Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila M. Kasnila je tjedan dana ali je došla. Očito dojenje još remeti svašta. Baš sam čitala da ako i bude ovulacija da prolaktin moze omesti oplodnju i implantaciju. Tako da mi se sve više čini da dok dojim neću moći ostvariti novu trudnoću

    12/2023 dječak 💙

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxo da iskreno stvarno se nisam nadala, odlucila sam bila probati jos ovaj put u 8mj i ako ne upali pauzirati do 12.mj, i onda kad nije doslo do ovulacije bas sam se stufala ali evo izaslo je nepredvidivo dobro
    super u Hormone koliko znam radi dr Marušić, ona je prije radila u KBC tako da vjerujem da će te ona dobro uputit ako te ona dopadne.. javi obavezno kako je prosao pregled

    nadam se da neće bit uopće potreban taj dio plana u 12 mjesecu i da je to to ovaj mjesec 🫂🙏🏻❤️mozda ti je taj preokret bia potreban 😁😁 hoću javim sve 😁 malo san nervozna zbog njega 🤣 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 433

    Prijavi adminu

    xoxo nisi nista pisala kako je prosao pregled ? zelimo sve detalje 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxo nisi nista pisala kako je prosao pregled ? zelimo sve detalje

    Odlicno, bas sam zadovoljna. Ovaj mjesec normalno bez tableta nema nista od O, nakon sto dode M javljam se i idem obavit HSG 5-12 dc i nakon HSG cemo vidit da li idemo na insemenacije ili odma na IVF ovisno kakvi jajovodi budu.  Dobila sam Siofor za inzulinsku i sad samo ceka da dode M ali s obzirom da je anovulacijski ciklus bojim se kad ce 🤣🤣 ugl bitno mi je da odma krecem dalje nema cekanja i odlucila sak
    se HSG radit u Hormone, stvarno predobar pristup i toliko razumjevanja.. odusevljena 😁😁😁

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    Kawa

    xoxo nisi nista pisala kako je prosao pregled ? zelimo sve detalje
    Odlicno, bas sam zadovoljna. Ovaj mjesec normalno bez tableta nema nista od O, nakon sto dode M javljam se i idem obavit HSG 5-12 dc i nakon HSG cemo vidit da li idemo na insemenacije ili odma na IVF ovisno kakvi jajovodi budu. Dobila sam Siofor za inzulinsku i sad samo ceka da dode M ali s obzirom da je anovulacijski ciklus bojim se kad ce 🤣🤣 ugl bitno mi je da odma krecem dalje nema cekanja i odlucila sak
    se HSG radit u Hormone, stvarno predobar pristup i toliko razumjevanja.. odusevljena 😁😁😁

    E i da moram jos hormone izvadit jer su moji stari godinu i po 😳 malo me strah toga .. da nebi bilo nesto sta ce me ubit u pojam 😔

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 433

    Prijavi adminu

    Xoxo23


    E i da moram jos hormone izvadit jer su moji stari godinu i po 😳 malo me strah toga .. da nebi bilo nesto sta ce me ubit u pojam 😔

    ajme to su super vijesti da ides odmah dalje  je li ti bila na kraju dr Marusic ili ? nemoj se cudit budu li ti hormoni malo poremeceni zbog pcos-a, meni nikad nisu skroz uredni.. uzimas li mioinozitol za pcos? to je meni pomoglo bar koliko toliko sa reguliranjem ciklusa, i ja uzimam glucophage za IR.  super da si se odlučila za privatno hsg, stvarno je velika razlika u izvođenju zahvata u našem kbc i bilo gdje drugo privatno. rade li oni tamo iui/ivf  ili bi to išla u bolnicu ?  jesi uzbuđena, prepadnuta? 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo23


    E i da moram jos hormone izvadit jer su moji stari godinu i po 😳 malo me strah toga .. da nebi bilo nesto sta ce me ubit u pojam 😔
    ajme to su super vijesti da ides odmah daljeje li ti bila na kraju dr Marusic ili ? nemoj se cudit budu li ti hormoni malo poremeceni zbog pcos-a, meni nikad nisu skroz uredni.. uzimas li mioinozitol za pcos? to je meni pomoglo bar koliko toliko sa reguliranjem ciklusa, i ja uzimam glucophage za IR. super da si se odlučila za privatno hsg, stvarno je velika razlika u izvođenju zahvata u našem kbc i bilo gdje drugo privatno. rade li oni tamo iui/ivf ili bi to išla u bolnicu ? jesi uzbuđena, prepadnuta?

