Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Koji nama odgovaraju*

    + 29.10

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu


    Amber, daj mi reci kako ti je u engleskoj posto tamo ima tak malo sunca . Moj muz je zivio 6 godina u liverpool-u i kaze da je bas postao depresivan zbog vremena 😆

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Lucky zao mi je zbog infekcije, ali bit ce to sve rijeseno prije poroda. Vec si u lijepim tjednima. Svako koliko sad moras na kontrole?
    Willy i ja sam MPO trudnica, prvo dijete i isto je bio opseg trbuscica manji dok je glavica veca. Citala sam dosta njih tako bude, pa na kraju se to sve normalizira. Doktori toleriraju do 2 tjedna koliko sam skuzila, naravno ako su protoci uredni.
    Kod mene je bilo 2 tj.,pa se smanjilo na 1,pa sad je opet nesto vise od tjedna, u svakom slucaju, dok ne kazu da je zabrinjavajuće trudit cu se bit maksimalno smirena po tom pitanju. Vjerujem da je manja beba kao sto sam i ja bila.
    Cocolina zao mi je sto ostajes u bolnici, ja sam isplakala more suza samo sta sam 4 dana bila, ali umirilo me sta sam redovito slusala otkucaje srca na ctg-u, sad kad sam doma mi to tako fali.
    Tamo si na sigurnom i kroz koji dan ce ustanovit da je sve super i pustit te, budes vidjela. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Bojana i Lulu.lu drago mi je zbog super pregleda i neka do kraja sve bude kako spada
    Hiperpigmentacija ja mazem zimi zastitni faktor 30,sad 50 i svejedno sam puna mrlja i pjegica. 
    Jastuk s kosticama stvarno me zanimaju iskustva, mislim da cu i ja probat nabavit, sta kazete ako i ne pomogne za grceve za mengu hoce. 
    Kreme za guzu bila sam citala u nekoj knjizi da je veca potreba mazat ako se daje nadohrana, ako je dijete dojeno da nema potrebe osim u slucaju osipa i sad ljeti na pregibima. U svakom slucaju ja sam kupila da imam pa lako cu naknadno odlucit, ali ako i budem mazala trudit cu se da to bude u tankom sloju da se koza ne navikava. 
    Baby puder se nekad bas jako koristio, ali vise se toliko ne prakticira, kao da je nesto stetno u njemu. Ja sam ga kao mala obozavala i uvijek nosila sa sobom ako se ugrebem sve je proslo samo da si ja nasipam tog baby pudera. Cak kad su me pitali sta bi za poklon, ja bi to trazila, tamo sigurno do presskole

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Evo cure i mene sa pregleda. Doktorica koja me pregledala je bila super ljubazna stvarno. Kao rekao mi je doktor za problem kod vas, kako se vama čini ovaj trbuh sad u odnosu na prvu trudnoću, je li manji? Ja joj kažem da mi se čini približno isti. Onda je gledala na UZV bebu, pokazala mi, rekla kako plodove vode ima dovoljno, da je sve uredno. Po njenim proračunima beba ima oko 2.530 što je sasvim OK. Rekla je da beba možda jeste malo sitnija, al s obzirom da sam i prvu rodila sitniju (3.050) i da ja nisam prekrupna žena da je to sasvim OK. Naručili me za pregled kod njih ponovo 17.06., a prije toga idem kod svog ginekologa kako je već dogovoreno u utorak i tad će mi uzeti bris i dati uputnice i to je to 
    Uglavnom gospođica Iris me uznemiravala jer se okretala i namještala za porod, pa malo pokrenula neke kontrakcije, ali je sad sve ok.
    Willy, evo ona nije ni spomenula da je abdomen manji za 3 tjedna, tako da, ne brini. Ne kažem da je juče doktor pogriješio, ali jednostavno možda je beba bila u pokretu nekom, čudno se okrenula, nije uspio uhvatiti kako treba, milion mogućnosti. Već sam nekoliko puta rekla kako te procjene stvarno su samo procjene.
    Mi svakako ne možemo ništa uraditi po tom pitanju nego lijepo biti opuštene zbog naših bebica.

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Bojana bas mi je drago da je sve dobro. Volim takve doktore kaj pricaju s tobom i sve ti objasne. Nek curka jos uziva unutra, a za jedno 3 tjedna moze van😂

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Tonks6

    Bojana bas mi je drago da je sve dobro. Volim takve doktore kaj pricaju s tobom i sve ti objasne. Nek curka jos uziva unutra, a za jedno 3 tjedna moze van😂

    Slažem se, ja sam sebi zacrtala 28.06.  još da me ona posluša

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Potpisujem vas Amber i Tweetyca, što se tiče života "vani". Mi smo se ipak odlučili vratiti se, dajemo si maximum do polaska djece u školu (mislimo ići na još jedno vjerojatno nakon godine dana). I Njemačka i Hrvatska imaju svojih prednosti i nedostataka, nama je ipak presudila udaljenost od obitelji. Sve teže nam je svakim odlaskom nazad, u međuvremenu smo postali ujne, tete, stričevi, ujčevi... Nećaci rastu, roditelji stare... Sretni smo što imamo super branše, napredovali smo oboje i stekli lijepa iskustva, i već polako važemo gdje bi se mogli preseliti, tako da kad sam  "down", kad mi naši fale, samo kažem "uskoro" 🙏😊

    Termin 18.06

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Bojana ovo je odlicno! 💪🏽 Sada ce namjestila mrvica i bit ce dobra 🥰
    .
    Da ne kuzim ni ja kak je beba od 3 kg mala 🤷‍♀️
    Ja sam isto imala 2800.
    I takodjer bi voljela da je moja beba za porod oko 3 kg, pa vani ce narast bas kao sto Bojana kaze. 😛
    .
    Drugo njena je premala, a moja prevelika. 😑🤔 te nase bebe ne mogu nikome ugoditi 😅

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Sada se* namjestila...

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.