Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Twetyce hvala i tebi na odgovoru 🤗 bas sam skuzila da sam i tebe trebala pitati, tebi je bas drugacije na odnosu svih jer bas sto kaze ili nema svijetla ili je puno, ne znam kako je u svedskoj, ali po njegovim pricama u engleskoj je uvijek hladije pa i ta ljeta nisu prava ljeta 🙈 Mimice tebe totalno razumijem sto se tice povratka. Mi smo zivili u svicarskoj i koliko god bih birala tu zemlju za zauvijek radi svega ostalog, toliko i nebi konstantno sivilo i snijeg npr, tako da on je madar i njemu je zelja bila isto vratiti se doma a ja nemam problem s tim da zivim ovdje. S tim da eto tu smo dosli mada on jos odraduje ponekad posao u svicarskoj kao sada na malo duzi period. Ali opet se ovdje osjecam super i npr hrvatska mi je pred nosom 

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Mila12

    Amber, daj mi reci kako ti je u engleskoj posto tamo ima tak malo sunca . Moj muz je zivio 6 godina u liverpool-u i kaze da je bas postao depresivan zbog vremena 😆

    Haha to je dosta sjevernije :D ali da, sunca definitivno ima manje nego sto smo navikli (prije ovoga smo bili u Kaliforniji puno godina, dakle totalno druga prica), ali zapravo kise nema toliko koliko ljudi misle. Ove je godine bio najkisniji svibanj ikada i to sam dosta osjetila jer je sve bilo i dalje zatvoreno i samo smo se smjeli vidjati vani, ali inace stvarno ne primijetim toliko, ne znam. Najgori su oni bas zimski mjeseci jer je ludjacki kratak dan (tipa od 9-3 je dan) ali recimo sad vec kod nas zalazi sunce iza 9:30, tako da totalni gusti... 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Mila12

    Twetyce hvala i tebi na odgovoru 🤗 bas sam skuzila da sam i tebe trebala pitati, tebi je bas drugacije na odnosu svih jer bas sto kaze ili nema svijetla ili je puno, ne znam kako je u svedskoj, ali po njegovim pricama u engleskoj je uvijek hladije pa i ta ljeta nisu prava ljeta 🙈Mimice tebe totalno razumijem sto se tice povratka. Mi smo zivili u svicarskoj i koliko god bih birala tu zemlju za zauvijek radi svega ostalog, toliko i nebi konstantno sivilo i snijeg npr, tako da on je madar i njemu je zelja bila isto vratiti se doma a ja nemam problem s tim da zivim ovdje. S tim da eto tu smo dosli mada on jos odraduje ponekad posao u svicarskoj kao sada na malo duzi period. Ali opet se ovdje osjecam super i npr hrvatska mi je pred nosom

    Ne znam, ja jucer pogorila ko kruska u setnji, bilo 27 stupnjeva. Pobritanila sam se skroz :D 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Odlicno Bojana! Pa i mislili smo da je sve ok. A kad je Iris vec takav karakter cisto simnjam da ces je istjerat kad ti hoces 😄🤣
    Kod nas bebe između 2.5 i 3 kg smatraju sitnijima zato jer je prosjek 3.5kg al ne kuze oni da tako samo stvore neku nepotrebnu brigu i opterecenje. Isto tako kasnije s dobivanjem nankilaži kad se tek rode. Pa ja sam prvi put stalno imala osjecaj da se natječemo čija beba je teža, veća i onda sam zabrijavala da moje mliko ne valja....i sreća Rodine stranice o dojenju pa sam se educirala o majčinom mlijeku i nisam se pokolebala.
    Ako cemo birat kao sto ste i rekle radje bi istisnula 3kg nego 4kg....al nije da mogu birat!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    cocolina

    Ej cure evi da se javim obavila sma ctg,pregled i uzv opet.Sad sam sama u sobi i cekam da dode nalaz covida pa da odem u normqlnu sobu,stvari za bolnicu su jos uvijek na putu prema bolnici ahahah.
    Sad kako stvari stoje oni bi mene porodili u srijedu ali vise cu znati kad dode neki doktor.

    Jesi se uspila smiriti? Vidis da je sve ok i da ce sve biti ok, samo ces se malo prije maziti s mrvicom tako da ona na mlijeku moze dobiti više i bolje nego što trenutno može u stomaku. Stici ce stvari, ma taman kad i test 😊

    url=https://lilypie.com]

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    cocolina

    Ej cure evi da se javim obavila sma ctg,pregled i uzv opet.Sad sam sama u sobi i cekam da dode nalaz covida pa da odem u normqlnu sobu,stvari za bolnicu su jos uvijek na putu prema bolnici ahahah.
    Sad kako stvari stoje oni bi mene porodili u srijedu ali vise cu znati kad dode neki doktor.

    Sve ce bit dobro. Kak Mallla veli samo ces se prije mazit s mrvicom🥰 

  • Avatar matea1989

    matea1989

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Dok sam sve pročitala uspjela sam pola zaboaviti 😆 ali zapamtih prvu ljetnu bebicu, pa Tia najiskrenije čestitke, otvorila si sezonu ❣️❣️❣️
    Cocolina, drži se, vjerujem da će sve biti super sa tobom i bebicom 🙏❤️
    A ostalo više nisam zapamtila osim krema za guzu 😆😆 ja uzela od JGL-a, kakva će bit vidit ćemo, ako ne bude pasala mijenjamo.Za lice bez zaštitnog faktora ne izlazim, neku korejsku cc kremu stavim s 42 faktorom, lijepo ujednači boju lica i štitiProcjene težine, opsega i slično... O tom ne treba ni raspravljati, greške su vrlo česte....

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Uhhh jedva sam sve popratila 😂 
    Cestitke Tia na bebici!! 🎉🎉😍😍
    Cocolina samo hrabro, najbolje da si kod njih i da te mogu stalno motriti. Sve ce biti dobro. 😊

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Amber i trudnoca je. Ja obicno ne izgorim al bome sad reagiram na sunce kompletno drugacije. Evo i ovdje je 28 stupnjeva. Na balkonu ne mogu niti stajat.

    Ajajaj imas pravo, stalno to zaboravim pa se sjetim tek kad me pocne cohati posvuda -.- 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Cocolina ne brini i biće sve OK, stiže ti tvoja cura ubrzo, pa ćeš svu muku zaboraviti 
    Mallla totalno si u pravu za to takmičenje među kilama i svime, totalno da te ubije u pojam. Stvarno su ljudi nenormalni po tom pitanju. 
    Ja sam već nekoliko puta pisala kako sam navijala za "sitniju" bebu jer svakako će rasti vani.
    i doktorici sam danas rekla da me nije strah niti me brine roditi bebu od 2.700 gr ili malo više jer i prva mi je rođena kao najsitnija beba u porodilištu pa je sad viša i krupnija od većine svojih vršnjaka. To ne govorim da se takmičim nego da kažem da to stvarno nema veze sa porođajnom težinom.
    Doktorica mi je rekla da sam u pravu i da beba od 3 kg nije sitna, samo je sitnija u odnosu na te neke ustaljene mjere koje se primjenjuju kod nas, ali da je to svako beba normalne težine.

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.