Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Tia meni isto ovo zvuči baš školski, porod za poželjeti ❤️ Uživajte!
    Ana, iznenadit će te 🤞
    Ja sam se pomirila da ću prenijeti 😆

    Termin 18.06

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Tia meni isto ovo zvuči baš školski, porod za poželjeti ❤️ Uživajte!
    Ana, iznenadit će te 🤞
    Ja sam se pomirila da ću prenijeti 😆

    Ups sorry, kažeš popucala 😬 Ali bez dripa, epiduralne 👍

    Termin 18.06

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Mallla naravno sad čekanje 😅 ma znam da mi nitko ne može točno u dan reci kad će trudovi, ali kad bi reko da bi moglo krenuti uskoro, jer eto npr kao kod tebe vide da se posteljica već odvaja ili sl. 😅 ali dobro..cekat ćemo 😊 mi se posexamo ugl bez problema 🤣 samo ja naravno nmg završiti jer eto dole je malo čak i bolno 🤣🤣🤣🤣
    Tia predivno iskustvo...drago mi je da si podijelila s nama 😊😊😊 uzivajte sad ti i bebica 😘

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Mirjam joj sama pomisao na to da se može i prenijeti mi muka dolazi 🤣🤣🤣 jer I do ovog termina mi je sad baš teško čekati 😅 sva sam troma, nikakva pa nebi izdrzala duže od 2tjedna..poludila bi..iako već jesam lagano luda od svega hahah 🤪

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Tia12

    Tia12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Prije termina, to nam je bio i cilj 😁 i sve snage smo dali u to 
    Daleko od toga da idemo izvaditi zub, dalekooo, ali da sam jedva čekala da napokon stigne jesam
    Baš smo se slikali ispred rodilišta, a meni i mužu osmjeh od uha do uha! 
    Da popucala sam unutra ali par šavova samo, ostalo stvarno bolno, ali ipak divno iskustvo

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Koji točno tjedan si bila? Šta ste sve radili do tada? Da I mi radimo 🤣

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Tia hvala na podjeljenom iskustvu, kako si krenula mislila sam da ce zavrsiti dosla ja u bolnicu dva truda i ispala beba 😅🙈
    Zelim vam svu srecu!  Sad se  mazite i pazite 🤗🤗
    .
    Ja sam sinoc imala prvu koma noc i vec mi je dosta 😅 nemam jos znojenja.  Ja se stalno nadam da ce biti prije termina.💪🏽🙊

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Tia12

    Prije termina, to nam je bio i cilj 😁 i sve snage smo dali u to
    Daleko od toga da idemo izvaditi zub, dalekooo, ali da sam jedva čekala da napokon stigne jesam
    Baš smo se slikali ispred rodilišta, a meni i mužu osmjeh od uha do uha!
    Da popucala sam unutra ali par šavova samo, ostalo stvarno bolno, ali ipak divno iskustvo

    Hvala na podijeljenom iskustvu i drago mi je da si izgurala bez epiduralne i dripa. Iako si popucala tvoje iskustvo lijepo zvuci i nadam se da ce i ostale ljetne bebe tako lijepo doc.
    Također lijepo je procitat za dojenje. Sad uzivaj u svojoj srecici i reci da mu tete s foruma salju puno 😘💕 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Tia kako tece tvoj oporavak sad nakon 5 dana, krvarenje rana?

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tia gdje si rodila, koji grad?
    Uglavnom iskustvo mi je super pročitati ovako okupano pozitivom i nadam se da će našim curama koje su na redu dati malo pozitive. O daa razumijem ovaj dio o boli i mogu ti reći da si super to izdurala....bez dripa...e to je moja želja ovaj put. Super mi je utješno i da sa redovnim trudovima potraje cijela ta priča. Želja mi je čekati kući tih 5-1-1 al vidjet ćemo kad nastupi show. Ovaj dio o smirivsnju trudova u bolnici e to se i meni dogodilo, valjda nam tada adrenalin malo zakoči priču i ta prikovanost za krevet. Sve u svemu hvala na detaljnom opisu. A malac je pravi mali dugonja!

    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.