Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • doram

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    queeqa - ja sam u subotu dobila ovitrelle injekciju pa cemo vidjet i gin mi rekao odmah od 7.05. Utrogestan i folna obavezno, on uvjeren da ce doc do trudnoce, ja malo manje al poslije svega nije ni cudo. Folikul bio 18 mm a endometrij 8 mm. Vidjet cemo. Meni je rekao ukoliko bude potrebe privatnik da bi on da se onda odradi jos histeroskopija ako sam ga dobro razumila, da se vidi da nema nekakva upala maternice. I posto nitko isto nije kontrolirao inzulin tj jednom sam radila ogtt test kad sam ostala prvi puta trudna tad je bio normalan, on kaze trebalo bi i inzulin provjeriti. Ali to sve ukoliko ni sad ne dode do trudnoce ili  dode a opet gubitak. 
    Pa evo ako nisi probaj jos mozda i ti se raspitat za ovo, jer koliko vidim sto kazes imamo doista slicnu situaciju. 
    Zelim ti takoder srecu i nadam se da je losim pricama kraj napokon jer ne znam vise odakle snage da nadem za dalje i prolazak kroz te gubitke i sve skupa me doslovno iscprilo i psihicki i fizicki i financijski. 

    🏁 01/2022
    ➕07/2022 ~ 08/2022 💔10 tt blighted ovum –} misoprostol, kiretaža
    ➕12/2023 - 01/2024 💔 7tt missed ab. –} mifegin, misoprostol
    📃 normozoospermia
    📃 kariogrami uredni
    📃 panel trombofilija: mthfr c677t utvrden normalan genotip, mthfr a1298c utvrden promijenjen genotip AC.
    PAI-1 4G/5G utvrden promijenjeni genotip 4G5G
    Faktor V Leiden c1691G utvrđen normalan genotip tipa GG
    Faktor II g20210a utvrden normalan genotip tipa GG
    🧔🏻‍♂️34 👩 28

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    doram

    queeqa - ja sam u subotu dobila ovitrelle injekciju pa cemo vidjet i gin mi rekao odmah od 7.05. Utrogestan i folna obavezno, on uvjeren da ce doc do trudnoce, ja malo manje al poslije svega nije ni cudo. Folikul bio 18 mm a endometrij 8 mm. Vidjet cemo. Meni je rekao ukoliko bude potrebe privatnik da bi on da se onda odradi jos histeroskopija ako sam ga dobro razumila, da se vidi da nema nekakva upala maternice. I posto nitko isto nije kontrolirao inzulin tj jednom sam radila ogtt test kad sam ostala prvi puta trudna tad je bio normalan, on kaze trebalo bi i inzulin provjeriti. Ali to sve ukoliko ni sad ne dode do trudnoce ili dode a opet gubitak.
    Pa evo ako nisi probaj jos mozda i ti se raspitat za ovo, jer koliko vidim sto kazes imamo doista slicnu situaciju.
    Zelim ti takoder srecu i nadam se da je losim pricama kraj napokon jer ne znam vise odakle snage da nadem za dalje i prolazak kroz te gubitke i sve skupa me doslovno iscprilo i psihicki i fizicki i financijski.


    Draga, hvala ti na preporukama. Definitivno ćemo vidjeti šta bude i zatražiti dodatne pretrage ako bude potrebno. Moja privatna gin je stvarno dobra u smislu stručnosti i puno sam dobila odlične preporuke za nju i nekako imam povjerenja, a ona još uvijek smatra da će do trudnoće doći i da će biti sve ok odnosno da su ova dva prethodna slučaja spontana bila baš to, nesretni slučajevi.
    A psihički oporavak je meni najteži i najgori bio, ali optimizam nikad ne prestaje tako da idemo dalje :) 

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • curka2312

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Curke, da li je tko imao “zatezanje” u pupku kao simptom trudnoce? Ne znam kako drugacije se izraziti😅

    *6+1 💔

  • Blackie.

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Kawa

    queeqa ne držim semislim se kad najranije mogu napravit test. mislim da cu u subotu, 8dpo. svjesna sam da moze biti rano ali sam nestrpljivasinoc su me probudila uzasno jaka probadanja u maternici, nisam to nikad dosad osjetila. sve ostale simptome i nesimptome, “senzacije” kako je Blackie opisalatotalno ignoriram i ne analiziram ali ovo sinoc je bilo nemoguce ignorirati. nadam se da je sve ok jer 3dpo mi se cini ipak malo rano za implantaciju pa da tome pripisem.
    xoxo sta si rekla kad ti je uzv ?


