Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Tia, hvala na podijeljenom iskustvu! Suze su mi došle na oči, od sreće, radosti. Sad uživajte na max i malom frajeru želimo sve najljepše! 🥰
    Odo ja sad u šetnju, tu u selu je lijepa uzbrdica pa mi super dodje. I ja bi voljela prije termina roditi, jer mi se ne da baš u bolnicu u pulu svaka dva dana nakon termina, nije da sam baš blizu, imam 45min do tamo.
    Ja sam jučer bila baš koma, prespavala sam pola dana. Danas je već bolje, pocistila opet sve (kaže muž da ne zna što toliko čistim 😂). 


  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Tia12

    Za ranu, uf… išla sam pogledati, bolje da nisam 🙄
    Ide na bolje, prvih par dana je bilo veselo jer si onako sputan od šavova, ali tapkam s Rivanolom i svakim danom je sve bolje

    Vidiš, nisam se ni sjetila da bi dobro bilo imati Rivanol doma nakon poroda. Super, hvala! 🥰


  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    I ja danas s pregleda, place mi se evo, jer ova mala nikako da se okrene 🤦 Slijedeci pregled u ponedjeljak. Tia, tako sam i ja, nakon prvog poroda isla pogledati sav od epiziotomije - ta slika me proganjala jos duuuugo. Ono, ako ne morate, nemojte to gledati. Mene zanimalo jer sam bila poprilicno pokretna iza poroda usprkos tom rezu, pa sam se bojala da mi nije slucajno koji sav ispao.

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    I Tia cestitke, je, bas je brz porod bio za prvorotku 👍

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Boobaboo ta tvoja cura baš tvrdoglavica, njoj se stoji uspravno i baš nju briga.
    Lulu sad si me utješila, meni je danas dan 😏 nisam za ništa i ne mogu zamislit da šetam 😔 Nadam se sutra boljem raspoloženju.
    Ana, ma može 15ti, sviđa mi se, tada mi je maloj rodici rođendan pa može još jedna princeza bit na 15ti a 15 mi je termin po ZM. Evo dogovoreno!
    Ljekarnu još nisam obavila toliki o mojoj energiji!
    Tia ja mislim da aktivnost opcenito ima ulogu u otvaranju (nadam se) jer ipak su tada mišići u pokretu.

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Sve sam zaboravila sto sam procitala🤣 Ostalo he samo Tijino iskustvo, prekrasno, hvala ti!❤ 
    Mi smo danas bile na pregledu, srceko lijepo kuca, lijepo se krece, nema trudova, zatvorena sam skroz, polip je na mjestu, ne radi probleme. Uzeli mi briseve, pitala za stucanje-kaze da ne brinem, pitala za kupanje u moru-kaze da moze kad zagrije more, i da nije prevelika razlika temp mora i vani. To su sve super vijesti, a jedina losa je da je malecka jos uvijek sitnija nego sto bi trebala biti. Doduse, porasla je od proslog puta, i ja sam uspjela dobiti na tezini, jeeej slavimo sto sam napokon u plusu (+1kg!), ali je jos uvijek manja, između 2200 i 2300 g po procjeni, jedno desetak dana manje nego sto bi trebala biti. Pa kaze doktorica da nastavim s malo vise papice, a kanim sad i zgrijesit tu i tamo sa secerom, samo moja bebolinka ne jede sladoled, pa je mrsavica🤗🎀 Bude mama zgrijesila da ju podeblja. Eto, iduci pregled je vec za tjedan dana, radi te manje tezine. Trudim se ne brinuti previse, ali naravno da me malo kopka i brine... 

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Tia prekrasnoooo :))) hvala ti na podjeljenom iskustvu. Bas me razveselilo i nekako se ja nadam takvom scenariju. Ovo mi je najslađe kak ste bili sretni ispred rodilista i kak si se s bebanom zaljubila na prvi pogled. 
    .
    Kiflice ne brini <3 ako je beba zdrava i sve stima nemoj se opterecivati, samo malo podebljaj porcije i na iducem pregledu da vidis napretka!  
    .
    mi danas isto bili, sve super, moj bebac je procjenjen na 2200, meni se cini puno, al kaze doktor da je to taman u gabaritima tak da sam happy :) 

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Kiflice tu su nam bebe negdje po veličini, moja malo veća, ali i ja sam malo više odmakla od tebe. Evo i ja se trudim malo više jesti ali baš borba, tako me muči žgaravica, probava me mučila, svašta nešto.
    Pokušaj se što manje nervirati.
    Evo moja rođaka rodila bebu od skoro 4 kg, nakon 3 mjeseca beba dobila ukupno 1.200-1.300 gr. Borba sa jelom, slabo napreduje, baš se muče.
    Tako da, sve ima neku svoju stranu.
    Naše će bebe vani brzo da papaju i napreduju 😊
    Tia super porod i za prvorotku si se zaista brzo otvorila 😊😘 uživajte sad 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Bas sam smotana, pred malo smo pricale sto treba za porodiljni i netko je pitao kako ispuniti onu izjavu i tad mi je sve bilo jasno🙈😂 ali 2 tjedna poslije se ne sjecam nicega. Hehe, poslala im papire i sad me traze samo izjavu da ispunim  2. Izjavljujem da cu nakon isteka obveznog rodiljnog dopusta nastaviti s koristenjem dodatnog rodiljnog dopusta od 71.dana nakon poroda (planirani termin poroda____) do navrsenih 6 mjeseci zivota djeteta, te sam suglasna da cu potonji nastaviti koristiti: 
    a) na osnovi Izvjesca o bolovanju izdanog_______20__.g., a bez izdavanja pisanog rjesenja o pravu na rodiljni dopust
    b) na osnovi pisanog rjesenja ZavodaNista mi nije jasno🙈 Jel A ili B treba zaokruziti? 😊

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ja prelazim s komplikacija na porodiljni :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.