Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blackie.

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    freyaa

    Cure help, neki dan sam pisala da sam bila na konsultacijama. U martu sam imala biokemijsku. I sad 13 dan ciklusa uradim test i vidim ovo
    https://ibb.co/n1gj7bd [ibb.co]


    Hm 13dc ili dpo?
    Ovo je prvi ciklus nakon biokemijske? Jeste ispratili da je beta sigurno pala skroz nakon biokemijske? 
    Sorry ako je vec negdje pisalo, ne sjecam se upisa od nekidan. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • eni233

    Broj poruka: 1555

    Prijavi adminu

    freyaa

    Cure help, neki dan sam pisala da sam bila na konsultacijama. U martu sam imala biokemijsku. I sad 13 dan ciklusa uradim test i vidim ovo
    https://ibb.co/n1gj7bd [ibb.co]


    Jel ti Beta pala skorz na 0 ? Jer nekad zna ostati, treba tijelu da se pročisti od bete . Po meni javi se ginekologu i da ideš na ultrazvuk da vide šta se točno dešava i naravno ja vađenje bete . Držim 🙏🤞🤞 da bude trudnoća i to divna školska ❤️🥰😘

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • freyaa

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    queeqa32

    freyaa

    Cure help, neki dan sam pisala da sam bila na konsultacijama. U martu sam imala biokemijsku. I sad 13 dan ciklusa uradim test i vidim ovo
    https://ibb.co/n1gj7bd [ibb.co]

    Koje je pitanje? :)
    Pa ovo je pozitivan test, čestitam.


    13dpo izgubila sam se. Nakon pobacaja i 3 biokemijske ne vjerujem sebi.. Samo da ovaj put bude dobro.. radim poslije betu.. Hvala ti

  • Blackie.

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    freyaa

    queeqa32

    freyaa

    Cure help, neki dan sam pisala da sam bila na konsultacijama. U martu sam imala biokemijsku. I sad 13 dan ciklusa uradim test i vidim ovo
    https://ibb.co/n1gj7bd [ibb.co]

    Koje je pitanje? :)
    Pa ovo je pozitivan test, čestitam.

    13dpo izgubila sam se. Nakon pobacaja i 3 biokemijske ne vjerujem sebi.. Samo da ovaj put bude dobro.. radim poslije betu.. Hvala ti


    O pa za 13 dpo je divan testic 🥰🥰
    Sretnooo dalje 🤞🤞🤞

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Blackie.

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Blackie.

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?


    Cini jednako tamna*

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1429

    Prijavi adminu

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?


    Nemoj čekati večer nego oko 13, 14 napravi opet pa ćeš vidjeti jel raste dalje prema peaku ili je u padu što znači da je peak već bio. Nemoj piti sada previše vode da možeš mokraću bar 2 sata zadržati.
    Freya pa to je baš lijepa crta. Probaj ponoviti za 2 dana ili izvadi betu pa ponovi za 2 dana. Sretno!

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1429

    Prijavi adminu

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?


    Peak je kad je testna crta tamnija od kontrolne. Ali vidjet ćeš po aplikaciji koju će ti označiti kao peak. Ako je sljedeća trakica u padu onda će ti sam aplikacija za ovu 0.94 (najvišu) označiti peak.
    Nekad mi niti ne uhvatimo sami peak ali po trakicama možeš vidjeti kada je otprilike bio. I onda od tada sljedeća 48 sati bilo bi dobro pokriti 2 do 3 puta.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?


    Woow, super :) Samo uradi kako je Bebolina rekla i bit će to top :)

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Blackie.

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Blackie.

    Moja lh 0.94 sada 🎉 Jucer navecer 0.22, dobro mi je bebolina rekla da moze skociti naglo 😁
    Aplikacija je oznacila high, sad cekam jos vecernju pa ocekujem da ce danas ili sutra oznaciti peak? Sad mi se testna crtica jednako tamna kao kontrolna, moze eventualno biti jos tamnija?

    Peak je kad je testna crta tamnija od kontrolne. Ali vidjet ćeš po aplikaciji koju će ti označiti kao peak. Ako je sljedeća trakica u padu onda će ti sam aplikacija za ovu 0.94 (najvišu) označiti peak.
    Nekad mi niti ne uhvatimo sami peak ali po trakicama možeš vidjeti kada je otprilike bio. I onda od tada sljedeća 48 sati bilo bi dobro pokriti 2 do 3 puta.


    Hvala puno ❤️
    Znaci mora biti tamnija od kontrolne. I za ovaj dio nisam bila sigurna, ako ta 0.94 ispadne najvisa koju ulovim jel se aplikacija naknadno prilagodi pa oznaci to kao peak ipak. 
    Pokrivamo jednom dnevno svakako, mozda sutra stignemo dvaput 😬
    Radim popodne danas, ne znam hocu uspjeti na poslu testirati ali probat cu to izvest nekako. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.