Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Meni isto h&m nista ne drzi. 😌 
    Iskreno eto 19mjs sam dojila, normalno da su izgubile sad elasticnost i jos same po sebi kolike su , uzasnuta sam izgledno i koliko me napravo tesko s njima, tak smart fit od triumpha me spasi ali doslovno. Ja inace imala sam jednu kvrgu prije prve trudnoci i od hormona sam ih onda jos 8 dobila!!! Uzv sam radila proslu trudnocu zadnji put i receno mi je da vj su dobrocudni ali ipak punkciju bih trebala napraviti, a to odgadam stalno em trudnoca pa dojim pa sad opet trudna joooj… ne znam
    To za merino vunu grudnjake jos nisam cula stvarno, budem proucila , a calvin klein lined bralette sam cula da dosta hvale.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ja nemam problema sa sisama, bukvalno mogu bez grudnjaka 🙈🙈🙈 narasle jesu ali to nije ništa posebno, i dalje su manje 🤣🤣🤣🤣🤣
    Ja sam od danas na porodiljnom 😱 još 45 dana
    Ajme kako leti vrijeme

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Bojana blago tebi! 🙊🤣 ja zelim male sise, i kad se oporavim od poroda bacam se na vjezbanje sto vise da uspijem ih utegnuti mada to se minimalno moze jer su prevelike a izgubile elasticnost i planiram ici smanjiti ih i podici, u skorijoj buducnosti, jer ja stvarno ne mogu vise s njima 🤷🏻‍♀️ 
    Uzivaj na porodiljnom 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela jedan u Lidla i dva u h&m. Ovaj model https://ibb.co/jZXDX5R [ibb.co]
    Mislim da će biti ok za početak jer su kao topić više i prilagodit će se veličini koja valjda varira na početku. Za kasnije ću vidjeti, trebat će mi bar jedan s više podstave za neke finije varijante.

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Mila12

    Bojana blago tebi! 🙊🤣 ja zelim male sise, i kad se oporavim od poroda bacam se na vjezbanje sto vise da uspijem ih utegnuti mada to se minimalno moze jer su prevelike a izgubile elasticnost i planiram ici smanjiti ih i podici, u skorijoj buducnosti, jer ja stvarno ne mogu vise s njima 🤷🏻‍♀️
    Uzivaj na porodiljnom 😊


    Hvala Mila 😀😀
    I ja sam više za male, praktičnije je i lakše 😀😀😀
    Ja imam iz Lidla grudnjake i meni su odlični i njihove potkošulje isto 😬

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ajme nisam ni pomisljala da cure s vecim grudima isto neku svoju muku muce… uvijek sam bila fokusirana samo na to kako su moje male, a zapravo nemam nikakvih briga s njima. Realno mi grudnjak ne treba uopce, nego ga nosim tako da mi malo vizualno poveca sise pa da mi odjeca bolje stoji i zato da imam nesto malo cipkasto i sexy na sebi… 
    😂🤣  Mislila sam da sam 85 B, pa pogledala svoje grudnjake i ispalo je da sam 75 A od HM grudnjaka, a 75 B od New yorkera.🙈 Moguce da ce mi i ovaj sta sam narucils iz HM biti velik…a mozda se malo i povecaju kad dođe mlijeko pa si ga pustim iako mi bude malo veci… Primjetila san da su mi bradavice potamnile i da kao imaju neki rascjep u centru i mrvicu neceg bjelicastog…mozda su skuzile da sam trudna.😂🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Ajme nisam ni pomisljala da cure s vecim grudima isto neku svoju muku muce… uvijek sam bila fokusirana samo na to kako su moje male, a zapravo nemam nikakvih briga s njima. Realno mi grudnjak ne treba uopce, nego ga nosim tako da mi malo vizualno poveca sise pa da mi odjeca bolje stoji i zato da imam nesto malo cipkasto i sexy na sebi…
    😂🤣 Mislila sam da sam 85 B, pa pogledala svoje grudnjake i ispalo je da sam 75 A od HM grudnjaka, a 75 B od New yorkera.🙈 Moguce da ce mi i ovaj sta sam narucils iz HM biti velik…a mozda se malo i povecaju kad dođe mlijeko pa si ga pustim iako mi bude malo veci… Primjetila san da su mi bradavice potamnile i da kao imaju neki rascjep u centru i mrvicu neceg bjelicastog…mozda su skuzile da sam trudna.😂🙈


    Povecat ce se 😊 ja sam s ovim carrywell dobila produzetke i kosarice imaju jos lufta pa mi je ok

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ja zavidim svima vama sa malim sisama, jos ako onako lijepo stoje podignute i sexy pa gdje ces bolje :D nije sve u velicini. Iskreni prije prve trudnoce ajde bile su mi sexy  velike i cak su bile “podignute”, a sadaaa 🙈🙈🙈 ma da mogu odmah bih skocila na kosaricu B ☺️ 

    Meni su isto bradavice tamne i onaj dio okolo je toliko velik, doslovno koda od neke crkinje imam sise, ne znam sto bih rekla evo 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mila12

    Ja zavidim svima vama sa malim sisama, jos ako onako lijepo stoje podignute i sexy pa gdje ces bolje :D nije sve u velicini. Iskreni prije prve trudnoce ajde bile su mi sexy velike i cak su bile “podignute”, a sadaaa 🙈🙈🙈 ma da mogu odmah bih skocila na kosaricu B ☺️

    Meni su isto bradavice tamne i onaj dio okolo je toliko velik, doslovno koda od neke crkinje imam sise, ne znam sto bih rekla evo 🤣


    Mene je muz jutros pitao da li zelim kupljeno mlijeko u kavu il cu svjeze. Eto. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Sve mi je jasno 😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.