Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1131

    Prijavi adminu

    Aretat cestitam!! Neka je uredna i skolska trudnoca!
    Tratincice, pa cestiiitam! Kao da si jucer javila da si trudna🥹🥹 presretna sam zbog tebe🩷❤️
    Amarila ja sam pila sok od cikle i jela ananas i meni se endometrij lijepo zaebljao☺️
    Freyaaa pa cestitaaam! 😍😍 nema me neko vrijeme, vratim se, a kad ono more prekrasnih vijesti🥰🥰🥰
    .
    Ja sam se prebacila malo na drugu temu, ali na ovoj temi sam ‘doma’🥰
    Danas sam u poliklinici upoznala curu s foruma, to mi je bilo jako fora🥰 ne znam sto sam zadnje pisala pa ajmo u kratko - isla sam stimulaciju, imali smo 20 folikula, 10 stanica, 4 oplođene, 1 je odustala odmah 1. dan i ostali smo na 3, 1 smo vratili, a ove 2 su odustale. Na zalost ni mrva u meni se nije primila.
    Odmah ciklus iza (dakle ovaj sad) smo isli u prirodni postupak, pratili smo 1 folikulic i njega danas aspirirali - cijeli postupak sam plakala jer sam bas pod stresom od svega. Bas mi je sve ovo previse…no, na stranu kukanje, imamo stanicu! 🥳❤️🥰 Sad molim Boga da se mrva oplodi. Daj Boze da se oplodi i da pozivi do transfera i da ju vratimo gdje joj je mjesto i neka se zadrzi 9 mjeseci🩷 ne daj Boze da ne uspijemo, stavljamo do kraja kolovoza cijelu ovu pricu na pauzu, nikakve trakice, toplomjeri, folikulometrije i ciljani odnosi.
    Vama svima zelim puno srece i da mi sve do kraja ljeta budete trudne❤️🤰🏼

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Papa, brisevi, spolni hormoni, prohodnost jajovoda - sve uredno
    AMH 17
    Spermiogram - uredan

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF 🤞🏻 (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌

  • doram

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Zanima me jel neka od vas na prirodnom ciklusu imala stimulaciju injekcijom ovitrelle ? 
    Ako je može li mi reći kakve su šanse za trudnoću? 
    Naime 2,5 godine pokusavamo, prirodno sam tesko ostala trudna ali ipak jesam 2 puta i oba puta izgubila trudnoce do 10 tt. Posto su svi doktori digli ruke od mene i moje situacije otisla sam privatno kod ginekologa te mi je pratio folikulometriju predlozio stimulaciju ovitrellom danas sam ju primila oko 9 ujutro. Rekao je da imam 36h vremena za odnos i da ga tempiramo za sutra ili preksutra, ali mi smo to odmah danas obavili za svaki slucaj. Nisam se do sad susrela s tom injekcijom iako mi ginekolog skroz govori da je to sad to i da ce do trudnoce sigurno doci, ja nekako nisam uvjerena niti previse uzbudena jer se bojim nadati  da se ne razocaram previse. 

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt mifegin, misoprostol
    🧔🏻‍♂️34 👩 28

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1131

    Prijavi adminu

    Draga Doram Ovitrelle ti je stoperica. Ona osigurava da do ovulacije dodje. Slobodno ti i nakon tih 36 sati imaj odnose taj dan. Meni ti obicno nakon stoperice (Ovitrelle-a) ovulacija bude za 40ak sati, a nakon ovulacije ti jajna stanica zivo 24 sata. Dakle samo navali sljedecih 60ak sati od stoperice dakle danas, sutra i prekosutra ☺️ sretno! Neka se oplodi i neka ostane sljedecih 9 mjeseci kod tebe u busici🥰

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Papa, brisevi, spolni hormoni, prohodnost jajovoda - sve uredno
    AMH 17
    Spermiogram - uredan

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF 🤞🏻 (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌

  • freyaa

    Broj poruka: 566

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Uradila, 262 danas ❤️


    Odlicno, I ja sam jucer ponovila, bila je 300, razmisljam da li i trecu da izvadim.. sretno 🥰

