Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Kod nas ne radi ginekolog jedino privatno da podjem ali mi nema smisla jer nece nista ni vidjeti :/ 

    Hvala puno ❤️

  • anny35

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Freya bas mi je drago za tebe, bit ce to sve ok. Ja sam isto imala prethodni ciklus biokemijsku i onda me iznenadila trudnoca odmah iza. Evo sad smo 11+4 i sve je ok. Mene su uz folnu i aspirin od otkucaja srca stavili i na fragmin 2500 cisto reda radi. Nadam se da ce ti biti sve ok ❣️
    ARETA mozda je i plantacija bila kasnije, meni je cijeli tjedan kasnije bila pa smo mislili u pocetku isto da nece biti ok, al se beba pokazala u 7om tjednu ilitiga po implantaciji 6om

    👼👼

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1440

    Prijavi adminu

    queeqa32

    Trebam vaše iskustveno mišljenje :D
    Dakle, koristim premom aplikaciju za praćenje ovulacije. U utorak (15 dc) lh vrijednost bila je 0.38 ujutro i isto toliko kasno popodne. Jučer (16dc) oko podne vrijednost je narasla na 0.52 i linija je zaista bila lijepa tamna, ali tanka. E sad, nažalost, toga dana (jučer) se nisam više testirala jer sam bila na proslavi 1. svibnja izvan kuće i nikako nisam bila u mogućnosti to izvesti. Testirala sam se jutros (17dc) i vrijednost je pala na 0.21.
    Iskreno, očekivala sam da će danas biti baš jaka jaka linija i da će to biti to međutim niš od tog. E sad pitanje: da li mogu računati da je jučer bio peak iako ga ja u stvarnosti nisam detektirala, odnosno najviša vrijednost je bila tek 0,52???
    Hvala vam. :)


    Možeš si sama tu trakicu označiti kao peak pa će ti aplikacija današnji dan računati kao O, sutra 1.dpo.
    Aretat1 visina bete je u okvirima za taj dpo. Ako je prekjučer bila 31 onda je danas trebala biti veća od 60 što i je tako da si bez brige. Budeš ponovila u subotu?
    Ako radiš testić svakako bi trebao još tamniti. Sretno!

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Hvalaaa puno, uradit cu u subotu svakako opet, testove ne radim prestala oci mi ispadose gledajuci u liniju. Jos jedno pitanje da li neko od vas ima Migrene ?  Istrazila sam i navodno je imigran siguran? 
    Nadam se da necu imati ni jednu ali bi ipak volila
    Imati neki lijek kuci, sa orvom teudnocom sam mogla
    Trpiti a sada uz dijete kuci ne znam kako cu 🥹

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Hvalaaa puno, uradit cu u subotu svakako opet, testove ne radim prestala oci mi ispadose gledajuci u liniju. Jos jedno pitanje da li neko od vas ima Migrene ? Istrazila sam i navodno je imigran siguran?
    Nadam se da necu imati ni jednu ali bi ipak volila
    Imati neki lijek kuci, sa orvom teudnocom sam mogla
    Trpiti a sada uz dijete kuci ne znam kako cu 🥹


    Ja imam, ali mislim da nije preporučljivo niti jednu tabletu osim lupoceta a kamoli Imigran 🙂 i da meni se isto čini da ti je beta dobra bitno da ima pravilan rast 😘

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Cure koje su na klomifenu i jedu ananas piju ciklu i tako to, da li to konzumirate tokom uzimanja klomifena ili čekate da njega popijete pa onda krećete s njim ? 😅

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Areta javi ako pitaš nekog doktora za to, bit će dobar info 😁 ako ikad vidim plus 🤣

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/gFtTq5z [ibb.co]

    Ovu info sam nasla sa americke nacionalne biblioteke  za  medicinu isjecak. A i na onoj stranici lactancia za dojenje pise da je siguran. Ne znam, nisam sigurna i da je povracanje dva dana i trpiti bol sigurno za trudnocu :/ 

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK582968/ [ncbi.nlm.nih.gov]

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    Cure koje su na klomifenu i jedu ananas piju ciklu i tako to, da li to konzumirate tokom uzimanja klomifena ili čekate da njega popijete pa onda krećete s njim ? 😅


    Ja sam krenula piti nakon što sam popila zadnju tabletu . Od 8dc i dosta mi se zadebljao endo , na 11dc mi je bio 8mm, a ja sam ovulirala 18dc , tak da nemaš brige stim 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.