Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blackie.

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    queeqa32

    Ja sam danas na 2dpo, ako je ono prvog svibnja bio peak, a ja nekako tako tumačim jer je sve iza njega bljedunjavo i nikakvo. Pokrili smo sve i sada se čeka 16. svibnja za test. Makar, poznavajući sebe, past će jedan testić i prije 16. svibnja :D


    Zar nije danas 1 dpo, ako je 1.5. bio peak a 2.5. ovulacija? Pokusavam poloviti 🙈
    Meni je 2 dpo po aplikaciji ali ja racunam vec 14.5. testic napraviti ako se budem osjecala optimisticno 😂

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Xoxo kako nisam uvatila da si ti krenila s klomifenom 🫢 top, onda nisi dugo cekala M, bas mi je drago. Sretno na folikulometrijama, javljaj nam rezultate obavezno! I mozda da razmislis o cikli i ananasu jer je meni u oba ciklusa klomifen stanjio endometrij, ali dobro to ce ti rec dr na uzv stanje. Iui je prosla dobro hvala na pitanju, njegov nalaz nije idealan, ovaj put je astheno ali malo smo duze apstinirali pa pretpostavljam zbog toga.
    Queeqa onda se skoro pratimo, meni je danas O i inseminacija, test cu za 10ak dana , nestrpljiva sam 😄

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 klomifen IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Cure gdje nam je suncokret i ona je krenula na folikulometriju ja mislim 🙂

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Blackie imaš pravo🙈 ja se zagledala u kalendar i krivo izračunala, dakle 1dpo je danas, točno. 
    Znaci trio rio Blackie, Kawa pratimo se … Bit će ovo zanimjiv mjesec 😂

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo kako nisam uvatila da si ti krenila s klomifenom 🫢 top, onda nisi dugo cekala M, bas mi je drago. Sretno na folikulometrijama, javljaj nam rezultate obavezno! I mozda da razmislis o cikli i ananasu jer je meni u oba ciklusa klomifen stanjio endometrij, ali dobro to ce ti rec dr na uzv stanje. Iui je prosla dobro hvala na pitanju, njegov nalaz nije idealan, ovaj put je astheno ali malo smo duze apstinirali pa pretpostavljam zbog toga.
    Queeqaonda se skoro pratimo, meni je danas O i inseminacija, test cu za 10ak dana , nestrpljiva sam 😄


    Kawa sretnoooooo, neka ti prva inseminacija bude i ujedno zadnjaaaa 🤞 neka bude uspješna. 🤩😎
    Šta je tvoj muž imao smanjen broj progresivno pokretnih? Koliki postotak mu je bio? Šta su ti rekli, je li ih bilo dovoljno za IUI? Jesu vam objasnili koliko su spermija “ubrizgali”. Mi idemo u ponedjeljak na konzultacije za IUI pa da se pripremim s pitanjima 🤣

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024.

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Kawa peak je bio baš pravi na onoj u podne.
    Sretno, neka bude uspješno!
    Ja sam u čekanju konzultacija u Repromedu.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • freyaa

    Broj poruka: 569

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Kawa peak je bio baš pravi na onoj u podne.
    Sretno, neka bude uspješno!
    Ja sam u čekanju konzultacija u Repromedu.


    Sretno @Bebolina2024 🥰🥰😘😘

  • suncokret38

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    alsuncokret14

    Cure gdje nam je suncokret i ona je krenula na folikulometriju ja mislim 🙂


    Hvala ti draga sto si me se sjetila..vjerno sve pratim i citam.. ja sam prošla dva ciklusa na klomifenu i nista..dobro me dotuklo.. ginek.sad preporučila mj pauze pa da nakon nalaza krenemo s inseminacijom..a u mojim godinama nezz ima li smisla to i pokušavati..  vratila sam se vrkuti, mozda cu i dva mj sacekati dok se posložim u glavi.. tebi i svim ostalim curama želim puno sreće u pokusavanjima, citam vas 

    👧 38
    🧑34
    Missed 6+5 veljača 23
    Ciklusi 26-27

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Queeqa odlicnoo uvijek mi bar malo skrati vrijeme cekanja kad se s nekim pratim , a sad smo sve tu u 3 dana 😄
    Hvala ti bebolina od srca, isto želim i tebi 🥰 kad su ti konze? Cekas m ili si se vec narucila?
    Djetelina njegov prvi nalaz je bio oligo, nakon toga u 10mj normo,  tad je moj dr dao zeleno svjetlo za inseminaciju, međutim danas dijagnoza astheno, apstinencija 4 dana sto ispada puno u nasem slucaju. Nalaz nisam dobila, na otpusnom pise PP za inseminaciju: 3 milijuna, kinetika 3. Iui smo svakako napravili tako da pretpostavljam da ih je bilo dovoljno. Ostavila sam uzorak i oni su ga u sat vremena ‘obradili’, drzali ih u nekom mediju i izabrali najbolje i obavili smo iui. Sretno ti, s obzirom da i vama digagnoza ide nabolje vjerujem da ce se i vama naci materijala za iui.

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 klomifen IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Kawa

    Queeqa odlicnoo uvijek mi bar malo skrati vrijeme cekanja kad se s nekim pratim , a sad smo sve tu u 3 dana 😄
    Hvala ti bebolina od srca, isto želim i tebi 🥰 kad su ti konze? Cekas m ili si se vec narucila?
    Djetelina njegov prvi nalaz je bio oligo, nakon toga u 10mj normo, tad je moj dr dao zeleno svjetlo za inseminaciju, međutim danas dijagnoza astheno, apstinencija 4 dana sto ispada puno u nasem slucaju. Nalaz nisam dobila, na otpusnom pise PP za inseminaciju: 3 milijuna, kinetika 3. Iui smo svakako napravili tako da pretpostavljam da ih je bilo dovoljno. Ostavila sam uzorak i oni su ga u sat vremena ‘obradili’, drzali ih u nekom mediju i izabrali najbolje i obavili smo iui. Sretno ti, s obzirom da i vama digagnoza ide nabolje vjerujem da ce se i vama naci materijala za iui.


    Ahaa, ma moguce da je astheno bilo zbog 4 dana apstinencije. Možda je i nama bilo jer smo i mi imali 3 i pol dana apstinencije. Ne znam 🥴 
    Vidjet cemo u ponedjeljak sta nam kazu na konzultacijama kakav je plan za nas. A sigurna sam da ima dovoljno materijala za IUI 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.