Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    freyaa

    Garawa¤

    Pozdrav svima koje znam i ne znam..i koji me se sjećaju ili ne sjećaju 🤣
    Čestitke na pozitivnim testovima..a ostalima da ih ubrzo vide..

    Nadam se da si dobro, cesto sam se pitala sta je sa tobom..


    Dobro sam.. hvala na pitanju.. 
    Digla sam bila ruke od svega.. uzela duguuu pauzu.. 
    Sad opet neke filmove vrtim po glavi.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • freyaa

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Garawa¤

    freyaa

    Garawa¤

    Pozdrav svima koje znam i ne znam..i koji me se sjećaju ili ne sjećaju 🤣
    Čestitke na pozitivnim testovima..a ostalima da ih ubrzo vide..

    Nadam se da si dobro, cesto sam se pitala sta je sa tobom..

    Dobro sam.. hvala na pitanju..
    Digla sam bila ruke od svega.. uzela duguuu pauzu..
    Sad opet neke filmove vrtim po glavi..


    Sretnooo.. ponekad je i dobro uzeti pauzu.. Nadam se uskoro tvom plusicu 🥰🥰

    [tickerfactory.com]

  • Blackie.

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    queeqa pratimo see 🥰
    Alsuncokret zao mi je zbog M ☹️
    Freya i aretat sretnoo s ponovljenim betama 🤞🤞🤞

    Ja sam uspjela danas oko 14 i u 20:30 lh testirati, obje su 1.07. Nesto je poraslo od jutros, vidjet cu hoce to ostati najvisa vrijednost. Malo me lijevi jajnik boli na pritisak, moguce da je O sutra. 🤞

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Aretat1

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Sestra me nagovorila da ponovim danas, a mene bilo tesko nagovoriti 🙈 
    Beta se uduplala 31 je 😁❤️

    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1593

    Prijavi adminu

    djetelina13

    eni233

    Amarilla ✨

    eni233

    Amarilla ✨

    Pozdrav cure, trebam savjet.
    Danas sam bila na ginekoloskom pregledu i dr. mi kaze da imam pretanak endometrij za prihvatiti stanicu.
    ZM mi je bila 10.4., a endo je danas 5.9 mm.
    Dosad sam vecinom bila na UZV prije ovulacije, inace su mi ciklusi skolski 28-29 dana i nikad mi nisu rekli da endo nije ok, dapace bilo je sve uredno.
    Dr. je danas spomenula da bi mi preporucila otici na humanu jer cu za par mj. 36. Lani sam vadila spolne hormone i svi su bili ok.
    Je li koja imala takav slucaj? Imate li kakav savjet sto mi je ciniti i sto moze pomoci za endo? Zadnja KKS je uredna.
    Pij sok od cikle , ananas , i čaj o vrkute. To pomaze ❤️🥰 nekad se endo zbog stresa ne zadeblja kako treba , što neznaci da je svaki mjesec tako . Zato treba pratiti .. kolko već dugo pokušavate ? Malo je glupo odma forsati humanu , a možda možete bez problema prirodno .

    Godinu i pol od prvog (nadam se i zadnjeg missed ab.). Kazu da je to zbog mojih godina dosta. Muz je stariji 7 godina. :/

    Baš mi je žao da se toliko mučite :( i ja ću uskoro 35 , a suprug je mladi od mene pa me to malo tješi 😔 mi se isto dosta dugo mučimo već , i sad kad dobil mengu za dva tjedna idemo u postupak inseminacije jer nema više smisla čekati .

    Eni gledam tvoj potpis. Vi pokusavate od 8/22 godine i svi nalazi su vam oke? Sad u 5. mjesecu idete na prvi IUI?


    Da skoro ce nam dvije godine biti
    😔.. zato i moramo na IUI, moramo imati dvije neuspjesne inseminacije da bi imali pravo na IVF , to je sad neko pravilo kad su kod parova dobri nalazi . Nikome iskreno nije jasno što je točno problem , bila sam dva ciklusa na klimofenu čisto da pojačamo O , i još smo sve ultrazvučno pratili i baš smo se nekako nadali i opet ništa :(. Al dobro šta je tu je , bude i kod nas srece jedenom ako Bog da 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    eni233

    djetelina13

    eni233

    Amarilla ✨

    eni233

    Amarilla ✨

    Pozdrav cure, trebam savjet.
    Danas sam bila na ginekoloskom pregledu i dr. mi kaze da imam pretanak endometrij za prihvatiti stanicu.
    ZM mi je bila 10.4., a endo je danas 5.9 mm.
    Dosad sam vecinom bila na UZV prije ovulacije, inace su mi ciklusi skolski 28-29 dana i nikad mi nisu rekli da endo nije ok, dapace bilo je sve uredno.
    Dr. je danas spomenula da bi mi preporucila otici na humanu jer cu za par mj. 36. Lani sam vadila spolne hormone i svi su bili ok.
    Je li koja imala takav slucaj? Imate li kakav savjet sto mi je ciniti i sto moze pomoci za endo? Zadnja KKS je uredna.
    Pij sok od cikle , ananas , i čaj o vrkute. To pomaze ❤️🥰 nekad se endo zbog stresa ne zadeblja kako treba , što neznaci da je svaki mjesec tako . Zato treba pratiti .. kolko već dugo pokušavate ? Malo je glupo odma forsati humanu , a možda možete bez problema prirodno .

