Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Crazypeach

Broj poruka: 190

Prijavi adminu

MissR ma daj?? Pa i moj malac je hipertoničan pa se normalno cijepio. A dobro ne znam sad na kakve vježbe vi idete,nama svaki mjesec dođe doma fizioterapeutica, zapravo mi je fizijatrica rekla da nije on prečvrst. Idem reda radi kod nje na pregled i reda radi si pozovem ovu ženskicu odma daa mi pokaže nove vježbe nakon nekog vremena. Naručem je u Klaičevu kod fizijatra iduće god. pa ću vidjet kaj budu tam rekli. Do sad sam išla privatno jer mi je tak više odgovaralo. Super za kašice da puno papa i da mu se sviđa. Ja sam klaun za vrijeme hranjenja,inače mislim da bi mu vrlo brzo dojadilo. Svaki puta kad pomislim da je puno pojeo ili više nego inače poslije toga smlati još 120 ml adaptiranog. Svaki puta jedva dočeka flašicu

missR

Broj poruka: 640

Prijavi adminu

Crazypeach nasa pedijatrica ne zeli cijepiti vjezbace dok fizijatrica ne odobri, a ona nije odobrila jos. A ko bi to znao.. idemo bas u bolnicu svaki tjedan jednom na vjezbe i super nam je teta vjezbacica. U prosincu nam je opet kontrola pa cemo vidit, nadam se da necemo vise morati vjezbati jer on urla punih 40 min tamo😒
    E to za bocicu je i meni cudno, smlati 150 ml kasice (nekad i vise) i onda popije bez problema jos 180 ml AD😅

Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    11.5.2022. 🥰🧸 M ❤️

• LucyLou

Broj poruka: 418

Prijavi adminu

AuroraB, hvala ti puno na lijepim zeljama. 😃Ovo za ljubljenje i mazenje znam, ja svoju “gnjavim” po cijeli dan 🤭 i hvala puni na informaciji vezano uz HZZO, nisam znala da se trebamo dodatno javiti za drugih 6 mjeseci 🤦🏼‍♀️
    Ostale curke, malo sam uletila kao padobranac u temu, nadam se da ne zamjerite…
    Uglavnom, mi smo polako s cetiri i pol mjeseca poceli s dohranom - dala sam joj prvo mrkvicu par dana pa onda tikvicu…nije bila posebno odusevljena, vise se igrala sa zlicom…ali ja ju ne forsiram, slusam svoj instinkt i mislim da sve dok dobro napreduje, nema potrebe za zurenjem…i da, muz joj je dao da lizne grozdje, to joj je naravno bilo fino i prefino, nije mu pustala ruku 🤭

Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

marta96

Broj poruka: 845

Prijavi adminu

missR bas mi je drago vidjeti da si se javila, ja tu i tamo škicnem forum, ali ugl nitko ne piše.
    Koja je cura rodila dan poslije mene? Ja sam 08.06, a vidjela sam da je netko 09. Mi još nismo počele papati, ima vremena polako pa ne žurimo.
    Ne žalim se na bebu, lijepo raste i sve. Moja je imala blagi hiper, ali je na tome ostalo nikakve preporuke ni nista, a ped kaže da je sve super tako da izgleda je. 
    Cijepljena nije, zbog nuspojava u obitelji smo odlučili da se neće cijepiti. To je ugl to kod nas, vrijeme prebrzo ide, ne mogu vjerovati koliko je prošlo 🥰
    Pusa svima od nas dvije😘

👩‍🦰 26g
    🧔31g
    Pokušavamo 5/21
    6mj+
    Spontani 6tt.💔
    Radimo dalje..
    Nalazi sve 5✔️
    27.09 ➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It's a girl❤️ TP 06.06.2022.🍀
    https://lpmm.lilypie.com/xcapp2.png [lpmm.lilypie.com]

missR

Broj poruka: 640

Prijavi adminu

Marta i meni je drago sto si ti pisala i sto ste ti i cura dobro🥰
    Ako si na fejsu u grupi pozdravi Atinu😄

Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    11.5.2022. 🥰🧸 M ❤️

Samoja6

Broj poruka: 937

Prijavi adminu

Pozdrav cure!
    Evo da i ja nešto napišem…
    B je rođen kako već neki znaju 1.6. misec dana ranije…
    Obavili smo pregled kod fizijatrice koja je jako zadovoljna kako on napredujemo, čak i prezadovoljna i tu sam ponosna na sebe jer se trudim svaki dan s njim kroz igru vježbati i zato je sad preporuka da ne trebamo ići na vježbice nego 1 misečno samo da ga se poprati i dobijemo upute za dalje.
    Nadam se da će tako i ostati…
    Ni on nije primio još ni jedno cjepivo upravo zbog pustih pregleda, pa je dr rekla da se javimo kad sve obavimo.
    To bi bilo sad, a meni se neda! 🤣
    S dohranom još nismo počeli,a i ne žuri mi se… Dobro napreduje, valjda ćemo uskoro.
    Inače sam osoba koja se ježi od bolnica i svega što ima veze s njima, a evo imam osjećaj da smo non stop tamo! Stalno neki pregledi, naruči ga vamo-tamo, točno se neki put pogubim i više neznam ni jesam li ga naručila ili nisam.
    A sad još i radi sebe moram ići jer mi je gin našla fibroadenom u dojci i sad bi ga trebala vaditi.
    Ovakva kakva sam - umrla sam od straha i naravno cila sam u panici… 

23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

• Pepi19

Broj poruka: 244

Prijavi adminu

A joj samoja. Nadam se da će biti brzo i bezbolno 🤞🙏
    Nisam znala da se FA vadi 😳 ali ajde, glavno da je otkriveno i odlazi.
    Bravo mama za bebicu. I trebaš si sve zasluge pripisati jer ipak si ti ta koja s njim svaki dan radi. 👏👏👍

Cure, ako sam dobro skužila, prvo ide kašica onda mlijeko? Negdje sam čitala obrnuti redoslijed, a negdje piše da treba proći cca pola sata između ta dva obroka, pa sad ti budi pametan 😅😵‍💫

[lilypie.com]

Crazypeach

Broj poruka: 190

Prijavi adminu

Pepi19 ja prvo ponudim kašicu, a nakon kašice mlijeko. Ne kužim kak bi bilo prvo mlijeko,pa ak se najede mlijeka,ne znam kolko bi bio raspoložen za isprobavanje novih okusa i za novu metodu jedenja (žlicom). I ja sam svašta pročitala. Negdje sam pročitala da se daje kašica kad je beba naspavana i sita,a ne kad je gladna. Ja uvijek dajem kad mislim da je vrijeme jela. Ako vrišti od plača onda isto nema smisla. 

• Eden

Broj poruka: 141

Prijavi adminu

Bok mame, mi se isto nismo dugo javljali, pa sam odlucila navratiti da vidim je li jos ziva tema. 
    Evo uskoro cemo 5mj, zasad je maleni super, divno dijete. U pocetku sam sumnjala na hipertonus ali ispalo da je to skroz blago i sve je okej sa njim (odradili smo fizijatra). 
    Iskljucivo je dojen tako da cemo pricekati 6mj za dohranu, htjela bi kao sa prvim ici metodom Beba vodja dohrane pa mi je bitno da bude cvrst u trupu, iako se vjerojatno nece samostalno posjesti dosad. Zasad se sam okrece sa ledja na trbuh, onako pliva na trbuhu i pomalo pivotira, rekla je fizioterapeutkinja da je to sve super za njegovu dob, samo cemo kroz neko vrijeme opet na kontrolu da ga malo poprate.

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Micicaaa

Broj poruka: 17

Prijavi adminu

Bok mame, pisala sam samo na pocetku trudnoce. Imali smo komplikacija dostq i jednostavno nisam stizala doci do vas.  Tu i tamo sam bacila oko sto pisete. 🥰
    Nama se rodio decko u 34 tjednu trudnoce, induciran porod zbog hrpe antitijela koja su se razvila u roku od mjesec dana. Hvala bogu dobro je, ziv i zdrav.
    Zanima me ima li ovdje mama koje su u trudnoci razvile antitijela (rh imunizacija), kakve su vam bile iduce trudnoce? Imate li za preporuku nekog doktora? Muz i ja se zelimo informirati kako do iduce bebe, zeljeli bi na ljeto krenut po drugu bebu ali se malo bojimo. Naš ginekolog samo slijeze ramenima kad ga nesto pitamo, a internet kaze svasta.

(Ja sam rh-, muz rh+, na pocetku trudnoce sam imala nekoliko hematoma, krvarila, posteljica je bila preko usca…) 
    Hvala vam unaprijed 🥰

19.11. + ❣
    22.11. 5+0
    13.12. Prvi pregled😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.