Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Ok Ana & Tweetyca onda narucujem definitvo to za stomak, uvjerile ste me! 😊 thanks!
    Ana daj posaljes to ulje tocno koje je da vidim.
    Tweetyca javi kad probas kasnije firming bust cream 😘

    Ja stvarno nisam sklona pucanju koze i kad nista ne koristim isto je meka i nije suha, ali eto prebrzo debljanje je tada ucinilo svoje. Srecom stvarno nisam puno, i to sam samo eto bokovi di sam se bas sirila i sise. Stomak nisam i to mi je drago!
    Ali se slazem da uvijek treba piti puno vode i uz to hidratizirat kozu tu i tamo 🤷🏻‍♀️ 
     Ana, ja 173cm inace 58 kila i kosarica E, i sad opet su narasle , izluditi cu, meni sise vece od stomaka :( 

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    Curke,ja sam sa Proljetnica! 
    Prodajem rucnu izdajalicu https://ibb.co/ZX6NvbF [ibb.co] ako koja treba! 60kn plus pt, nije koristena! 
    Ja sam rodila ii eto, ne treba mi..
    .
    E da,ako se koja jos razmislja, ja imam same pohvale za Vinogradsku bolnicu! ❤️ Ako Bog da, iduci puta bih opet isla tamo🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Mila ja sam 172, 65kg i kosarica E inace a sad su narasle za bar 2 broja, tako da su mi definitivno sise vece od trbuha 🙄

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mila12

    Ok Ana & Tweetyca onda narucujem definitvo to za stomak, uvjerile ste me! 😊 thanks!
    Ana daj posaljes to ulje tocno koje je da vidim.
    Tweetyca javi kad probas kasnijefirming bust cream 😘

    Ja stvarno nisam sklona pucanju koze i kad nista ne koristim isto je meka i nije suha, ali eto prebrzo debljanje je tada ucinilo svoje. Srecom stvarno nisam puno, i to sam samo eto bokovi di sam se bas sirila i sise. Stomak nisam i to mi je drago!
    Ali se slazem da uvijek treba piti puno vode i uz to hidratizirat kozu tu i tamo 🤷🏻‍♀️
    Ana, ja 173cm inace 58 kila i kosarica E, i sad opet su narasle , izluditi cu, meni sise vece od stomaka :(


    https://www.notino.hr/burts-bees/mama-bee-hranjivo-ulje-za-tijelo/ [notino.hr] ovo, trenutno ga nema na stanju na notinu :/

    kad smo kod sisa, carrywell grudnjake sam uzela na akciji, preugodni su mi za nosenje :) 

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Jaoo koma, gdje si uzimala grudnjake sada? 
    Ja taman pocetkom trudnoce kupila si u trimphu smart fit E i jos neke koji su malo sexy i eto na , kontala ma nece sad narast i eto na vise ne znam uopce gdje da kupim i sta 😆 da, doslovno ne vidim stomak od njih 😌

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Hvala Ana, pogledat cu mozda u Hu imaju na stanju na notinu, iduci tjedan moram svasta nesta naruciti pa da odmah svega se rijesim. 
    Pogledati cu i te grudnjke sto si napisala, ja sam imala za dojenje od Anite grudnjake , mada nije mi nista spesl iskreno, sve sam ih pobacala i sad moram kupiti barem dva da imam, ali planiram nositi i ove normalne isto , lako mi i u njiima sisu izbaciti haha

    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    U svijetu beba je bila akcija, imaju model seamless padded, najbolje potrosenih 190 kn zadnjih mjeseci 😅 ne znam redovnu cijenu, ali skuplji su inace. 
    Isto h&m ima navodno super grudnjake za dojenje, djeluju mi na istu foru, a jeftiniji 😊 
    Od sexy grudnjaka sam odustala, em žicu vidjeti ne mogu em mi se cipka i sve ureze fino 🤣

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mila12

    Hvala Ana, pogledat cu mozda u Hu imaju na stanju na notinu, iduci tjedan moram svasta nesta naruciti pa da odmah svega se rijesim.
    Pogledati cu i te grudnjke sto si napisala, ja sam imala za dojenje od Anite grudnjake , mada nije mi nista spesl iskreno, sve sam ih pobacala i sad moram kupiti barem dva da imam, ali planiram nositi i ove normalne isto , lako mi i u njiima sisu izbaciti haha


    Da ja sam imala neke random s trznice na tu foru prije kad sam imala cistu na dojci pa nisam mogla nositi normalne i nisu mi bili nešto, ovi su mi bas super sjeli.

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    Meni taj h&m ne drzi nista, nosim ga po doma. Em su im velicine cudne za mene (uza ledja a vece grudi), em su naramenice pretanke. Najbolja investicija mi je calvin klein lined bralette v neck. Nasla ga na snizenju za 280kn i vrijedi svake lipe. Doslovno raste sa mnom 😅  nije bas grudnjak specifican za mame/dojenje, ali drzi perfektno i ne napravi da sise izgledaju onako kao uniboob 🙈
    Sad isto planiram uzet carriwell kad dodjem gore probat, ali ciljam na Lindex od merino vune za dojenje, onako ima siroke naramenice i na V izrez je. Zasto taj? Jer merino vuna hladi kad je vruce a drzi toplim kad je hladno, iza se kopca na ledjima sto mi isto vise odgovara, a i usporedno s ostalima moze se nac za okej cijenu na snizenju, oko 200kn. 

    👩🏻 31
    👨🏻 34

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2710

    Prijavi adminu

    A inace uvijek uzimam Triumphove. Nazalost samo par modela mi bas odgovara tako da kod mene nikad nije nesto seksi rublje, vise izdvojim za te grudnjake nego za ista drugo 😅 

    👩🏻 31
    👨🏻 34

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.