Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blackie.

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    queeqa32

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    Woow, super :) Samo uradi kako je Bebolina rekla i bit će to top :)


    Nadam se 🤞😊
    Kako tvoje lh napreduju? 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Avatar alsuncokret14

    alsuncokret14

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Cure ipak je M dosla…
    Iduce sedmice nastavljam 4 ciklus folikulometrije … 😖

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Blackie.

    queeqa32

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    Woow, super :) Samo uradi kako je Bebolina rekla i bit će to top :)

    Nadam se 🤞😊
    Kako tvoje lh napreduju?


    Ja sam uspjela samo jutros prije posla brzinski tesitrati, bilo je isto kao i jučer, 0.37. Nažalost nisam ponijela sa sobom na posao da se testiram, tako da ću test moći ponoviti tek danas kasno popodne. Danas mi je 15 dc. 🤞🤞🤞🤞 pratimo seee

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    alsuncokret14

    Cure ipak je M dosla…
    Iduce sedmice nastavljam 4 ciklus folikulometrije … 😖


    Sretno draga 🤞

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Hvalaa svima ❤️ 

    Beta je bila 15, pokusavam se ne stresirati jer je to dosta nisko cekam sutra da ponovim, a ovo su testovi gornji od jucer donji od danas cini mi se da lijepo tamni. Sta vi mislite danas 12 dpo. https://ibb.co/WPn7vfZ [ibb.co]

  • freyaa

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    Nemoj čekati večer nego oko 13, 14 napravi opet pa ćeš vidjeti jel raste dalje prema peaku ili je u padu što znači da je peak već bio. Nemoj piti sada previše vode da možeš mokraću bar 2 sata zadržati.
    Freya pa to je baš lijepa crta. Probaj ponoviti za 2 dana ili izvadi betu pa ponovi za 2 dana. Sretno!


    Izvadila sam je, 41.5. Ali mogu ponoviti tek u petak, jer ne radi ova dva dana nista kod nas.. Hvala ti

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    I’m

    freyaa

    Bebolina2024

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    Nemoj čekati večer nego oko 13, 14 napravi opet pa ćeš vidjeti jel raste dalje prema peaku ili je u padu što znači da je peak već bio. Nemoj piti sada previše vode da možeš mokraću bar 2 sata zadržati.
    Freya pa to je baš lijepa crta. Probaj ponoviti za 2 dana ili izvadi betu pa ponovi za 2 dana. Sretno!

    Izvadila sam je, 41.5. Ali mogu ponoviti tek u petak, jer ne radi ova dva dana nista kod nas.. Hvala ti


    Jao ja sam totalno zaboravila da su praznici, ni kod nas nece raditi sutra da li da opet danas uradim betu? 

  • freyaa

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Aretat1

    I’m

    freyaa

    Bebolina2024

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    Nemoj čekati večer nego oko 13, 14 napravi opet pa ćeš vidjeti jel raste dalje prema peaku ili je u padu što znači da je peak već bio. Nemoj piti sada previše vode da možeš mokraću bar 2 sata zadržati.
    Freya pa to je baš lijepa crta. Probaj ponoviti za 2 dana ili izvadi betu pa ponovi za 2 dana. Sretno!

    Izvadila sam je, 41.5. Ali mogu ponoviti tek u petak, jer ne radi ova dva dana nista kod nas.. Hvala ti

    Jao ja sam totalno zaboravila da su praznici, ni kod nas nece raditi sutra da li da opet danas uradim betu?


    Kad si je vadila? Izvini nisam upratila, malo sam izgubljena.. mozda I ti da sačekaš petak, tad ce ti kasniti?

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1437

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Hvalaa svima ❤️

    Beta je bila 15, pokusavam se ne stresirati jer je to dosta nisko cekam sutra da ponovim, a ovo su testovi gornji od jucer donji od danas cini mi se da lijepo tamni. Sta vi mislite danas 12 dpo.https://ibb.co/WPn7vfZ [ibb.co]


    Niska je, ali ti si ionako rano vadila pa ni ne može biti nešto viša. Najbolje u petak vaditi jer bi tada trebala biti preko 50, 60 jer bi trebala biti dva duplanja od jučerašnjeg nalaza.
    Blackie čim ti prva trakica bude u padu aplikacija će onu prethodnu označiti kao peak.
    Freya čestitam na lijepoj beti 🎉🎊💐
    Držim 🤞🤞 da se lijepo podupla.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Aretat1

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    freyaa

    Aretat1

    I’m

    freyaa

    Bebolina2024

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    Nemoj čekati večer nego oko 13, 14 napravi opet pa ćeš vidjeti jel raste dalje prema peaku ili je u padu što znači da je peak već bio. Nemoj piti sada previše vode da možeš mokraću bar 2 sata zadržati.
    Freya pa to je baš lijepa crta. Probaj ponoviti za 2 dana ili izvadi betu pa ponovi za 2 dana. Sretno!

    Izvadila sam je, 41.5. Ali mogu ponoviti tek u petak, jer ne radi ova dva dana nista kod nas.. Hvala ti

    Jao ja sam totalno zaboravila da su praznici, ni kod nas nece raditi sutra da li da opet danas uradim betu?

    Kad si je vadila? Izvini nisam upratila, malo sam izgubljena.. mozda I ti da sačekaš petak, tad ce ti kasniti?


    Jucer vadila 18 bila ovulacija, valjda bude ok
    Bebolina tako cu i uraditi cekam Petak, najgore je sto sa drugim pobacajem je beta prva bila 10, pa 35, pa 200 i
    Opet spontani. Ipak nisam bas optimisticna ali za saddd je sve ok ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.