Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Moja beba po danu spava grozno!!! Jučer je spavao sat i pol... dobro,bio je Božić pa smo išli simo tamo,nije imao ni mira. Ali i inače slabo spava... kad smo sami doma kao da me namjerno zeza. Kad je muž doma onda čak i zna po 2h odgulit,ali muž leži pored njega... valjda mu paše kontakt i nečija prisutnost. Al po noći lijepo spava... zaspi u 21 i 15 ili u 21:30 i spava do pola 6. I onda kad se napapa odguli do pola 8 ili 8. Propuzao je prije cca 2 tjedna. Danas je 7 mjeseci

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 974

    Prijavi adminu

    Zaboravite na budne prozore! 🤣🤣🤣🤣 Opet ne spava!
    Danju je ok, pratimo ih i točno kad bi trebao zaspati zaspe....noć je problematična, i to mi se vratilo jer sam se hvalila kako super spava, po cijelu noć!
    Propuzao skroz još nije, ide unazad ili u krug! Mislim da uskoro hoće... Još ne sjedi, mada ga ja stavljam u sjedeći položaj jer mora jesti, i kroz igru ga malo stavim i vidim da se lagano pokušava i sam dignuti...

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Bok cure. Blagoslovljene blagdane Vam želimo 😇 
    Bas sam vas sad pročitala. 
    Samoja moja beba nije uopće cijepljena i ne kanim cijepiti, meni su isto ta cijepiva suluda i imala sam prilike vidjeti nuspojave nažalost i u obitelji tako da rekla sam odma ped da nećemo, rekao je da nema veze kako hoćemo jedino da neće moći u vrtić, a to ionako ne planiramo. Više ne strah nuspojava nego bolesti koje ne postoje vec 50 godina npr, a realno i protiv korone se cijepilo puno njih i opet je dobili tako da eto.. Odgađati možeš uvijek i bolje tako da ojača, do godine dana im je najbitnijeMi smo bili svi prehlađeni, ona je jako kašljala i sve smo uspjeli riješiti bez pedijatra hvala Bogu. Papamo sve domaće, kuham svaki dan ugl vrtimo stalno povrće pa nekad ubacim piletinu, vidim da netko uvodi 3 obroka? Mislim da je to prerano, njima bi mlijeko trebalo biti glavno. Mi ćemo drugi obrok sa 7-8mj i tako ovisi.
    Također imam nešto na dojci izgleda kao prišt, a na dodir se osjeti kao kuglica, ne boli me, ali vec je mj dana prisutno, pa evo nisam pametna. Probat ću zvati dr da čujem šta bi moglo biti, inače beba doji stalno😶
    Paničar kao i uvijek pa mi to ne pomaže.Nadam se da ste sve dobro😇

    👩‍🦰 28g
    🧔33g06/2021 👼💔
    27.09. '21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It's a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀
    22. 9.'23 👼💔

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Marta96 moj sin ima 7 mjeseci i ima 3 obroka,nije to ništa rano,tj. on je na adaptiranom mliijeku. Da dojim kao i ti možda ne bi uvodila 3. obrok. Osim toga,zna se i kolko mlijeka beba treba popiti pa se lako izračuna jel dobiva dovoljno ili ne. 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 974

    Prijavi adminu

    Moj je isto na adaptiranom, zasad je još uvijek samo na "ručku"... Ali planiram mu u 7 mj uvesti još jedan obrok...
    Preferiram povrće, dosta toga što je za njegovu dob smo i uveli, naručujem domaće...
    Danas smo eto bili u điru, napokon nije bilo kiše pa smo iskoristili priliku i pojeo je kupovnu kašicu! Nemajka! 🤣
    Samo eto nikako krumpir uvesti! Svaki dan se mislim što bi mogla i kombiniram, a krumpiri stoje... Nisu mi isprid nosa! I sad se mislim što bi mogla sutra, aha - blitve, krumpira i masl.ulja, kad gle čuda - ostade bez krumpira!
    Jbnti 🥔! 
    Dali je koja od vas dala onaj yogolino?
    Evo sad već imam zalihu, neki od vanilije i od banane... Ne kupujem - donose mi, a ja sve nekako to izbjegavam, a žao mi baciti...