    Probadanje zvuci obecavajuce 🤞🤞🤞
    Ja sam u prvom ciklusu u kojem sam imala pozitivan test imala par puta bas jača probadanja. Ne sjecam se vise koji dpo je to bio. 
    Kod mene od simptoma bas nista, cak ni umisljenih 😅 Sto vise dana prolazi to sve vise mislim da nista od ovog ciklusa. Jos gore je sto nakon te biokemijske otprilike znam kako mi tijelo reagira na trudnocu i koje simptome sam tad imala pa cim nema naznaka nicega ne nadam se previse…

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    freya javi u petak sve ❤️ 

    kawa idem danas nisam bila sigurna jeli mi rekla 8/10 dc pa sam se ja naručila danas 8dc  🤣🤷🏻‍♀️  samo pozitivno da bog da to svi bili simptomi T 😂 🤞🏼❤️❤️
    Krenila sam sa sokom od cikle i ananas kao vockicu pa ćemo vidit šta me rec, samo se nadam da ću reagirat na njega .. ako ne rekla mi je da me ona prepušta kolegama na humanoj .. 🥲 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    xoxo sretno ti na pregledu i obavezno javi kako je proslo  nadam se da ces reagirat i da nece bit potrebe za humanom, ali bude li tu sam ako te sta treba uputit  budi spremna da ces mozda malo sporije reagirat zbog PCOSa, u mene je i na klomifenu i bez njega sve islo pre sporo, ovuliram tek na 18-20dc. koliko si tableta dnevno uzimala ? 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 IUI ❌️
    06/24 IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxo sretno ti na pregledu i obavezno javi kako je proslonadam se da ces reagirat i da nece bit potrebe za humanom, ali bude li tu sam ako te sta treba uputitbudi spremna da ces mozda malo sporije reagirat zbog PCOSa, u mene je i na klomifenu i bez njega sve islo pre sporo, ovuliram tek na 18-20dc. koliko si tableta dnevno uzimala ?


    A nadam se i ja, dobro da si mi rekla jer ja san već u glavi sebi brojala kad bi moga bit školski 14 ti dan O 🤣😂 tako da dobro da san spremna da se ne razočaram, koji dan bi tebi bila prva folikulometrija ?  Pila 2 x 50mg, sve je okej al sam stvarno imala valove vrućina 🤣😂 Hvala ❤️❤️

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Xoxo23


    A nadam se i ja, dobro da si mi rekla jer ja san već u glavi sebi brojala kad bi moga bit školski 14 ti dan O 🤣😂 tako da dobro da san spremna da se ne razočaram, koji dan bi tebi bila prva folikulometrija ? Pila 2 x 50mg, sve je okej al sam stvarno imala valove vrućina 🤣😂 Hvala ❤️❤️


    tako sam i ja naivno računala pa se totalno razočarala na prvom uzv, ali oba puta je sve doslo na svoje do 18-20dc, uz ananas i ciklu. ja sam od 4 do 8 dana ciklusa pila po 1x50mg, na prvi uzv bih išla od 10dc. virujem da ce tebi bit sve ok , jos malo pa ces znat na cemu si. i da, ovom drugom turom navečer bi me izludili ti napadaju vrućine, vruće mi hladno mi 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 IUI ❌️
    06/24 IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo23


    A nadam se i ja, dobro da si mi rekla jer ja san već u glavi sebi brojala kad bi moga bit školski 14 ti dan O 🤣😂 tako da dobro da san spremna da se ne razočaram, koji dan bi tebi bila prva folikulometrija ? Pila 2 x 50mg, sve je okej al sam stvarno imala valove vrućina 🤣😂 Hvala ❤️❤️

    tako sam i ja naivno računala pa se totalno razočarala na prvom uzv, ali oba puta je sve doslo na svoje do 18-20dc, uz ananas i ciklu. ja sam od 4 do 8 dana ciklusa pila po 1x50mg, na prvi uzv bih išla od 10dc. virujem da ce tebi bit sve ok , jos malo pa ces znat na cemu si. i da, ovom drugom turom navečer bi me izludili ti napadaju vrućine, vruće mi hladno mi

    E zato ja imam tebe da me na vrime upozoriš ❤️😂 iako onaj jedan ciklus kada sam sama O mislim čak da je bilo 15/16 da pa se opet nadam da će ranije😂😂 hmm zašto je tebi manja doza bila jeli znas ? Mislila sam da je ovo neki minimum s kojim se kreće 😮 ma okej mi je sve ananas volim, a cikla ovi sokic iz Dm a nije mi ružan okej je okus.. 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    E zato ja imam tebe da me na vrime upozoriš ❤️😂 iako onaj jedan ciklus kada sam sama O mislim čak da je bilo 15/16 da pa se opet nadam da će ranije😂😂 hmm zašto je tebi manja doza bila jeli znas ? Mislila sam da je ovo neki minimum s kojim se kreće 😮 ma okej mi je sve ananas volim, a cikla ovi sokic iz Dm a nije mi ružan okej je okus..


    a dobro ako ti je prirodno dosla prije , moguce da ce na klomifenu isto, ja sam racunala jer su ti duzi ciklusi kao i meni. jos si na vecoj dozi i uzimala si od 3 do 7dc ako se dobro sjecam? 
    ne znam zasto sam ja bila na 1x50, moguce zbog PCOSa a i jer mi je bio prvi put pa da vidimo kako cu reagirati, i ispalo je ok, pa smo i ovaj ciklus nastavili tako. cudno mi je jedino sta nisam dobila stopericu za IUI sada, ali dr kaze da to daje samo zenama koje imaju problem sa svojom ovulacijom, a ja na klomifenu nemam. pitat cu ga bas ako sad ne upali za sljedeci put.
    A ja sam uzimala encian sok i bio mi je top, i vidim u Mulleru dosta jeftinije, kupila i pokajala se, bas je bio uzasan zemljasti okus ajme, pa sam ga mijesala sa sokom od ananasa samo da potrosim  u koliko sati ti je pregled ? 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 IUI ❌️
    06/24 IUI ⏳️🙏🏼

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.