Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Koji točno tjedan si bila? Šta ste sve radili do tada? Da I mi radimo 🤣

    Dakle sad gledam tvoja pitanja i ne mogu se ne smijati....haha isto mi se mota po glavi...iako sam ja sad u trtaroš filmu.
    Onda čitam dole tvoj potpis i vidim da je i tebi idući pregled na dan termina, kao i meni koji je isti 🤣 nema druge nego da se dogovorimo kad cemo!?

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Cure ja se divim svima vama koje ste 37+, terminske trudnice, super se nosite sa svim 😊 bar tako meni izgleda koja citam sa strane. 

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Isla sam provjeriti na prvom popisu 5.6 termin, beba stigla 3.6 🤭

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Mara 😆👍
    Pričam danas mami da se uopće ne osjećam ko da bi trebala roditi za 10 dana i da ovako kako sam se danas i jučer osjećala bi mogla i do 1.7. Zabadava mi sve aktivnosti ako dobim samo otečena stopala navečer 😆

    Termin 18.06

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ksd smo kod toga Mimica tako sam i ja gledala do kad mi je 42 tjedan kao termin....i to je 7.7. Iskreno nadam se ne prenosit al ne bi se tila ni skršit prije poroda. 

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Mallla

    ana.b.

    Koji točno tjedan si bila? Šta ste sve radili do tada? Da I mi radimo 🤣
    Dakle sad gledam tvoja pitanja i ne mogu se ne smijati….haha isto mi se mota po glavi…iako sam ja sad u trtaroš filmu.
    Onda čitam dole tvoj potpis i vidim da je i tebi idući pregled na dan termina, kao i meni koji je isti 🤣 nema druge nego da se dogovorimo kad cemo!?

    Ma riješit ćemo mi to do kraja tjedna nekako hahha 🤣
    Već mi je danas gin rekao da ako rodim da ne moram zvati da otkazom termin i poželio mi sreću hahha čak minje dao termin 4.8 za poslije poroda prvi pregled 😅
    Vjeruj nebi ni ja da prenesem, jer čula sam od cura da su tad još veće muke nego sad...😅 a ako sad već umirem onda ne želim ni zamisliti dodatna 2 tjedna 😂😂
    A i želim da rodim prije nego pravo zagrije 🤣🤣

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pa eto vidiš rekao ti je između redaka da je to to, nema sad druge nego rodit...još i termin za prvi pregled imaš...ludiloo!
    Najbolje da mi onda rodimo na termin po zadnjem ciklusu 😊😄 nabacimo neku meditaciju u tom smjeru!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Tia12

    Tia12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    39 tjedan sam bila. Ja sam se bojala da ću prenijeti kako je krenulo pa sam prakticirala sve, stepenice, sex, duge šetnje koliko god sam mogla podnijeti, ananas, neke fore sa stazama (ona kao povišenja uz cestu pa kao po tome ideš gore, dolje) što sam pročitala na proljetnicama, ma sve... e sad kažu da sam se za prvorotku jako brzo otvorila tako da možda i to ima neke veze, bar ja to tako gledam da ne bude uzalud sav trud 😆
    Da definitivno taj odlazak u bolnicu malo poremeti sve, još sam se ja kao smirivala baš da me ne uhvati adrenalin ali ne možeš baš kad je to ipak skroz novo iskustvo.

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3148

    Prijavi adminu

    Nama godišnjica braka 15.6. Bilo bi fora da tad dođe 😄😄
    A termin po zadnjoj M je 17.6 ja msm....doma skačem na lopti hahah stepenice bi mogla probati iako sam u zadnje vrijeme bas sa energijom na nuli...nez kako bi rodila sa ovom energijom 😅

    👱🏼‍♀️ 29 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Tia12

    Tia12

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Za ranu, uf... išla sam pogledati, bolje da nisam 🙄
    Ide na bolje, prvih par dana je bilo veselo jer si onako sputan od šavova, ali tapkam s Rivanolom i svakim danom je sve bolje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.