Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eni233

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Xoxo bravo za folikulic! Neka lijepo nastavi rasti i bude lijepi debeli i uzgoji divnu jajnu stanicu🥰
    Alsuncokret potpisujem sve sto je Karlwa rekla za prohodnost jajovoda. To je dobro napraviti. Moji jajovodi su bili prohodni, ali me jako bolilo, ali brzo zaboravis na to iskustvo i krenes dalje sa zivotom🙈ja bih rekla da nije to tako velika bol koliko te iznenadi vrsta boli. Recimo kao prvi odlazak na brazilku - boli uzasno, a kad ides drugi put skuzis da zapravo nije tako strasno☺️
    .
    I da javim, ja sam vam PUPO🙈🥰vratili su danas malu trodnevnu mrvu (ima 8 stanica sto je u skladu sa njenom starosti) i molim cijeli svemir da se ovaj put zadrzi i ucini me najsretnijom na svijetu☺️
    Ovaj put sam odlucila ne uzimati godisnji/bolovanje, cak sam na transfer otisla s posla i vratila se kao da nista nije bilo. I rekla sam direktoru da smo u postupku MPO i mogu priznati da mi je bas pao veliki kamen s leđa


    Divno Lunolinka naša , Želim vam svu srecu ovog svijeta i da se mrva čvrsto primi ❤️❤️❤️🤞🤞🤞 odmori od svega  i javi nam uskoro sretne vjesti ❤️❤️🥰🥰🥰🥰🫂

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • freyaa

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Xoxo bravo za folikulic! Neka lijepo nastavi rasti i bude lijepi debeli i uzgoji divnu jajnu stanicu🥰
    Alsuncokret potpisujem sve sto je Karlwa rekla za prohodnost jajovoda. To je dobro napraviti. Moji jajovodi su bili prohodni, ali me jako bolilo, ali brzo zaboravis na to iskustvo i krenes dalje sa zivotom🙈ja bih rekla da nije to tako velika bol koliko te iznenadi vrsta boli. Recimo kao prvi odlazak na brazilku - boli uzasno, a kad ides drugi put skuzis da zapravo nije tako strasno☺️
    .
    I da javim, ja sam vam PUPO🙈🥰vratili su danas malu trodnevnu mrvu (ima 8 stanica sto je u skladu sa njenom starosti) i molim cijeli svemir da se ovaj put zadrzi i ucini me najsretnijom na svijetu☺️
    Ovaj put sam odlucila ne uzimati godisnji/bolovanje, cak sam na transfer otisla s posla i vratila se kao da nista nije bilo. I rekla sam direktoru da smo u postupku MPO i mogu priznati da mi je bas pao veliki kamen s leđa


    Sretno @Lunolina, vjerujem da je to to.. 🥰 
    Btw cure sta nam je sa BikMik
    Cure pomjerila sam termin za sutra, tako da uputite koju molitvu vcrs.. 

    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    freyaa

    Lunolina

    Xoxo bravo za folikulic! Neka lijepo nastavi rasti i bude lijepi debeli i uzgoji divnu jajnu stanicu🥰
    Alsuncokret potpisujem sve sto je Karlwa rekla za prohodnost jajovoda. To je dobro napraviti. Moji jajovodi su bili prohodni, ali me jako bolilo, ali brzo zaboravis na to iskustvo i krenes dalje sa zivotom🙈ja bih rekla da nije to tako velika bol koliko te iznenadi vrsta boli. Recimo kao prvi odlazak na brazilku - boli uzasno, a kad ides drugi put skuzis da zapravo nije tako strasno☺️
    .
    I da javim, ja sam vam PUPO🙈🥰vratili su danas malu trodnevnu mrvu (ima 8 stanica sto je u skladu sa njenom starosti) i molim cijeli svemir da se ovaj put zadrzi i ucini me najsretnijom na svijetu☺️
    Ovaj put sam odlucila ne uzimati godisnji/bolovanje, cak sam na transfer otisla s posla i vratila se kao da nista nije bilo. I rekla sam direktoru da smo u postupku MPO i mogu priznati da mi je bas pao veliki kamen s leđa

    Sretno @Lunolina, vjerujem da je to to.. 🥰
    Btw cure sta nam je sa BikMik
    Cure pomjerila sam termin za sutra, tako da uputite koju molitvu vcrs..