  • freyaa

    Broj poruka: 566

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Aretat cestitam!! Neka je uredna i skolska trudnoca!
    Tratincice, pa cestiiitam! Kao da si jucer javila da si trudna🥹🥹presretna sam zbog tebe🩷❤️
    Amarila ja sam pila sok od cikle i jela ananas i meni se endometrij lijepo zaebljao☺️
    Freyaaa pa cestitaaam!😍😍nema me neko vrijeme, vratim se, a kad ono more prekrasnih vijesti🥰🥰🥰
    .
    Ja sam se prebacila malo na drugu temu, ali na ovoj temi sam ‘doma’🥰
    Danas sam u poliklinici upoznala curu s foruma, to mi je bilo jako fora🥰ne znam sto sam zadnje pisala pa ajmo u kratko - isla sam stimulaciju, imali smo 20 folikula, 10 stanica, 4 oplođene, 1 je odustala odmah 1. dan i ostali smo na 3, 1 smo vratili, a ove 2 su odustale. Na zalost ni mrva u meni se nije primila.
    Odmah ciklus iza (dakle ovaj sad) smo isli u prirodni postupak, pratili smo 1 folikulic i njega danas aspirirali - cijeli postupak sam plakala jer sam bas pod stresom od svega. Bas mi je sve ovo previse…no, na stranu kukanje, imamo stanicu!🥳❤️🥰Sad molim Boga da se mrva oplodi. Daj Boze da se oplodi i da pozivi do transfera i da ju vratimo gdje joj je mjesto i neka se zadrzi 9 mjeseci🩷ne daj Boze da ne uspijemo, stavljamo do kraja kolovoza cijelu ovu pricu na pauzu, nikakve trakice, toplomjeri, folikulometrije i ciljani odnosi.
    Vama svima zelim puno srece i da mi sve do kraja ljeta budete trudne❤️🤰🏼


    Hvala ti, a vjerujes li da si mi danas pala na pamet, gdje si, kako si.. Sretno, javljaj novosti, oplodit ce se sigurno.. ❤

  • Aretat1

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    freyaa

    Aretat1

    Uradila, 262 danas ❤️

    Odlicno, I ja sam jucer ponovila, bila je 300, razmisljam da li i trecu da izvadim.. sretno 🥰


    Pratimo se 😁 Ja necu vise modre su mi ruke 🥹 Po aplikaciji sam 4+4 ( ali to je od zadnjeg dana menstruacije a na 18 dc mi je bila ovulacija racunam da je manje ) ipak cu sa 6+0 otici na pregled cisto da znam da je tu 😁❤️ Radi ranijih pobacaja ne vjerujem da tada moze biti otkucaja srca.

  • freyaa

    Broj poruka: 566

    Prijavi adminu

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    Uradila, 262 danas ❤️

    Odlicno, I ja sam jucer ponovila, bila je 300, razmisljam da li i trecu da izvadim.. sretno 🥰

    Pratimo se 😁 Ja necu vise modre su mi ruke 🥹 Po aplikaciji sam 4+4 ( ali to je od zadnjeg dana menstruacije a na 18 dc mi je bila ovulacija racunam da je manje ) ipak cu sa 6+0 otici na pregled cisto da znam da je tu 😁❤️ Radi ranijih pobacaja ne vjerujem da tada moze biti otkucaja ar

    Računa se od zadnjeg dana menstruacije, meni je 4+2. Ja cu sl sedmice na uzv, samo da vidimo da je na pravom mjestu.

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Freya super beta. Mislim da nemaš potrebe više vaditi, jedini ako želiš za svoj mir. Jesi zvala za pregled?
    Ti i Aretat se onda skroz pratite, na super. Neka vam objema bude sretno do poroda i da za 8 mj nam šaljete slikice vaših bebolina 🤞🤞
    Lunolina neka bude dobitan ovaj ciklus.
    Ja sam se skroz opustila ovih dana i pila alkohol i vježbala i planinarila i svašta nešto. Još muž kaže zašto ne pazim jer nikad se ne zna možda se primilo ( danas 8.dpo) rekla sam da neću ništa paziti jer zadnje 2 godine svašta sam se odricala i pazila pa ništa. Pa želim imati život uz sve te pokušaje.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • freyaa

    Broj poruka: 566

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Freya super beta. Mislim da nemaš potrebe više vaditi, jedini ako želiš za svoj mir. Jesi zvala za pregled?
    Ti i Aretat se onda skroz pratite, na super. Neka vam objema bude sretno do poroda i da za 8 mj nam šaljete slikice vaših bebolina 🤞🤞
    Lunolina neka bude dobitan ovaj ciklus.
    Ja sam se skroz opustila ovih dana i pila alkohol i vježbala i planinarila i svašta nešto. Još muž kaže zašto ne pazim jer nikad se ne zna možda se primilo ( danas 8.dpo) rekla sam da neću ništa paziti jer zadnje 2 godine svašta sam se odricala i pazila pa ništa. Pa želim imati život uz sve te pokušaje.

    Draga Bebolina2024,  mene je strah da ne bude vanmatericna,  zbog toga radim betu da vidim kako se dupla, obzirom da mi je ovulacija bila lijevo, a tu mi je jajovod od pobacaja neprohodan, a uzv tek u petak.. do tad sam kao na iglama

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.