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Samoja6 ja sam dala Jogolino od banane,prefin mu je. Pojede odmah 2 komada i dalje nastavi otvarati usta,mislim da bi i 3.pojeo da mu dam,ali sve si mislim previše mu je. Svaki ima 100 g,znači pojede 200. Napravim mu i mlijeko još poslije i neće,baš mu je jako fino. Za sad sam samo od banane dala. Imam i ja vaniliju i još neki okus,ne znam točno čega. Recimo i to je mliječni obrok. 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 974

    Prijavi adminu

    Ajde mogla bi probati dati mu...
    Danas sam koma, uopće nije spavao noćas, tako je plakao pa i ja skupa s njim... Neznam zašto...
    Mazala sa onim gelom - ništa, napravila bočicu - nije ni to... I onda ga ljuljkala dok nije zaspao.
    I odlučim danas probat mu napraviti rižolino - niti usta nije otvorio, ali iskreno i meni ono izgleda odvratno!
    Sve sam bacila u smeće na kraju...

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • sunchica555

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Ja sam svjesna da je kod moje male problem što mi previše po danu odspava, isto pratim budne prozore, al eto kad odvali, odvali pošteno,  ako ju probudim ful je nezadovoljna i cendrava, nadam se da s dolaskom ljeta i kako je opet sve svjesnija i aktivnija, da ce po danu  biti više zainteresirana za budnost. Ako nista, do vrtica ce ae morati prilagoditi ritmu. Po noći se stalno budi, spavala bi pa ne bi spavala, ustane obično rano između pet i 6, nekad poslije, al joj se brzo i spava, oko 7 ima prvo dnevno spavanje. 
    Mi kako smo s pet mjeseci uveli dohranu smo na jednom obroku, drugi ću lagano uvesti sad s 6, al više kao zalogajcic a ne potpuni obrok.

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Curke ❤️ evo i mene malo 😄
    Sto se tice zubica nas djecak ima već 4 komada, sve jedinice su izasle i to kad je napunio 6 ipo mjeseci u roku od 3 dana su krenuli svi izbijat.. sad ima 7 ipo. Temperature nije bilo, ni proljeva nikakvih ali spavanje je postalo prestrasno lose, danju bi nekako i znao odspavati sat, dva ali noci su bile prestrasne. Probudio bi se oko 1 ujutro i do 4 nebi mogao zaspati.. ja i muz smo bili ko zombiji jer je on i danju turbo aktivna beba ali evo kako su nekako izasli do pola ajmo reći i spavanje se reguliralo. 
    Sto se tice kasica i krute hrane, on jede tri obroka. Najcesce mu sama spremam ali i dam mu kupovnu kasicu kad nemam vremena. Ujutro pojede vocnu, za rucak mesno povrtnu (3 puta tjedno dajem meso) i popodne nekakvu uzinu , isto voli jogolino jako od nestlea😃
    On je prava izjelica pa s tim nemamo problema.
    Hipertonus vise nemamo tako da smo se cjepili s prvim cjepivom i to je to vise manje 😄
    Puzemo vojnicki, polako se dize na sve 4 ali jos se ne posjeda.. polako, ja se ne sekiram oko tog.

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 974

    Prijavi adminu

    Ja više neznam što da mu dam jesti!
    Imam feeling da se samo vrtimo u krug! Svakako meso planiram uvesti kroz koji dan, pokušavam nabaviti domaće ali mi ne ide...
    Jedemo batat, tikvu, mrkvu, krumpir, blitvu, luk (kapulu) sam mu također uvela, ciklu, amarant, jabuku, marelicu, krušku... bananu još nisam jer se meni povraća od njenog mirisa! 🤣
    Neznam više koje kombinacije vrtiti!
    Meni on još ne puže, vrti se u krug, ali kako kažeš ne sekira me to uopće, kad mu dođe propuzat će...
    Sviđa mu se sjediti, kako sjedi u hranilici dok jede, tako da se zna uhvatiti za mene ili nešto što mu je pri ruci i podizat se... Ali znam ga i ja kratko staviti da sjedi i igra se i to mu je hit! Uživa! 
    Za Božić smo mu kupili onu kućnu ljuljačku i jedva čekam da počne sjediti, mislim da će u njoj stvarno uživati! 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.