    Pa neznam , bila je aktivna odjednom više ne :( .. možda si je uzela pauzu od svega , foruma i svega ..puno cura tako rade . Ali ja se iskreno duboko i sebi nadam da ce nas inenaditi s nekim plusicem 🥰🥰❤️❤️

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1184

    Prijavi adminu

    Hvala ti enice❤️ nadam se da ce biti uspjesno. Zar nisi ti u travnju isla u Vinogradsku na dogovor za IUI. Bas me zbunilo kad sam vidjela da ides sad u svibnju. I uzivaj u inseminacijama, da ih nisam placala ispucala bih sva 4 komada, stvarno je neinvazivan postupak i kod vas bi mogao uspjeti obzirom da je s vama sve u savrsenom redu🥰

    Freya hvala ti, sretno i tebiii danas 🩷🩷🩷

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na odogovorima 🥰
    Ja cu poslije ovog cetvrtog ciklusa folikulometrije napraviti pauzu, svakako se ne smije raditi odmah propuhivanje jer mora proci bar 2 mjeseca.Ipak je i ovo zracenje, nije malo 4 ciklusa folikulometrije, a znate same koliko se ultrazvuk radi na samo jednom.
    Vama svima od srca zelim svu srecu i da uspijete 🩷🩷🩷🩷
    Treba mi pauza od svega, i da se psihicki pripremim za dalje…
    Cuvajte se 🌹

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Lunolina joooj, super vijesti, držim fige da se primi ❤️❤️❤️🥰🥰🥰 neka si se rješila tog tereta, ja isto uvik nešto muljam valjam na poslu kada imam neke pretrage ali mislim da bi mi bilo lakše da se zna 🙄🙈 

    freya ❤️❤️

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    alsuncokret14

    Cure hvala vam na odogovorima 🥰
    Ja cu poslije ovog cetvrtog ciklusa folikulometrije napraviti pauzu, svakako se ne smije raditi odmah propuhivanje jer mora proci bar 2 mjeseca.Ipak je i ovo zracenje, nije malo 4 ciklusa folikulometrije, a znate same koliko se ultrazvuk radi na samo jednom.
    Vama svima od srca zelim svu srecu i da uspijete 🩷🩷🩷🩷
    Treba mi pauza od svega, i da se psihicki pripremim za dalje…
    Cuvajte se 🌹


    Napravi pauzu ako misliš da ti je potrebna u psihičkom smislu, mislim da ti ne mora ništa prolaziti od UZV, UZV nije štetan .. mislim da ti je bolje propuhivanje napravit odma pa onda radije pauzu jer RTG zrači .. sretno svakako kako god odlučiš 🤞🏼🥰🥰❤️

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    xoxo super za folikul  i da izgleda da je i tebi 8dc rano, meni je na 11dc folikul bio tek 10mm a endo 4. tako da virujem da ce u petak bit neki napredak  i kod mene zadnja 3 ciklusa otkad idem na uzv je O na desni jajnik. ali jednom me pregledala dr Šunj sa humane i rekla da je baš ona pisala doktorat na tu temu i imala istraživanje da se neki veliki postotak trudnoća ostvari baš iz ovulacije na desnom jajniku 
    lunolina pupice nasa, drzim fige od srca da je ovaj put to to  kako ti je direktor reagirao? jeste velika firma ili? ja sam isto svojim direktorima rekla prosli mjesec jer sam morala stalno kasniti zbog folikulometrija i tocno znam taj osjecaj padanja kamena sa leđa 
    freya, bikmik je morala otkazati zadnji fet ne sjecam se iz kojeg razloga, i mislim da je taman sad nekad otputovala kod svojih na godisnji. nadam se da se odmara i puni baterije za nove pobjede 
    alsuncokret potpisujem sve sto ti je xoxo napisala… uzv nije štetan , ali rtg je. svakako ne bi radili tolike folikulometrije da ima nešto štetno. ultrazvuk zapravo radi na principu zvuka koji se odbija i na taj način čini sliku koju doktori vide, malo proguglaj  svakako kazu da je 6mj nakon propuhivanja jajovoda puno veca sansa za zacece 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    HSG ✔️
    ♂️ oligo, normo, astheno…
    05/24 IUI ❌️
    06/24 IUI ⏳️🙏🏼

