Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freyaa

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Xoxo23

    freyaa

    Garawa¤

    freyaa

    Garawa¤

    Pozdrav svima koje znam i ne znam..i koji me se sjećaju ili ne sjećaju 🤣
    Čestitke na pozitivnim testovima..a ostalima da ih ubrzo vide..

    Nadam se da si dobro, cesto sam se pitala sta je sa tobom..

    Dobro sam.. hvala na pitanju..
    Digla sam bila ruke od svega.. uzela duguuu pauzu..
    Sad opet neke filmove vrtim po glavi..

    Sretnooo.. ponekad je i dobro uzeti pauzu.. Nadam se uskoro tvom plusicu 🥰🥰

    čestitam ti,da bude sve uredno ovaj put  ❤️❤️❤️❤️ 😍😍 jesi vadila faktore tombofilije nakon zadnje biokemijske ?

    Areta čestitam i tebi, odlično šta se dupla želim ti lijepu i urednu trudnoću ! 😘


    Hvala ti punoo.. ❤❤Vadila sam poslije pobacaja, blaga mutacija, samo aktivnu folnu i aspirin, cekam uzv, ako sve bude ok, pa kod hematologa opet da tražim da mi ukljuci clexan. 

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1439

    Prijavi adminu

    Blackie.

    Aretatbraaavo, samo nek nastavi tako! Cestitam 💞

    Moja lh jutros 0.68, app je oznacila peak jucer u 20:30. Znaci ipak na 16dc, par dana ranije nego sam ocekivala.


    Super, peak je bio jučer, danas će ti računati kao dan ovulacije i sutra 1.dpo.
    Meni je danas 5.dpo, bila ni je dosta kasnije O, tek na 18.dc a kod mene inače bude najviše do 15.dc. Tako da sada ne znam kad očekivati M, samo da ne kasni. I ne znam kad bi postupak ubacila jer imamo i ljetovanje uplaćeno. Mogla bi sve odraditi u 7.mj kad bi znala da će M na vrijeme stići. A kako u Repromedu nekako svima daju onaj sprej i od njega zna dosta kasniti onda zbog toga ne znam kada mogu planirati postupak.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Trebam vaše iskustveno mišljenje :D
    Dakle, koristim premom aplikaciju za praćenje ovulacije. U utorak (15 dc) lh vrijednost bila je 0.38 ujutro i isto toliko kasno popodne. Jučer (16dc) oko podne vrijednost je narasla na 0.52 i linija je zaista bila lijepa tamna, ali tanka. E sad, nažalost, toga dana (jučer) se nisam više testirala jer sam bila na proslavi 1. svibnja izvan kuće i nikako nisam bila u mogućnosti to izvesti. Testirala sam se jutros (17dc) i vrijednost je pala na 0.21. 
    Iskreno, očekivala sam da će danas biti baš jaka jaka linija i da će to biti to međutim niš od tog. E sad pitanje: da li mogu računati da je jučer bio peak iako ga ja u stvarnosti nisam detektirala, odnosno najviša vrijednost je bila tek 0,52???
    Hvala vam. :)

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    I da, htjela sam samo još reći da smo naravno pokrili sve dane, ali me ovo baš zanima jer me svaki mjesec zbuni.

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Cao cure, prekjucer Beta 31 danas 81, trebala bi biti 15 dpo danas, i dalje mi se cini da je to premala beta :/ Iako se dupla. Je li imao neko slicno iskustvo a da je trudnoca bila uredu? 

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 942

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Cao cure, prekjucer Beta 31 danas 81, trebala bi biti 15 dpo danas, i dalje mi se cini da je to premala beta :/ Iako se dupla. Je li imao neko slicno iskustvo a da je trudnoca bila uredu?


    Mozda ti je bila kasnije O, pa zato.. nazovi ginekologa, objasni, pitaj.. sretno 🤗

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    86***

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    queeqa32

    Trebam vaše iskustveno mišljenje :D
    Dakle, koristim premom aplikaciju za praćenje ovulacije. U utorak (15 dc) lh vrijednost bila je 0.38 ujutro i isto toliko kasno popodne. Jučer (16dc) oko podne vrijednost je narasla na 0.52 i linija je zaista bila lijepa tamna, ali tanka. E sad, nažalost, toga dana (jučer) se nisam više testirala jer sam bila na proslavi 1. svibnja izvan kuće i nikako nisam bila u mogućnosti to izvesti. Testirala sam se jutros (17dc) i vrijednost je pala na 0.21.
    Iskreno, očekivala sam da će danas biti baš jaka jaka linija i da će to biti to međutim niš od tog. E sad pitanje: da li mogu računati da je jučer bio peak iako ga ja u stvarnosti nisam detektirala, odnosno najviša vrijednost je bila tek 0,52???
    Hvala vam. :)


    Može biti da ti je peak
    Bio kasno u noći , nekad nam promakne .. tako da pokrijte još danas i sutra i onda nadajmo se najboljem ishodu 🥰🤞🤞🤞🤞

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ivyyyy

    Aretat1

    Cao cure, prekjucer Beta 31 danas 81, trebala bi biti 15 dpo danas, i dalje mi se cini da je to premala beta :/ Iako se dupla. Je li imao neko slicno iskustvo a da je trudnoca bila uredu?

    Mozda ti je bila kasnije O, pa zato.. nazovi ginekologa, objasni, pitaj.. sretno 🤗


    Koristila sam trakice pa znam da je 18 bila ovulacija. Ne znam sa prvim djetetom 27 dan ciklusa mi
    Je beta bila preko 8000 🥹

  • eni233

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Cao cure, prekjucer Beta 31 danas 81, trebala bi biti 15 dpo danas, i dalje mi se cini da je to premala beta :/ Iako se dupla. Je li imao neko slicno iskustvo a da je trudnoca bila uredu?


    Mislim da nije mala, posjećena vrijednost 15 dana nakon O  je 59 , granične vrijednosti između 17-147.. po ovom što si napisala se vidi da raste i mislim da će to biti sve ok . Ali nazovi ginkologa oni to najbolje znaju , a ti nam se lijepo umiri i nemoj brinuti sve će biti ok ❤️❤️❤️❤️

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.