Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    Hej curke, imam jedno glupo pitanje ali eto moja glava zeli potvrde i da budem sigurna haha. Naime od ovog mjeseca sam se krenula testirati s clear blue 2 days ovulacijskim trakicama koristila sam ih svega 4 dana i evo danas mi se pokazao prvi 😊 na testu. Ono sto me sada brine ja sam nocas bila u drustvu popili smo puno vina Itd.. zanima me moze li sto od toga utjecati na rezultat današnjeg tesa?
    Hvala za mišljenja 🙏🏻

    Hej, mislim da alkohol nikako ne moze utjecati da se pokazao lazni smile ako to mislis. A s druge strane sigurno je puuno bebica zaceto uz opustenu cugu tako da 🤞

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    greta10

    LeptiricaRita

    Hej curke, imam jedno glupo pitanje ali eto moja glava zeli potvrde i da budem sigurna haha. Naime od ovog mjeseca sam se krenula testirati s clear blue 2 days ovulacijskim trakicama koristila sam ih svega 4 dana i evo danas mi se pokazao prvi 😊 na testu. Ono sto me sada brine ja sam nocas bila u drustvu popili smo puno vina Itd.. zanima me moze li sto od toga utjecati na rezultat današnjeg tesa?
    Hvala za mišljenja 🙏🏻
    Hej, mislim da alkohol nikako ne moze utjecati da se pokazao lazni smile ako to mislis. A s druge strane sigurno je puuno bebica zaceto uz opustenu cugu tako da 🤞
    Greta hvala na odgovoru :)
    Još me zanima samo danas popodne mi je O test bio pozitivan, sada sam ga navecer napravila ponovno, iako na kutiji testa pise da jednom kad se dobije 😊 ne treba se vise testirati, no ja jesam, i vec sada je test bio negativan sto me malo zbunjuje.. mislim da cemo svakako nastaviti jos 3 dana aktivno raditi bebu jer prema kalendaru O je trebala biti za 4 dana ali evo izgleda da je 12 dan od M dosla.. dosta sam jos zbunjena s tim trakicama i praćenjem svega 😅 a izuzetnooo nestrpljiva 😖
    Hvala,

    Kalendar mozes zaboravit 😅 on ti sigurno ne zna kada ce tebi bit O, osloni se na trakice. Inace je bolje da imas odnose prije O ali i ovaj na dan O je mpzda dovoljan, i bolje da ne smajl nesta znaci da si imala peak Lh hormona i sad se pomalo spusta mozda je tebi Lh krenuo rasti u noci a ne kad si se ti testirala  😁 
    greta sta ima s tobom, u kojem sinti dijelu ciklusa ? 😁

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • greta10

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Xoxo ovaj mjesec nista. Ja sam s malom na moru a muz radi tak da nema smisla. 9 mjesec je nas💪💪

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bok cure , oprostite na upadu 
    dal se koja susrela sa evap.linijom na testu s crvenim linijama !? https://ibb.co/ZSQ2NSd

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 432

    Prijavi adminu

    December2024

    Bok cure , oprostite na upadu
    dal se koja susrela sa evap.linijom na testu s crvenim linijama !?https://ibb.co/ZSQ2NSd

    koji si dpo? ja vidim sjenicu, mozda je jos rano.. ovo je mullerov test? nisam nikad vidjela da taj test baca evaporacijske. 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Kawa da ovo je muller onaj sta ima 2 u paketu 
    ciklusi su 31-33 dana pa sad 
    ocekujem men.23.08 
    a test je raden 19.08.

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ponovljen test jutros . 3 odnosno 4 dana prije 
    https://ibb.co/5ckfRYW 
    Ocito i muller ima evap ne samo clearblue 

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 432

    Prijavi adminu

    December2024

    Ponovljen test jutros . 3 odnosno 4 dana prije
    https://ibb.co/5ckfRYW
    Ocito i muller ima evap ne samo clearblue

    evo ne znam što bih ti rekla, ja na svakom testu mogu ugledati crticu ako dovoljno dugo gledam  tako da i na ovom mi se cini da vidim sjenu, ali naravno to nije sigurno, jos je preko slike tako da ako ti uzivo ne vidis onda vjerojatno nema nista. ponovi jos na dan ocekivane ako ne dobijes, sretno 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ma sta je najgore vidim ju 😂 e sad koliko je ona tu
    je upitno. 
    Imam konzultacije 28.8 pa se nakon godine dana ne nadam nicemu vise .. 

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ponovit cu opet test na dan ovekivane 
    al cu uzet 2 razlicita bas me zanima 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.