Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tweetyca ovo ti može koristiti više kao šal ili pokriti bebu...dojenje s tim spretnijima je izvedivo al mozda beba ne bude trpila da joj je nesto preko lica....
    Ovo s Malog Anđela mi se čini najpraktičnije, kao kecelja jer je otvoren pogled mami na bebu i bebi na mamu.
    Tetra obična je isto za one spretnije jer gdje i kako je zakačit a da vidis bebu.
    Neke mame to super izvedu sa širokim majicama, doslovno ubace bebu ispod majice, ništa se ne vidi.
    Sve u svemu garantiram da cete imati plan puta gdje god isle i nariktati potencijalno hranjenje odnosno svoje odlaske negdje prema hranjenju.

    url=https://lilypie.com]

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Sad sam dobila informaciju da ako ne prokrvarim ponovo da ce cekat 37tt i onda tek na carski ic. Znaci nista jos sad

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Lucky kod tebe to onako lagano postepeno. S jedne strane znas da se nesto događa a s druge brate mili il kreni il stani  nemoj me zafrkavat 🤣 Neznam sta da ti savjetujem nemam nista pametno...

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Sad sam dobila informaciju da ako ne prokrvarim ponovo da ce cekat 37tt i onda tek na carski ic. Znaci nista jos sad

    A jel ostajes tu cekati ili mozes doma u tom slucaju?
    Mozda puno pitam al evo neka bude kako sama zelis!

    url=https://lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Zdravo cure, ja stvarno ne znam kak cu vas pohvatat🤦🏼‍♀️😂
    Evo mene s ctga.. sve stalo.. jedna kontrakcija do 55 je bila u pola sata.. krenuli pregledi na 2 dana.. ne znam jel bi se smijat ili plakat😂😂😂
    Jucer ispao posteni komad sluznog jos, danas jos duplo veci nego jucer i zadnji put.. eto nemam komentara😂😂

    A miša mu, Lucky, a baš se super zalaufalo 🙄 Prvo miruj, sad neće van. Zaskoči muža ili pilates loptu, možda se pokrene 🤞🤞

    Termin 18.06

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Tweetyca mislim da je najpraktičnija ona velika tetrica za swaddlanje 120x120. Ako je već imaš mislim da ti ne treba ništa više od toga. 
    Ja sam isto tip koji to doživljava jako intimno i ne volim izbacivanje cice pred prolaznicima i širom obitelji. Meni je iskreno neugodno bilo kad je od muževog brata žena dojila pred svima nama. Muž jadan ne bi znao kud sa sobom, ona normalno priča s njim, a cica vani. Ovaj ne zna di da gleda pa u pod 😂😂 Tako bi i pred svekrom. Meni je to nezamislivo. Razumijem ako se nemaš di skloniti, najbitnije je dijete i da je sito, ali ako imaš još 3 sobe pa odi u miru podojiti pa se vrati na ćakulu. A i ako moram pred svima, onda bi se pokrila tetricom. Znam da se mame kolju i oko toga jer kao najbitnije je dijete i mora biti sito, ali ja sam nekako mišljenja da je dijete najbitnije i da to znači da svoj raspored prilagodim bebinom i da ne idem na špicu na kavu ako to nije u skladu s njegovim ritmom.

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Lucky čekamo! A i vas druge. Stalno nešto tu je, pa nikako. Jedva čekam te bebice 😊 Samo da sve prođe ok 🙏

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mallla

    Tonks6

    Sad sam dobila informaciju da ako ne prokrvarim ponovo da ce cekat 37tt i onda tek na carski ic. Znaci nista jos sad
    A jel ostajes tu cekati ili mozes doma u tom slucaju?
    Mozda puno pitam al evo neka bude kako sama zelis!

    Nema doma, moram tu ostat za nedaj boze. A nisam si ujutro dijete poljubila i sad ga necu vidjet 2, 3 tjedna😭😭

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    cocolina

    Tonks6

    Sad sam dobila informaciju da ako ne prokrvarim ponovo da ce cekat 37tt i onda tek na carski ic. Znaci nista jos sad
    A disi sad?

    Di sam i bila. Necu ja niđe😂😂

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi

    Sretno svima, držite se!
    Bolovi u leđima - Mallla, spomenula si razliku u tome je li konstantna ili povremena? Misliš na to da, ako prođe kad promijenimo položaj ili sl., da onda nisu pravi trudovi ili?

    Da, ak se smiri kad primjenis polozaj onda nisu pravi jer pravi kad te zgrabe nema tog položaja u kojem te ne boli

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.