    Da, jesam jesam, odlicna je 😁 prestručna i pristupačna. Ma prosle god mi je samo testosteron bia povisen, sve ostalo okej, malo me strah tog AMH, prosle god je bia dobar ali mi M nisu bile ovako neredovite. Koristim  Catafertyl, ma da ja isto mislim da je to opet drugacije, em sto mi odma to mogu napravit vec u 9 vec mi nekako sve djeluje bolje. Mislim da nisu, ali vidit cu i za to sve opcije koje mogu. Mozda bi prvo probala iskoristit sto imam u bolnici. Hahaha preuzbudena jer napokon idem dalje i imam nadu i nekako sam pozitivna 💃🏻💃🏻🎉🎉 Jesi ti spremna ? 😁😁

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 433

    Prijavi adminu

    xoxo nisam se dosad susrela s njom ali cula sam stvarno sve najbolje, super onda da je i tebi legla  pa dobro mlada si, mislim da ne bi trebala bit velika razlika u amh u godinu dana. ako dodes do toga, svakako ti savjetujem da probas ivf u kbc prvo jer je besplatno a i tamo su stvarno svi super od doktora do sestara. mi cemo iskoristit sve ove smrzlice, nadamo se da ce jedan od njih upalit, ako ne ic cemo dalje privatno. ja sam isto bas uzbudena zbog tebe i drago mi je da napokon ides dalje  ja sam spremna za transfer sutra, bila sam na hodocasce u Sinju, to me bas napunilo pozitivom  i to je to od mene sta sam mogla napravit 
    gdje nam je eni ? Pretpostavljam da cita, javi nam se 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxonisam se dosad susrela s njom ali cula sam stvarno sve najbolje, super onda da je i tebi leglapa dobro mlada si, mislim da ne bi trebala bit velika razlika u amh u godinu dana. ako dodes do toga, svakako ti savjetujem da probas ivf u kbc prvo jer je besplatno a i tamo su stvarno svi super od doktora do sestara. mi cemo iskoristit sve ove smrzlice, nadamo se da ce jedan od njih upalit, ako ne ic cemo dalje privatno. ja sam isto bas uzbudena zbog tebe i drago mi je da napokon ides daljeja sam spremna za transfer sutra, bila sam na hodocasce u Sinju, to me bas napunilo pozitivom i to je to od mene sta sam mogla napravit
    gdje nam je eni ? Pretpostavljam da cita, javi nam se


    a ne znan svasta citam znas i sama kako to bude 🙄 ajme predivno, mislim da si onda u potpunosti spremna. Ja sam tila al na kraju nisam mogla 😩 bila sam prosle god nakon vanmaternicne i spasilo me nekako psihicki .. moja G je na GO a doktorica opce prakse nece da mi prepise siofor .. 🙄 valjda je okej ako tek za tjedan dana krenem sa njim 🤷🏻‍♀️ a i ja sam je dozivala ali nema je, mozda se odmara malo od svega pa
    i od nas 

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 587

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxonisam se dosad susrela s njom ali cula sam stvarno sve najbolje, super onda da je i tebi leglapa dobro mlada si, mislim da ne bi trebala bit velika razlika u amh u godinu dana. ako dodes do toga, svakako ti savjetujem da probas ivf u kbc prvo jer je besplatno a i tamo su stvarno svi super od doktora do sestara. mi cemo iskoristit sve ove smrzlice, nadamo se da ce jedan od njih upalit, ako ne ic cemo dalje privatno. ja sam isto bas uzbudena zbog tebe i drago mi je da napokon ides daljeja sam spremna za transfer sutra, bila sam na hodocasce u Sinju, to me bas napunilo pozitivom i to je to od mene sta sam mogla napravit
    gdje nam je eni ? Pretpostavljam da cita, javi nam se

    sretno sutra pa idemo u odbrojavanje ❤️❤️🎉

    29yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    32yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅
    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)
    09/24 HSG - lijevi jajovod prohodan, desni neprohodan (sumnja na hydrosalpinx ?)
    ➡️IUI 11/24 ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.