Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2730

    Prijavi adminu

    Mila ja stvarno suosjecam 😂
    Mislim imaju velike sise i svojih prednosti, ali sam svjesna da ce u buducnosti vjerojatno but neko podizanje aktualno. I isto tako stvarno nije bas bajno kad ti svi uvijek samo zure u cice. Meni je to stvaralo takve komplekse kao maloj jer em sam rano mengu dobila em su rano narasle, da sam uvijek nosila siroko i skrivala ih. Sad vec par godina to ne radim, ali nije ni da ih izbacujem vanka, bude mi nekako prevulgarno 😅 znate kako kazu, trava je uvijek zelenija na drugoj strani 😂

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Slazem se u potpunosti tweetyca. Itekako imaju prednosti, ali isto tako i bole leda od njih. Ali u svakom slucaju bolje i ovako nego da smo ravne ko daske 😂
    Ja sam samu sebe zeznula jer sam proslu trudnocu provela cijelu na kaucu bez grudnjaka, sad vidim rezultate toga 😌

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    E da, sve smo mi sasave 😂 trava zelenija negdje drugdje…ako imamo male bi velike, i obrnuto. Isto s kosom kovrcave ju peglaju, a ravne kovrcaju.😂 
    I ja sam imala komplekse zbog malih grudi u teen danima, a zapravo su lijepe, simetricne, same stoje uvis, ne nosim po doma grudnjak nikad…ma moram ih nauciti cijeniti i voljeti zapravo i prestati uspoređivati… a tako i vi s velikima, vama je teze fizicki zapravo, ali ste sigurno jako sexy svim muskima 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Al na kraju nije bitno ni da si svima sexy ili lijepa, nego samo jednoj posebnoj osobi koja te voli i koju ti volis.😍❤ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Hahaha kiflice bas si slatka, ali da tako je, u pravu si 🙈😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Eh mi zene, tocno to sto ste rekle, kovrcave bi htjele ravnu kosu, ravne bi kovrcavu, velike sise bi tile da su manje, manje bi da su vece….umjesto da mibprihvatimo same sebe takvima kakve smo i da prvo volimo sebe. Moje su 90 D,  Taman su mi 😊 Inace su mi bile 85 B dok sam bila tanja, pa su u 20im dosle na 85 C, a onda ubprvoj T dosle na 90 D i tu ostale. Još ovu košaricu D uspijem nabavit a suosjecam s vama vecima i mukama po nabavci grudnjaka, majica, haljina….I onako hrpu zena neovisno o velicini sisa kaze da im je dojenje otegnulo sise i da su se ispuhale…moje na srecu nisu, ostale su fine okruglaste. Sto se bradavica tiče one su crne crne, inače su tamne jer sam tamne puti, al sad su crne….ja ne znam za rozu bradavicu, a tako je i sa donjim usnama to je crno ko da sam crnkinja. Uglavnom priznajem da sam daleko sretnija s ovom verzijom D sebe nego B sebe (posljedica kompleksa iz rane mladosti) iako sam cesto zavidna kako A i B mogu naci jako lijepe grudnjake i kostime a u verziji D toga nema ili ako ima stoji katastrofa….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2730

    Prijavi adminu

    Jesi da 💓 kako je moj rekao, izgled ode kad tad.  kad vidim kako se moji mama i tata zezaju i gledaju zaljubljeno i nakon 45 godina skupa, kroz drame i bolesti i dalje skupa, to mi je odlicna inspiracija i dobri uzori 😄

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2730

    Prijavi adminu

    A ja sam tocno takva i s kosom! Kad sam bila dijete imala sam afro, pa se izravnalo, pa se u pubertetu opet strasno ukovrcala i evo sad se izravnala i sad bi ja da je ona kovrcava 😂 lude zene, luuuude!!!

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    I jos o sisama….prije sam uvijek u glavi imala viziju dojenja kao ono neka ogromna sisa od koje se ne vidi beba i bradavica koja je velika skoro ko cijela sisa 😄🤣 valjda sam nekad kroz djetinstvo stvorila tu sliku, izgledno od žena s velikim sisama. Al sam onda naucila da to i nije bas tako. Bradavice mi jesu vece i bile su vece dok sam dojila al ne tako kako sam zamisljala. A velicina grudi je bila tijekom dojenja primjetna i puna al mi muzu nije bila privlacna, on ih je tada potpisao kao bebina hrana i nije se moga zamisliti da cacka oko njih….a ja mu skoro rekla pa budalo uzivaj dok su ovolike…kad nestanu sta ces onda 😁🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    tweetyca

    A ja sam tocno takva i s kosom! Kad sam bila dijete imala sam afro, pa se izravnalo, pa se u pubertetu opet strasno ukovrcala i evo sad se izravnala i sad bi ja da je ona kovrcava 😂 lude zene, luuuude!!!


    E daa muke po kosi….ja ko dite imala valovitu, lijepe kovrče, a onda sam htjela ravnu, pa se to nešto ppravnalo al ispalo više metla nego ravno….e a kad bi ja tila ukovrčat nema šanse neće stat….a sad moja mala već kuka da hoće ravnu a valovita je, predivna kosa…al ne ona hoće ravnu….pokušavam joj izbit to iz glave al očito neki ženski genetski kod…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.