Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Mila12

    Sto se tice kose svejedno mi je ravna ili kovrdava samo da je njegovana 😌 a u trudnoci mi uvijek bude stvarno prekrasna i gusta i tome sam se radovala🤗

    Najgori je period poslije....krene opadati kao da nikad neće stati  ali s vremenom će početi rasti mlada....
    Što se sad trenutno kose tiče, jako sam zadovoljna, manje se masti i sjajnija je. A dlačice na nogama sporije rastu (ili sam si ja umislila )

    Mia 🥰 termin 27.7.

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Cure, jeste već krenule sa sterilizacijom bočica, duda...? Kako? 😊😊

    Termin 18.06

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ivancica , daaa , hhahah prosli dio poslje poroda sam imala rupe dvije kod sisaka sastrane bez kose 🤣 muz mi se toliko smijao jer je mislio da ce to tako ostat, pa kad je vidio mladu kosu ostao sokiran 😜Da, tako i meni i gusta je jako i mekana a nista posebno trenutno ne koristim. A za dlacice na nogama nisam te srece, ali Boze moj ne moze sve 😛Mimica, ja ne... bocice ne koristim, dudu svakako nemoras odmah davati nego par tjedana poslje mozes krenuti, ali sama budes to vidjela mozda krenes i odmah. Ja ubacim dude u lonac i 5min ih kuham i tjt, i tako svaki drugi dan sam radila dok je bas mala, kasnije vec nakon par mjs ne... nego dva put tjedno, a kad padne malo pod vrucu vodu i tjt 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mimica - odrađeno i spremno. Dude imam MAM a one se u svojoj kutiji stave u mikrovalnu na 2 minute.
    A Bočicu i izdajalicu sam oprala prvo klasično (spužva, deterđent, voda) a onda sam je stavila u zdjelu prelila kipućom vodom i ostavila 5 min. 

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Mimica jao pa ti si vec u terminu :D ne mogu da vjerujem da je krenulo i kod nas i da uskoro mozemo ocekivati slike bebica ovdje :D Bas sam se raznjezila sad.
    Ja sam medju posljednjima u grupi, tako da cu vas sve ispratiti ali ocekujem savjete :DSto se tice duda, zavisi koje su u pitanju, npr Bibs se ne smiju kuhati jer su od prirodne gume koja ce se ostetiti, najbolje je:
    1. staviti u cistu posudu bibs dude i preliti vrelom vodom i ostaviti 5 min
    2. poslije ostaviti da se prohlade i iscijediti visak vode iz njihSike - meni su dosta narasle i ne dopadaju mi se nesto posebno, vec moram preci na neku D kosaru cini mi se. I sto je najgore, pri dojenju, kad je sika puna, volumen se poveca 2x, stoga moramo se pripremiti s ogromnim grudnjacima :D
    Isto, ne osjecam se ni malo privlacno :D
    Sad kad sam usla u treci trimestar, nivo energije mi je naglo pao, bas je cudno to najednom. Mada moguce da je i do anemije ne znam ni sama.

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2788

    Prijavi adminu

    A meni se sad u zadnjem trimestru vratila energija i libido 🙈🙈🙈

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Sterilizacija - kod mene klasično, posuda, preliti kipućom vodom i držati neko vrijeme (dude su Aventove), bočice nemam, to ću kasnije vidjeti da li ću uopšte uzimati.
    Libido i energija - Ništa posebno, libido u trudnoći nema smisla, u ovoj mi je zabranjen sex, a sve i da nije, muž i ja smo ono, čim beba krene da se pomjera nema sexa. Baš nam je to nekako odbojno. U prvoj trudnoći je isto tako bilo, iako nam sex nije bio zabranjen.
    Što se energije tiče kod mene je kako koji dan, mada je imam sve manje. To prepisujem niskom nošenju i nemirovanju, tj. malo aktivnijim dnevnim aktivnostima sa starijom curom.
    Neki dan smo bile na plaži 3 sata 
    A trenutno je muž na poslovnom putu pa smo mi same već 6 dana a bićemo još nekoliko, pa kupanje, spremanje, sve što sama obavljam.
    I onda mi dr kaže da smanjim aktivnost, ali kako, ko će mi voditi brigu o djetetu 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Hvala vam 🤗
    Mila, uzela sam jednu bočicu za svaki slučaj, pa da i to napravim kad već imam vremena 😊
    Sassy, nikad ne znaš, možda će koja i preko reda 😄 Koliko se sjećam, Bella nam prva rađa?!
    Hvala na savjetu za bibsice, vjerojatno bi ja i njih potopila 🤦‍♀️

    Termin 18.06

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Mimica, naravno, i ja imam jednu i izadajalicu ali msm da cu otkuhat tek kad budem i ako budem trebala koristiti 😛 a mozda i obavim kao ti i ranije, tko znaSassy mi isto koristimo bibsice, tako ih sad cistim da prelijem vodom i okrenem naopacke i ostavim 5min, ali jednom mjesecno ih i otkuham bas, za prvi puta bih ti preporucila da ih otkuhas jednom pa onda nastavis higijenu tako da samo ih ostavis u kipucoj vodi 🙂🙂
    Sassy i ja sam medu zadnjima, ali su mi promjenilo termin iz rujna na kraj kolovoza pa se sad osjecam kao prava ljetna mamica da cu biti hahahah 🤣

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/QmVp74Y Evo obecane slikice...ajmo trbuhe na sunce 😊
    Libido - vratio se u ovim visokim tjednima ali sam muzu rekla ok moze nakon 36tt. Iako i on i ja nismo bas motivirani sa ovolikom prtljagom ispred mene koja se javlja non stop.
    Energija - kako koji dan, ako sam se dan prije dobro umorila onda dan iza se cijeli dan povlacim po kaucu i tako. Ukupno sam zadovoljna, samo sto me sada pokreti bebe stvarno bole da ne kazem smetaju. I moram pazit kako ustajem jer bas osjetim bol ako se naglo ustanem. Isto ako sam aktivnija onda pocme beba skakat i nabijat se na cerviks sto mene tada poprilicno peče i žica. Jučer se u jednom trenutku toliko nabila da sam osjetila kao da trebam tiskat al sam brze bolje u lezeci polozaj da se ona umiri.
    Sinoc sam imala cudnu situaciju, osjecaj kao da je beba cijela pod rebrima, tako da kad sam islanu wc sam jedva dosla jer me bolio gornji dio trbuha, bas pritisak kao da se beba tu raširila....nakon minut, dva je prestalo. Bas me zanima sto ce mi dr. Reci u ponedjeljak.
    Uglavnom mi je sve manje vise spremno! Dio mislim tek uzet po izlasku iz rodilista (ljekarna), imam pripremiti sebi haljinu za iz rodilista, muza natjerat da opere auto da mogu stavit isofix bazu. Ciscenje kuce cu prepustit vecim djelom mojoj mami ili cemo to skupa i onda po malo cekati kad ce krenuti. Al to su zapravo sve sitnice koje nisu nista strasne ni nuzne, al se ja osjecam mirnije dok tako redom sve rjesavam.

    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.