Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Zapravo da, imate pravo! Zaključavanje vrata i bok. I zvono ću isključiti 😂


  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Jel bi to jedino moja svekrva razvalila vrata kad bi bila zakljucana?

    Hahahhaa, ja stvarno nemam problema sa svekrvom. Jako je dobra, ne miješa se u ništa, jako je razumna. Ali kažem, sa tom djecom mislim da ću ih imati. 


  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Tonks6 ulozi u protuprovalni, najskuplja😂
    Lulu.Lu tvoje dijete je i imas ga pravo zastitit, djeca nisu nista kriva ako im njihovi roditelji nisu objasnili da se malu djecu ne dira s prljavim rukicama i sl, ali definitivno ces morat to rijesit s njihovim roditeljima. Ljutili se ili ne ljutili nemas lose namjere ako zelis zastitit svoje dijete. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Tinchy_07

    Tonks6 ulozi u protuprovalni, najskuplja😂
    Lulu.Lu tvoje dijete je i imas ga pravo zastitit, djeca nisu nista kriva ako im njihovi roditelji nisu objasnili da se malu djecu ne dira s prljavim rukicama i sl, ali definitivno ces morat to rijesit s njihovim roditeljima. Ljutili se ili ne ljutili nemas lose namjere ako zelis zastitit svoje dijete.

    A da, mislim da će i to biti problem, riješiti sa njihovom mamom. Ma boli me briga, sigurno neću dopustiti da mi diraju dijete prljavi, prehlađeni itd. Pogotovo u prvo vrijeme. Ne mislim ju držati pod staklenim zvonom, ali barem da dodjemo i ja i ona u sebe kad se vratimo doma. Baš bi željela mir prva dva, tri tjedna. 


  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Predobro Cocolina i Tonks, još će te se i družiti 😄
    Ja sam isto malo sramežljiva po pitanju izvlačenja dojki, pred mužem, mamom i sestrom može, dalje no way. Zato sam i kupila one najveće tetre koje postoje da ako dođe do takve situacije da se pokrijem 😄
    Kiflica, ja sam se isto neki dan pod naletim hormona slomila zbog dojenja i svega što sam pročitala. Cvilila sam mužu u krilo da šta ako neću imati mlijeka, ako neću znati kako, utuvila sam si u glavu da moram dojiti i mora uspjeti, pa me on primirio. Ali show. Još nije dijete ni izašlo već si stvaram stres 😅

    Termin 18.06

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Cocolina i Tonks drzite se cureeeee! ❤️
    A i sve ostale, sa svekrvama i okolinom, fucka vam se zivo ko sta kaze 😁 tonove na mobu, portafonu i njihove komentare na off 😉


    It's a boy! 💙

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Coco i Tonks drzite se, cekam vas da prosirim listu 😛🥰
    .
    Kod mene nitko ne dolazi ne najavljen,a ja nikome ne otvaram vrata na zvono 😂😂😂
    Da takodjer sam sramezljiva i ne zelim da me osudjuju kad budem isla u sobu dojiti. Njegova sestra je dojila pred nama svima, i svojim sogorom i svekrom.. nadam se da ne ocekuju to od mene.
    .
    Preteska noc za spavanje, sve me bolilo..ujutro sam zaspala i probudio me grc 😑😑😑 zatim sam si isla napravit palacinku iz pecnice i uzela sam vrelu tavu golom rukom...sad sam ne nespavana i spaljena 😣😣

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Lulu.Lu vjerujem da ce bit tesko, ali vjerujem da bi 99% cura s foruma isto tako postupilo,odreagiralo na to.
    Ne grizi se sta si stitis dijete.
    Dojenje sigurno si stvaramo stres sa svime time, ali opet s druge strane da ne citam o svemu tome, nebi ni znala za Purelan, multi mum komprese i sl. Tako da s jedne strane koliko je stres, s druge dobro dođe informirat se i pripremit na vrijeme. Ja sam npr s malog mjesta i do dezurne ljekarne ima 40min voznje tako da nesto i zatreba nije da mi prakticno skoknut 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja sam dojila 11mj i nije mi postalo ugodno mahat sisom okolo i neće nikad postat. Nemam problem s tim da je to hrana i sve što ide uz hranu i hranjenje al volim svoj mir i bebe vole mir. Moja ugoda je biti mirna i smirena dok dojim. Za pokrivanje sam bila turbo nespretna...nabavila jednu tetru kao baš za dojenje i sva je slatka il smišna al ja sam nespretna turbo pa to moje pokrivanje bi me toliko umorilo da je puno lakše bilo u k8nacnici negdje se skloniti ili ako idem u goste izdojiti. Imala sam sreću da je Hana htjela sve, uooce nije bio bitan alat iz kojeg mlijeko ide! Šta da kažem srećkovićka.
    Mimica bjež od proljeća 😁 drži se pozitivnih tema...kad se nađeš u eventualnom problemu tada ćeš kopati i tražiti rješenje. Al razumijem strah od nepoznatog. Mene uvijek muči da ću zaboravit bebu nahranit ili je od nekud ponjet 😄

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Kod nas je jako ruzan obicaj kad se beba rodi da navale svi u posjetu da je vide pa sjede, jedu, piju... mene to uzasno nervira i ne znam kako cu odbit ljude pogotovo jer bi se svi redom uvrijedili ali nikako mi se prvih mj dana ne primaju gosti (osim bas bliznjih) a i kasnije mi je upitno radi corone i svega...  jako me cini anksioznom i sama pomisao na to sta me ceka. Takodjer ljudi koji diraju, ljube bebu mi nisu jasni - moram kupit neki body kad dodju gdje pise molim ne dirajte i ne ljubite me 
    Sve ovo sto ja zelim je normalno al imam osjecaj ako bilo sta kazem da cu ispast drska nekulturna itd, i ovako sto sam radi corone smanjila okupljanja sam na "losem glasu" i "luda" i "bezobrazna" jer necu u grupu s 20 ljudi u jednoj sobi.

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.