Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    cocolina

    Tonks6 a onda cemo se druzit da taman imam jos jedan prazan krevet u sobi..vjeruj mi da sam ja isto sva nikakva jer moram biti tu ali se nadam da ce brzo proc i da cu konacno nesto pametno i saznat.Tesko je ali kazem vidi s svojima jel ti lakse da te dodu vidjet ili je bolje nista..kaj ti treba budem ti objasnila samo javi sobu i kaj si obukla ahahah.
    Ja sam soba broj.3 siva spavacica rozi ogrtac🤣

    Ja sam u sobi br 1, al siva/plava vrata i zelena spavacica sa ovcicama

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Eto cure djeli vas jedna soba 😄 ako ništa možete kavicu popit na hodniku! Preee dobro!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    tweetyca

    To je od neke Svedske firme besplatni paketicovdje to funkcionira tako da imas jednu stranicu na kojoj su izlistane sve besplatne stvari za trudnice + kuponi za popuste za razlicite web shopove i onda se prijavis kako hoces gdje…
    U druga dva smo jos dobili i 2 kupona za podignut besplatno pampers premium protect velicina 1 (72 komada) tako da nam je jos to ostalo obavit. Zadovoljna sam skroz!

    Ima i tu ali moras dat mejl prije nego sto vidis sta dobijes. Setupirat cu neki novi mejl za ovo, ne pada mi na pamet bacit svoj osobni mejl u eter interneta, dobivat cu 10 godina mejlove od pampersa 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Pitanje: zadnjih 2-3 dana mi se stomak tu i tamo bas cijeli stvrdne. Osjecam neku napetost al nije bas da osjecam stezanja ili kontrakcije, ili neku pretjeranu bol. Samo se bas bas stvrdne. To je normalno pretpostavljam? Mozda ste i pisale prije ali sam kompletno zaboravila…

    Meni se ovo isto dogadja, par puta, nekad zna biti zaredom, ali nikad ne zareda duze od 15-20 minuta. Ja sam shvatila da su to Braxton Hicksi. Bas mi bude tvrd tvrd trbuh, ali nis ne boli jako, malo je neugodno mozda. Cure ce nam rec jesam previse chill 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Mallla iz tvojih usta u Bozje usi 😂🤗 ja se isto nadam da sam brzo na redu  jer mi je dosta.

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Cure, možda kad počnemo dojiti će nas proći sram! 😂 Iako mislim da pred svekrom ili muževim bratom neću moći. Uvijek mi je to bio baš intiman čin i kako kažete, nije mi bilo ugodno ni gledati nekog da doji. Ma mislim da mi neće biti problem otići negdje, opustiti se i podojiti. Ionako kažu da za dojenje treba biti otpušten i smiren jer se tada oslobađaju hormoni oksitocin i prolaktin pa dojenje de bez problema.
    Cocolina i Tonks, popite kavu i podruzite se za sve nas. Ajde barem će vam vrijeme nekako prolaziti. 🥰 


  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Je, je to su BH kontrakcije! Nista zabrinjavajuce, samo trbuh bude ko kamen!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Pitanje: zadnjih 2-3 dana mi se stomak tu i tamo bas cijeli stvrdne. Osjecam neku napetost al nije bas da osjecam stezanja ili kontrakcije, ili neku pretjeranu bol. Samo se bas bas stvrdne. To je normalno pretpostavljam? Mozda ste i pisale prije ali sam kompletno zaboravila…

    I kod mene se ovo desava, najcesce kad hodam (makar i preko sobe), precesto u zadnje vrijeme. Ja u tom slucaju legnem i onda popusti, mada mene i steze i osjecam tu istu napetost, ne da mi puno da se krecem vec bas trazi lezeci polozaj.
    U cet sam kod dr pa cu joj to svakako spomenuti.

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Dok sam vas procitala, trebalo mi je vremena 😇😅
    Cocolina i Tonks, super sto ste blizu jedna drugoj🤗
    Mi s pregleda, malisa 3100g, zatvorena, sad slijede pregledi u bolnici🤯prebrzo mi je sve proslo. Danas kad mi je dr pricao sto nas sve ceka, malo mi je onako huhhh...ali dobro, mora van svakako. 😂 jedva cekam da nam se nakon Tie jave curke kojima su termini uskoro 😍💪🏽 I cekam prvo iskustvo s poroda☺️

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.[url=https://lilypie.com [/url

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Evo i ja sam googlala neki dan nakon što sam bila na ctgu što znači. Gornja crta su otkucaji bebinog srca, a donja trudovi. Meni je donja crta bila ravna ravna! Pa po tome ti imaš trudove, ali dosta skaču.
    https://ibb.co/f9CT3J3


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.