ide dan po dan u analiziranju simptoma i iscekivanju pregledasutra je napokon pregled, nadam se cuti srce pa da mogu nastaviti kod svog doktora privatno.

    Evo vidit ću oce mi uopće bit danas jer mi M i dalje nešto curka, jučer sam i hormone vadila nadam se da su okej. Ovako laički mi izgledaju dobro. Osim šta mi je LH viši od FSH, i mislim da mi je vitamin D nizak. 🤯 Ajde javi kako je prošlo ❤️❤️❤️

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.