    Godinu i pol od prvog (nadam se i zadnjeg missed ab.). Kazu da je to zbog mojih godina dosta. Muz je stariji 7 godina. :/

    Baš mi je žao da se toliko mučite :( i ja ću uskoro 35 , a suprug je mladi od mene pa me to malo tješi 😔 mi se isto dosta dugo mučimo već , i sad kad dobil mengu za dva tjedna idemo u postupak inseminacije jer nema više smisla čekati .

    Eni gledam tvoj potpis. Vi pokusavate od 8/22 godine i svi nalazi su vam oke? Sad u 5. mjesecu idete na prvi IUI?

    Da skoro ce nam dvije godine biti
    😔.. zato i moramo na IUI, moramo imati dvije neuspjesne inseminacije da bi imali pravo na IVF , to je sad neko pravilo kad su kod parova dobri nalazi . Nikome iskreno nije jasno što je točno problem , bila sam dva ciklusa na klimofenu čisto da pojačamo O , i još smo sve ultrazvučno pratili i baš smo se nekako nadali i opet ništa :(. Al dobro šta je tu je , bude i kod nas srece jedenom ako Bog da


    Daaa zato i pitam jer kod vas je sve savrseno. Ma bit ce, pa mora biti 🙂 sretno sada na inseminaciji 🤞 gdje ides na IUI? 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024. (uzeti brisevi i PAPA; izolirana E.coli (Efox + Omnibiotik flora plus)

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    freyaa

    Garawa¤

    freyaa

    Garawa¤

    Pozdrav svima koje znam i ne znam..i koji me se sjećaju ili ne sjećaju 🤣
    Čestitke na pozitivnim testovima..a ostalima da ih ubrzo vide..

    Nadam se da si dobro, cesto sam se pitala sta je sa tobom..

    Dobro sam.. hvala na pitanju..
    Digla sam bila ruke od svega.. uzela duguuu pauzu..
    Sad opet neke filmove vrtim po glavi..

    Sretnooo.. ponekad je i dobro uzeti pauzu.. Nadam se uskoro tvom plusicu 🥰🥰


    čestitam ti,da bude sve uredno ovaj put   ❤️❤️❤️❤️ 😍😍 jesi vadila faktore tombofilije nakon zadnje biokemijske ? 

    Areta čestitam i tebi, odlično šta se dupla želim ti lijepu i urednu trudnoću ! 😘

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure probajte ovo piti 2x dnevno! 
    1 žlica (kunica)
    1 žlica (bijela djetelina)
    1 žlica (macina trava) 
    Zajedno sve … Ne moze vam naskoditi sigurno! 

  • eni233

    Broj poruka: 1593

    Prijavi adminu

    djetelina13

    eni233

    djetelina13

    eni233

    Amarilla ✨

    eni233

    Amarilla ✨

    Pozdrav cure, trebam savjet.
    Danas sam bila na ginekoloskom pregledu i dr. mi kaze da imam pretanak endometrij za prihvatiti stanicu.
    ZM mi je bila 10.4., a endo je danas 5.9 mm.
    Dosad sam vecinom bila na UZV prije ovulacije, inace su mi ciklusi skolski 28-29 dana i nikad mi nisu rekli da endo nije ok, dapace bilo je sve uredno.
    Dr. je danas spomenula da bi mi preporucila otici na humanu jer cu za par mj. 36. Lani sam vadila spolne hormone i svi su bili ok.
    Je li koja imala takav slucaj? Imate li kakav savjet sto mi je ciniti i sto moze pomoci za endo? Zadnja KKS je uredna.
    Pij sok od cikle , ananas , i čaj o vrkute. To pomaze ❤️🥰 nekad se endo zbog stresa ne zadeblja kako treba , što neznaci da je svaki mjesec tako . Zato treba pratiti .. kolko već dugo pokušavate ? Malo je glupo odma forsati humanu , a možda možete bez problema prirodno .

    Godinu i pol od prvog (nadam se i zadnjeg missed ab.). Kazu da je to zbog mojih godina dosta. Muz je stariji 7 godina. :/

    Baš mi je žao da se toliko mučite :( i ja ću uskoro 35 , a suprug je mladi od mene pa me to malo tješi 😔 mi se isto dosta dugo mučimo već , i sad kad dobil mengu za dva tjedna idemo u postupak inseminacije jer nema više smisla čekati .

    Eni gledam tvoj potpis. Vi pokusavate od 8/22 godine i svi nalazi su vam oke? Sad u 5. mjesecu idete na prvi IUI?

    Da skoro ce nam dvije godine biti
    😔.. zato i moramo na IUI, moramo imati dvije neuspjesne inseminacije da bi imali pravo na IVF , to je sad neko pravilo kad su kod parova dobri nalazi . Nikome iskreno nije jasno što je točno problem , bila sam dva ciklusa na klimofenu čisto da pojačamo O , i još smo sve ultrazvučno pratili i baš smo se nekako nadali i opet ništa :(. Al dobro šta je tu je , bude i kod nas srece jedenom ako Bog da

    Daaa zato i pitam jer kod vas je sve savrseno. Ma bit ce, pa mora biti 🙂 sretno sada na inseminaciji 🤞 gdje ides na IUI?


    Vinogradska 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Garawa samo da te pozdravim i da ti pozelim sreću vjerujem da ćeš i ti dočekati svoj plusic uskoro  💕💕

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.