Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    suncokret38

    alsuncokret14

    Cure gdje nam je suncokret i ona je krenula na folikulometriju ja mislim 🙂

    Hvala ti draga sto si me se sjetila..vjerno sve pratim i citam.. ja sam prošla dva ciklusa na klomifenu i nista..dobro me dotuklo.. ginek.sad preporučila mj pauze pa da nakon nalaza krenemo s inseminacijom..a u mojim godinama nezz ima li smisla to i pokušavati.. vratila sam se vrkuti, mozda cu i dva mj sacekati dok se posložim u glavi.. tebi i svim ostalim curama želim puno sreće u pokusavanjima, citam vas


    Nemok da te godine sprijece u bilo cemu 😖…
     Mnogo slucajeva znam koje su uspjele i u vecim godinama.
    Pa mozda i jeste bolje jedan mjesec pauze, da malo odmoris … 
    Imam prijateljicu koja ona je od onih zena koja ima jednom godisnje O i evo trudna je, uspjela je … 
    Ja sam dobila preporuku da pijem 2x dnevno caj 
    Kasika macine trave
    Kasika kunice
    Kasika bijele djeteline  
    Mnoge su ostale trudne poslije mjesec,dva … Pa eto vrijedi pokusati… 

  • suncokret38

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    alsuncokret14

    suncokret38

    alsuncokret14

    Cure gdje nam je suncokret i ona je krenula na folikulometriju ja mislim 🙂

    Hvala ti draga sto si me se sjetila..vjerno sve pratim i citam.. ja sam prošla dva ciklusa na klomifenu i nista..dobro me dotuklo.. ginek.sad preporučila mj pauze pa da nakon nalaza krenemo s inseminacijom..a u mojim godinama nezz ima li smisla to i pokušavati.. vratila sam se vrkuti, mozda cu i dva mj sacekati dok se posložim u glavi.. tebi i svim ostalim curama želim puno sreće u pokusavanjima, citam vas

    Nemok da te godine sprijece u bilo cemu 😖…
    Mnogo slucajeva znam koje su uspjele i u vecim godinama.
    Pa mozda i jeste bolje jedan mjesec pauze, da malo odmoris …
    Imam prijateljicu koja ona je od onih zena koja ima jednom godisnje O i evo trudna je, uspjela je …
    Ja sam dobila preporuku da pijem 2x dnevno caj
    Kasika macine trave
    Kasika kunice
    Kasika bijele djeteline
    Mnoge su ostale trudne poslije mjesec,dva … Pa eto vrijedi pokusati…


    Ej hvala ti, necu odustati jos, to je sigurno.. 
    Mogla bih probati ovu tvoju mješavinu čajeva.. 
    Ja kad sam ostala prvi put trudna (nažalost završilo spontanim) dva mjeseca sam pila mješavinu vrkute, crvenog zdravca i hajdučke trave..  po solju do dvi max.. evo sve se nagovaram da ponovim.. 

    👧 38
    🧑34
    Missed 6+5 veljača 23
    Ciklusi 26-27

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Kawa

    Xoxo kako nisam uvatila da si ti krenila s klomifenom 🫢 top, onda nisi dugo cekala M, bas mi je drago. Sretno na folikulometrijama, javljaj nam rezultate obavezno! I mozda da razmislis o cikli i ananasu jer je meni u oba ciklusa klomifen stanjio endometrij, ali dobro to ce ti rec dr na uzv stanje. Iui je prosla dobro hvala na pitanju, njegov nalaz nije idealan, ovaj put je astheno ali malo smo duze apstinirali pa pretpostavljam zbog toga.
    Queeqaonda se skoro pratimo, meni je danas O i inseminacija, test cu za 10ak dana , nestrpljiva sam 😄

    38 dc sam dobila M tako da dobro sam prošla 😂 je je već sam se opremila, ananas i kupila sam sokove od cikle iz DM a jer mi se neda sama radit sok nemam blender doma a neda mi se u matere posuđivat i objašnjavati zašto mi triba 🤣 ne znan samo dal da odmah krenem s tim ili nakon zadnje tablete.. 

    Svakako oni to dobro proberu, nadam se da će ovo bit prva i zadnja 🥰🤞🏼🤞🏼 ❤️❤️ čekam update za 10 dana 🙈🙈😂❤️

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    suncokret38

    alsuncokret14

    Cure gdje nam je suncokret i ona je krenula na folikulometriju ja mislim 🙂

    Hvala ti draga sto si me se sjetila..vjerno sve pratim i citam.. ja sam prošla dva ciklusa na klomifenu i nista..dobro me dotuklo.. ginek.sad preporučila mj pauze pa da nakon nalaza krenemo s inseminacijom..a u mojim godinama nezz ima li smisla to i pokušavati.. vratila sam se vrkuti, mozda cu i dva mj sacekati dok se posložim u glavi.. tebi i svim ostalim curama želim puno sreće u pokusavanjima, citam vas

    Da li je došlo do O sa klomifenom i jesi prije klomifena imala O ? 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Aretat1

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Caoo curke, sretnooo svima sto cekaju ovulaaciju i vrijeme za testove, da ovaj mjesec bude dobitni 😁

    Sta mislite da li da radim jos jednu betu? 😤

  • Aretat1

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Uradila, 262 danas ❤️

  • suncokret38

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    suncokret38

    alsuncokret14

    Cure gdje nam je suncokret i ona je krenula na folikulometriju ja mislim 🙂

    Hvala ti draga sto si me se sjetila..vjerno sve pratim i citam.. ja sam prošla dva ciklusa na klomifenu i nista..dobro me dotuklo.. ginek.sad preporučila mj pauze pa da nakon nalaza krenemo s inseminacijom..a u mojim godinama nezz ima li smisla to i pokušavati.. vratila sam se vrkuti, mozda cu i dva mj sacekati dok se posložim u glavi.. tebi i svim ostalim curama želim puno sreće u pokusavanjima, citam vas
    Da li je došlo do O sa klomifenom i jesi prije klomifena imala O ?


    Došlo je, imala sam po dva vodeća oba puta i nekoliko manjih.. a prije klomifena isto je bilo ovulacija, provjerene folikulometrijom, muzev spermio takodjer uredan, al eto nece pa nece.. 

    👧 38
    🧑34
    Missed 6+5 veljača 23
    Ciklusi 26-27

  • suncokret38

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Uradila, 262 danas ❤️


    Čestitam, super bas ☺

    👧 38
    🧑34
    Missed 6+5 veljača 23
    Ciklusi 26-27

  • Aretat1

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    suncokret38

    Aretat1

    Uradila, 262 danas ❤️

    Čestitam, super bas ☺


    Hvalaa ❤️ 

    Necu vise testirati naruciti cu se ginekologu sa 6 sedmica i to je to pa cemo vidjeti ❤️

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    Aretat1

    suncokret38

    Aretat1

    Uradila, 262 danas ❤️

    Čestitam, super bas ☺

    Hvalaa ❤️

    Necu vise testirati naruciti cu se ginekologu sa 6 sedmica i to je to pa cemo vidjeti ❤️


    Čestitam 🎊🎉🥳

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.