Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Hej na koji nacin ste dali prvi put jaje - stavili u kasicu ili? Ona ujutro jede vocne kasice pa je znam kako da joj dam to jaje :)

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Tinchy300

    Hej na koji nacin ste dali prvi put jaje - stavili u kasicu ili? Ona ujutro jede vocne kasice pa je znam kako da joj dam to jaje :)


    Ja sam joj dala za ručak, s krumpirom blitvom i ribom ili nekom povrtnom kasicom, prvo sam kuhano dala, samo zumanjak 1/4, pa povecavala dok nisam dala cijelo. Poslije sam za palacinkice izdvajala samo žumanjak. Sad jede cijelo jaje. 

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Tinchy300

    Hej na koji nacin ste dali prvi put jaje - stavili u kasicu ili? Ona ujutro jede vocne kasice pa je znam kako da joj dam to jaje :)

    Ja sam joj dala za ručak, s krumpirom blitvom i ribom ili nekom povrtnom kasicom, prvo sam kuhano dala, samo zumanjak 1/4, pa povecavala dok nisam dala cijelo. Poslije sam za palacinkice izdvajala samo žumanjak. Sad jede cijelo jaje.


    Hvala :)

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Tinchy300

    Hej na koji nacin ste dali prvi put jaje - stavili u kasicu ili? Ona ujutro jede vocne kasice pa je znam kako da joj dam to jaje :)

    Ja sam joj dala za ručak, s krumpirom blitvom i ribom ili nekom povrtnom kasicom, prvo sam kuhano dala, samo zumanjak 1/4, pa povecavala dok nisam dala cijelo. Poslije sam za palacinkice izdvajala samo žumanjak. Sad jede cijelo jaje.


    Mi smo odmah dali ˝cijelo˝ jaje, prvo u muffinima/palacinkama a onda brzo i kao kajganu. Nema u obitelji prehrambenih alergija pa nismo uvodili ovo po cetvrtinu

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Mi smo s jajem isto kao eden dala sam joj prvo činkice pa kajganu kasnije i sve je bilo ok

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Koliko često vaše bebe jedu? Mi smo jeli svakih 3 i pol,4 sata ali posljednjih mjesec dana imamo muke po hranjenju. Pred kraj krene s pljuvanjem  i od tad postanem nemoćna jer onda ne znam na koji da ga način dalje zabavim. Čak mu puštam i juhuhu pjesmice na youtubeu (to mi je krajnje sredstvo)ali ne. Pa ide avion,pa ide raketa…. ali jednom kad krene s pljuvanjem to je to. Rijetko koji obrok pojede do kraja. Čak mi je jedna poznanica koja ga duže vrijeme nije vidla rekla da je smršavio 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Zna biti i dosta cendrav. Kad smo negdje je ok,ne cendra i zanimljivo mu je. Al doma bi samo bio na rukama. Ide za mnom i plače. 

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Kod nas to izgleda nekako ovako:
    Ujutro boca AD kad se probudi
    Onda oko 11h voce i zitarice , nekad griz ili Lino neki ovisi koliko smo organizirani taj dan
    Nakon toga rucak oko 14 (ne odvajam mu vise, jede sve sto i mi)
    Popodne nekakva uzina puding ili jogurt
    Veceramo oko 18 pa bocica jos prije spavanja
    Imamo 10,200kg i godinu dana. On bas voli jesti tako da nemamo s tim problema, jedino je jedno vrijeme pljucao rucak ali sam zakljucila da mu je dosadilo lešo i sve posebno sto sam mu spremala pa sam ga onda prebacila na nase sve sto i mi jedemo za rucak.

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Moja ok 8h jede voće i žitarice i sve pojede,  pun tanjurić, oko 12/13 h ručak, uglavnom isto pojede jedino ako je nešto novo zna tako bljucati van. Al uglavnom nemamo problema, s večerom najviše brlja, ne želi mliječno, pa su borbe, ako su neke palacinke pojede, al za večeru uglavnom ne pojede kolicinski kao za ručak i doručak. Užina kako kad. Ovisi i kolko spava, zna pojest 5 smokija od prosa ili baby keksa par, neku vocku ako ja jedem pa i ona prozvace, izmedju dajem I cijedjeni sok od naranče, to hoće, s vodom se borim iz jane junior čak i popije nesto al dosta završi na njoj, slabo pije tu vodu, sok hoće, nisam ju htjela na sok učiti al kako je na početku dohrane imala velik problem s tvrdom stolicom davala sam joj sok da joj omeksa stolicu jer vodu nije htjela.  Sad pokušavam da je makar iz cijedjenog voca taj sok.
    Sisa samo jednom ili dva put po noći i to ne previše, mislim da joj je premalo mlijecnog al opet ne mogu ju ja natjerati kad ne zeli.
    Imam vagu doma i baš sam ju jučer vagala, ima 9,25kg, na zadnjem pregledu prije mjesec i par dana imala je 8,750 kg tako da mislim da dobro dobiva, samo me za taj kalcij strah 😅.

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Kod nas je ovako. Ujutro cica pa oko 10, 10.30 dorucak (zitarice i voce). To zbrljavi jer joj je ocito dosta voca i zitarica, pa je rucak oko 13.30h. Rucak ok pojede. Pa ide spavanje i cica i onda bocica oko 17h i bocica oko 19.45. Nisam jos uvela veceru jer nemam ideja kaj da joj dam. Mislim da joj je dosta tih kasica. Vise jede komadice al toga ne pojede kolicinski puno jer dugo zvace i navlaci to po ustina. Ne znam koliko ima kg. Radima sam joj dns bananacinke i nije odusevljena. Eto ne znam kaj da kazem. Niti mlijecno bas nebi iako je dns jela jogurt. Za uzine nemam vremena tj ne znam kad da joj to dam kad spava dosta i fizicki to ne stignem. Bas mi je uzas kad napravim dorucak i onda ona napravi facu kao da sam joj drek dala. Eto ne znam u cemu je problem.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.