Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinker 🌸

    Tinker 🌸

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Javila sam se prije nekog vremena da sam ostala spontano trudna dok smo se pripremali za IUI. Beta se lijepo duplala, 14 dpo 216; 16 dpo 650; 18 dpo 1580. Danas sam bila na prvom uzvu, po ZM sam 5+5 i vidi se samo pravilna GV, ali bez ŽV i ploda… Novi uzv za 7 dana. Prema vašem iskustvu, da li ima šanse? Nekako se bojim da takva situacija za 5+5 baš i nije nešto :(. Dosad mi se to nije dogodilo u prethodnim trudnoćama. 
    Išla sam provjeravati, ovulacija mi je bila nešto kasnije (17 dc), ali mi je test bio pozitivan već 12 dpo tako da nije mogla biti kasna implantacija 😐. 
    Hvala svima ❤️

    👩 41 g AMH 7,8 pmol/l; IR; hipo/hashi
    👨‍🦲41 g normospermia
    👧🏻❤️
    👼🏻 07/2019 19 TT
    👼🏻 02/2020 12 TT missed ab
    👼🏻 10/2020 9 TT missed ab
    08/2022 biokemijska 😔

  • eni233

    Broj poruka: 1565

    Prijavi adminu

    Tinker 🌸

    Pozdrav svima,
    Javila sam se prije nekog vremena da sam ostala spontano trudna dok smo se pripremali za IUI. Beta se lijepo duplala, 14 dpo 216; 16 dpo 650; 18 dpo 1580. Danas sam bila na prvom uzvu, po ZM sam 5+5 i vidi se samo pravilna GV, ali bez ŽV i ploda… Novi uzv za 7 dana. Prema vašem iskustvu, da li ima šanse? Nekako se bojim da takva situacija za 5+5 baš i nije nešto :(. Dosad mi se to nije dogodilo u prethodnim trudnoćama.
    Išla sam provjeravati, ovulacija mi je bila nešto kasnije (17 dc), ali mi je test bio pozitivan već 12 dpo tako da nije mogla biti kasna implantacija 😐.
    Hvala svima ❤️


    Mojoj sestri se nije vidio plod sa 5 tjedana sam vreća  , i danas ima prekrasnog sina koji uskoro puni 11 mj,  tako da ne brini , od 7 tjedna negdje bi se trebao vidjeti plod ❤️❤️ sve je uredu i uživaj 🫀🫀🫀

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • eni233

    Broj poruka: 1565

    Prijavi adminu

    eni233

    Tinker 🌸

    Pozdrav svima,
    Javila sam se prije nekog vremena da sam ostala spontano trudna dok smo se pripremali za IUI. Beta se lijepo duplala, 14 dpo 216; 16 dpo 650; 18 dpo 1580. Danas sam bila na prvom uzvu, po ZM sam 5+5 i vidi se samo pravilna GV, ali bez ŽV i ploda… Novi uzv za 7 dana. Prema vašem iskustvu, da li ima šanse? Nekako se bojim da takva situacija za 5+5 baš i nije nešto :(. Dosad mi se to nije dogodilo u prethodnim trudnoćama.
    Išla sam provjeravati, ovulacija mi je bila nešto kasnije (17 dc), ali mi je test bio pozitivan već 12 dpo tako da nije mogla biti kasna implantacija 😐.
    Hvala svima ❤️

    Mojoj sestri se nije vidio plod sa 5 tjedana sam vreća , i danas ima prekrasnog sina koji uskoro puni 11 mj, tako da ne brini , od 7 tjedna negdje bi se trebao vidjeti plod ❤️❤️ sve je uredu i uživaj 🫀🫀🫀


    Puno uskoro godinu dana , 11 mj je star 🤣☺️ malo sam se pogubila 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • freyaa

    Broj poruka: 569

    Prijavi adminu

    anny35

    Freya bas mi je drago za tebe, bit ce to sve ok. Ja sam isto imala prethodni ciklus biokemijsku i onda me iznenadila trudnoca odmah iza. Evo sad smo 11+4 i sve je ok. Mene su uz folnu i aspirin od otkucaja srca stavili i na fragmin 2500 cisto reda radi. Nadam se da ce ti biti sve ok ❣️
    ARETA mozda je i plantacija bila kasnije, meni je cijeli tjedan kasnije bila pa smo mislili u pocetku isto da nece biti ok, al se beba pokazala u 7om tjednu ilitiga po implantaciji 6om


