Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Bjež od proljeća 🤣🤣
    Ja imam tak veliku tetru da ću pokrit i sebe i bebu s njom pa nek bulje 🤣🤣🤣

    Termin 18.06

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    tweetyca

    A vi ste super. Ja cmoljim da ja ne bi dojila jer kad vidim te videe meni to izgleda cudno, jos kad zena uhvati onako sisu da strcne onda pocnem razmisljat kako cu bit krava 😂 naravno to su sve trenutne misli i to sve prirodno dodje ali eto. Ni ja nisam od izbacivanja cica pa sam mislila uzet onaj jedan sal za dojenje. Les Enfants sad je na snizenju u Svedskoj ali ne znam dal to ista vrijedi.
    .
    Nama sigurno nitko nece dolazit, i inace on nikoga ne pusta u stan sad otkad je korona a ja trudna. Ako njegova mama hoce posjetit dobrodosla je, kao i moji, ali oni su svi u inozemstvu (ilitiga mi smo zapravo) a mi imamo mali stan, tako da onda moraju spavat na kaucu 😅🙈
    A to mi nije jasno s tim upadanjem, recimo sestra doma pusta necakinjama da dodju vidit baku i djeda samo na verandi zadnjih godinu i pol. A inace su navikli prespavat svaki vikend i bas su bliski s bakom i djedom. Ali djeca su joj jako jako razumna, cak i najmanji mali koji ima 9. Jer ipak ta djeca idu u skole i vrtice i nikad ti ne znas, a novorodjencadi je slab imunitet. Ja sam vec rekla prvih mj dana hocemo bit pusteni na miru da uhvatimo svoj ritam s malom i da ona dodje sebi malo 😊 zao mi je sto mama i sestra nisu okolo, ali prezivit cemo. Sveki je pitala hice li doc pomoc, ali nije meni to to. Mama je mama, nitko to ne moze zamijenit

    A pa da, stvar je u odgoju i kako ih naucis. Od muža nećaci su dosta razmaženi i jako neposlusni i čim nešto nije po njihovom odmah u plač. Ja poludim na to jer opet nisu baš toliko mali. Lakše se snalazim sa mojim nećacima koji imaju 3 god. bez problema i sada sa njima hendlam trudna u 9mj jer su poslusni i razumni. 


  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Sassy da, ni to mi nema smisla. Tek si rodila, sve je novo, umorne i ti i beba i onda jos moras šestit ljude koji ti dolaze. Pršuta buđole rakije. Ma kako da ne.
    Dole sam rekla da mi nitko ne donosi poklone za bebu jer mi sad ne treba da netko roditeljima ulazi u kucu jos pogotovo s mamom na kemoterapijama, a niti mi realno treba ista. Sta sam htjela kupila sam. Ovdje ista stvar. I znam da ce se ljudi uvrijedit dolje ali me nije briga.

    Definitivno se slažem sa tobom! 


  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Možda će nam malo pomoći i korona ove godine pa imamo ispriku da ne želimo ljude u kući zbog bebe i korone. 😅 Pokušati ako ništa više. Sassy, ni ja si ne mogu zamisliti da mi netko dolazi u kuću čim rodim, da im spremam jesti i piti, a trebala bi realno odmarati i provoditi vrijeme sa bebom. Na Rodinom tečaju kažu da si uzmemo ne 6tjedana za oporavak nakon poroda, nego 3 mjeseca. Dobro, možda nije realno, ali minimalno mjesec dana da ne moram razmišljati da li mi je kuća za usisati, prljav wc ili tako nešto, nego se posvetiti bebi maksimalno. 


  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ja si ovo namjeravam uzet
    https://www.mali.andjeo.com.hr/product/marama-za-dojenje/

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Jel bi to jedino moja svekrva razvalila vrata kad bi bila zakljucana?

    Ahahhahahah ovo ko da sam ja pisala 😂😂😂😂 i meni bi garant tako bilo. Jos je nama problem njih 4 brata svi u istoj kuci mislim da se zna kad prdnem. Ona dodje bez problema ispred kuce pa gleda kod koga ce na kavu ciji su auti ispred kuce. 😂😂 ugl jako pogubno za moje zivce ali vec ju treniram otkad sam ostala trudna tako da se nadam da ce bit izvedivo.

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    E da Malla konstantna je bol nzn je li mozda od lezanja. I dalje ju osjecam ali sam isla u trgovinu i svasta nesto pa i zaboravim da me boli. Sad sam dosla kuci pa cemo vidjeti dalje. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Mozda mi jedna od iskusnih mama moze rec dal mi treba ovo zbilja ili da ne bacam novce 😁
    https://www.kopbarnvagn.se/sv/artiklar/les-enfants-bambu-amningsscarf-black.htmlZnaci moze bit ko marama/ponco i za dojenje 🙈

    Ovo je u DE poklon za trudnice u DM-ovom paketu. Meni se iskreno čini ne praktičnim, nek nas mame razuvjere ako koja koristi.. Čini mi se praktičniji tetrom

    Termin 18.06

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Lulu.Lu - ja sam jednom procitala - 9mj ti je tijelo preoptereceno ”uzgajanjem” tog djeteta, 9mj mu treba da dodje sebi nakon toga. To mi je bilo strasno zanimljivo. Mislim da ce nam prvih par mjeseci proletit tek tako i bas ne planiram sebe zamarat s icim.

    I to što kažeš Tweetyca! 🤗😊
    Sto se tiče marame za dojenje, nisam mislila uzimati. Nije mi problem negdje se skloniti za podojiti, a imamo i običnih velikih tetrica pa mislim da će biti ok 😊. Ionako ne mislim igdje ići na duže vrijeme dok ne uhvatimo neki ritam dojenja, da to ide bez problema i bez razmišljanja. Vidjeti ćemo kad dodje vrijeme za to! 🥰


  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Bela23

    E da Malla konstantna je bol nzn je li mozda od lezanja. I dalje ju osjecam ali sam isla u trgovinu i svasta nesto pa i zaboravim da me boli. Sad sam dosla kuci pa cemo vidjeti dalje.

    Ajmee Bela tek sad vidim da si ti u 40om tjednu! 🤩🤩
    Kod mene se još ništa ne događa! Sljedeći utorak imam opet pregled, ja se nadam da će krenuti nešto. Jučer sam imala baš dosta oštrih probadanja dole, mantrala sam da se otvaram polako! 😅


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.