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Kawa

    xoxosuper za folikuli da izgleda da je i tebi 8dc rano, meni je na 11dc folikul bio tek 10mm a endo 4. tako da virujem da ce u petak bit neki napredaki kod mene zadnja 3 ciklusa otkad idem na uzv je O na desni jajnik. ali jednom me pregledala dr Šunj sa humane i rekla da je baš ona pisala doktorat na tu temu i imala istraživanje da se neki veliki postotak trudnoća ostvari baš iz ovulacije na desnom jajniku
    lunolinapupice nasa, drzim fige od srca da je ovaj put to tokako ti je direktor reagirao? jeste velika firma ili? ja sam isto svojim direktorima rekla prosli mjesec jer sam morala stalno kasniti zbog folikulometrija i tocno znam taj osjecaj padanja kamena sa leđa
    freya, bikmik je morala otkazati zadnji fet ne sjecam se iz kojeg razloga, i mislim da je taman sad nekad otputovala kod svojih na godisnji. nadam se da se odmara i puni baterije za nove pobjede
    alsuncokret potpisujem sve sto ti je xoxo napisala… uzv nije štetan , ali rtg je. svakako ne bi radili tolike folikulometrije da ima nešto štetno. ultrazvuk zapravo radi na principu zvuka koji se odbija i na taj način čini sliku koju doktori vide, malo proguglajsvakako kazu da je 6mj nakon propuhivanja jajovoda puno veca sansa za zacece


    Meni je jučer vodeći 9mm a ostali 5 mm, endo 4 .. na livom nema ništa .. 🙈 ma ja otkad sam krenila san 18 god na te preglede da je uvik na desnom jajniku..  Znam da mi je vanmaternicna trudnoća isto iz desnog pa mi to malo ide na živce jer se bojim tog jajovoda desnog .. ali mislim da moram samo pozitivno razmišljati .. šta ima s tobom ima li kakvih simptoma ? 😁😁😁😁😁 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1184

    Prijavi adminu

    Alsuncokret zelim ti da ovaj ciklus ostanes trudna i da se samo prebacis na drugu temu🤭❤️
    Imas propuhivanje jajnika koje se gleda preko UZV - na to sam ja isla. Nikakav RTG i zracenje. Ako imas priliku otici privatno, toplo preporucam ☺️
    Xoxo hvala ti 🥰 ma da, to je bas nezgodno kad se tako mulja, a opet ne mozes reci uvijek i svima.
    Kawa mi smo firma od 40ak ljudi, ali smo dio velike firme gdje nas je cca 500. Mislim da je direktor prosao kroz MPO (nisam sigurna, ali mi se tako cini) pa ima razumijevanja. Zahvalio mi se sto sam mu rekla i pozelio mi srecu. Doduse ja sam sva njezna i osjetljiva pa sam se rasplakala dok sam mu to govorila pa nije ni mogao biti grub prema meni 😂 
    Kako su tvoji reagirali? Moj generalni direktor ne zna, ali to me nekako i nije briga, mislim da je to tema koja ga ni ne zanima. Reproduktivne dobi sam i imam pravo raditi si djecu😬

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.