    Mene je strah jer je ovulacija bila lijevo a tu mi je neprohodan jajovod.. Tj moj ginekolog je rekao da je lijevo bila ali ne piše na nalazu, a nije mi dao ni slike uzv, dok doktorica na konsultacijama je samo brojala antralne folikule.. a malo me i boli lijevo vec nekoliko dana,. Trakica tamni, sutra vadim betu.. Hvala ti puno

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    Areta Malo san skeptična jer mene Imigran umrtvi, vidim da opet nisu istraživanja velika neka pravljena već samo da nema dokaza o kakvim posljedicama, najveće je na 1000 ljudi .. mislim da ti je najbolje pitat ginekologa🤷🏻‍♀️

    Eni hvala na odg 😘🥰

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    Tinker 🌸

    Pozdrav svima,
    Javila sam se prije nekog vremena da sam ostala spontano trudna dok smo se pripremali za IUI. Beta se lijepo duplala, 14 dpo 216; 16 dpo 650; 18 dpo 1580. Danas sam bila na prvom uzvu, po ZM sam 5+5 i vidi se samo pravilna GV, ali bez ŽV i ploda… Novi uzv za 7 dana. Prema vašem iskustvu, da li ima šanse? Nekako se bojim da takva situacija za 5+5 baš i nije nešto :(. Dosad mi se to nije dogodilo u prethodnim trudnoćama.
    Išla sam provjeravati, ovulacija mi je bila nešto kasnije (17 dc), ali mi je test bio pozitivan već 12 dpo tako da nije mogla biti kasna implantacija 😐.
    Hvala svima ❤️

    Ma to je sve okej i dalje ima nade ne mora ti se vidit plod još daj vremena i nadam se da će sve okej bit ❤️❤️

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure,  evo mene kao padobranac nakon nekog vremena sto nisam pratila ovu temu.. cekam upravo red za inseminaciju, jucer mi je doktor rekao da napravim lh trakicu , ja sam ih napravila 3 i ostala zbunjena  koliko dugo je trajao peak 🤣 ili mozda vi bolje vidite, mozda nisu sve peak? https://ibb.co/c2nm5nN [ibb.co] 
    Saljem puno pozdrava i zagrljala za xoxo, eni, queeqa , bebolinu, bikmik i ostale cure ❤️🥰 u kojim ste fazama ? 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 klomifen IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Kawa

    Dobar dan cure, evo mene kao padobranac nakon nekog vremena sto nisam pratila ovu temu.. cekam upravo red za inseminaciju, jucer mi je doktor rekao da napravim lh trakicu , ja sam ih napravila 3 i ostala zbunjena koliko dugo je trajao peak 🤣 ili mozda vi bolje vidite, mozda nisu sve peak? https://ibb.co/c2nm5nN [ibb.co]
    Saljem puno pozdrava i zagrljala za xoxo, eni, queeqa , bebolinu, bikmik i ostale cure ❤️🥰 u kojim ste fazama ?


    Bogami, jako lijep peak prije svega :) Baš ti zavidim!
    Po mom nekom shvaćanju, pravi peak bi bio ovaj prvi u podne, a ostala dva mi izgledaju već malo bljeđi što se nekako i očekuje. Pitanje je što je sa današnjim testiranjem? Danas bi se trebao očekivati snažan pad kako bi onda ovo moglo biti čitano kao peak. U svakom slučaju: U AKCIJU. :D

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    Kawa meni ti je prva najtamnija ali sve su tamne 😂🤣 kako je prošlo ? 
    Ja sam 4 dc i 2 dan klomifena, u utorak na folikulometriji 😄

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Ja sam danas na 2dpo, ako je ono prvog svibnja bio peak, a ja nekako tako tumačim jer je sve iza njega bljedunjavo i nikakvo. Pokrili smo sve i sada se čeka 16. svibnja za test. Makar, poznavajući sebe, past će jedan testić i prije 16. svibnja :D

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.