Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Jutro 🤰,
    Zanimam me kako da nitko ne spominje Lola uloske za poslije poroda, u mojoj blizini vise njih je reklo da su im se pokazali odlicni a cak za Vir mislom da od njih ostaju mucice ppsvuda 😅
    Mislim da cu od svega kupiti po paket.

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Ma joj, sto se tice kose i sisa, sve ima svoje prednosti i mane… a nismo ni mi zene bas ciste 😂 ja sam sama sebi trenutno uzasna sto se tice izgleda najiskrenije, a moj muz me gleda ko da sam ne znam kakva ljepotica 😅

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    mara5

    Jutro 🤰,
    Zanimam me kako da nitko ne spominje Lola uloske za poslije poroda, u mojoj blizini vise njih je reklo da su im se pokazali odlicni a cak za Vir mislom da od njih ostaju mucice ppsvuda 😅
    Mislim da cu od svega kupiti po paket.


    Ja nisam cula za Lola,ali u bolnici mi je najlakse bilo u onim gacama za inkontinenciju jer je curilo iz mene,a prek njih nije promocilo🤣 i kak sam dosla doma onda sam krenula na Chicco uloske,oni su isto super.. samo me zivcira kaj se ne ljepe ko obicni, nego stavis u gace i onda na to tajice da drzi
    A u bolnici sam imala spavacicu pa sam probala chicco i mrezaste gace,pa to bjezi vamo tamo,reko odustajem🤣

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja sam prvi put koristila Vir, bio mi je dobar, nije ostavljao mucice al sam ga jako često mjenjala. Kako je vata, debeo je i čim se malo natopi ili oblikuje počne vrijeđati u rez. Tako da sam vir koristila 2 dana, a vec treci dan sam uskocila u Libresse koje inače koristim. Tada su jako hvalkli chicco pa sam ovaj put pripremila njih i opet Libresse. Prvi put nisam previše krvarila, kao jača menga je kod mene bilo. Živim u nadi da će mi biti kao prvi put! 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Hahaha jeste cice izogovarale uzduz i popreko..potpuno razumijem i jedne i druge. Ja imam neke srednje i cisto sam zadovoljna, jer sam iz okoline imala primjera prijateljice koja je isla smanjivat pa znam kakve to muke mogu biti, a s druge strane sam pak radila u poliklinci gdje su dolazile zene na povecavanje..
    Iako iskreno ocekivala sam da ce u trudnoci narast jos vise, al nisu nesto posebno samo su se jos popunile..valjda hoce kad dode mlijeko..
    .
    Ana hahah svjeze ili kupovno 🤣🤣👏
    .
    Gledala sam te lola uloske i bas su mi se cinili super. Al nisam kupila jer nisam nokog cula da ih je pohvalio, evo sad jesam 👍

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    🌺Principessa🌺

    mara5

    Jutro 🤰,
    Zanimam me kako da nitko ne spominje Lola uloske za poslije poroda, u mojoj blizini vise njih je reklo da su im se pokazali odlicni a cak za Vir mislom da od njih ostaju mucice ppsvuda 😅
    Mislim da cu od svega kupiti po paket.

    Ja nisam cula za Lola,ali u bolnici mi je najlakse bilo u onim gacama za inkontinenciju jer je curilo iz mene,a prek njih nije promocilo🤣 i kak sam dosla doma onda sam krenula na Chicco uloske,oni su isto super.. samo me zivcira kaj se ne ljepe ko obicni, nego stavis u gace i onda na to tajice da drzi
    A u bolnici sam imala spavacicu pa sam probala chicco i mrezaste gace,pa to bjezi vamo tamo,reko odustajem🤣


    Da, to sam cula na vise strana da zene cesto uzmu te gace/pelene za inkontinenciju. 

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    ana0310

    Ma joj, sto se tice kose i sisa, sve ima svoje prednosti i mane… a nismo ni mi zene bas ciste 😂 ja sam sama sebi trenutno uzasna sto se tice izgleda najiskrenije, a moj muz me gleda ko da sam ne znam kakva ljepotica 😅


    Također, opće se ne osjećam nešto lijepo i privlačno.. fali mi moj struk i više energije, pokretljivosti i da mogu malo ljepši shopping obavitii, obući se, a mužu sam isto super, čak i ljepša kaže 

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2767

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila tih Lola specijal ulozaka u kombu sa Virom 😊  Loline volim i inace koristit kad mi je jaca menga

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    🌺Principessa🌺

    mara5

    Jutro 🤰,
    Zanimam me kako da nitko ne spominje Lola uloske za poslije poroda, u mojoj blizini vise njih je reklo da su im se pokazali odlicni a cak za Vir mislom da od njih ostaju mucice ppsvuda 😅
    Mislim da cu od svega kupiti po paket.

    Ja nisam cula za Lola,ali u bolnici mi je najlakse bilo u onim gacama za inkontinenciju jer je curilo iz mene,a prek njih nije promocilo🤣 i kak sam dosla doma onda sam krenula na Chicco uloske,oni su isto super.. samo me zivcira kaj se ne ljepe ko obicni, nego stavis u gace i onda na to tajice da drzi
    A u bolnici sam imala spavacicu pa sam probala chicco i mrezaste gace,pa to bjezi vamo tamo,reko odustajem🤣


    Moram priznati da sam i ja kupila za inkontinenciju. Znači poslije prvog poroda sam curila ajme tako da Vir nije imao uopće šanse. Prva dva dana se nisam smjela pomaknuti iz kreveta inače bi sve procurilo.

    Za ovaj porod sam također priredila za inkontinenciju, 2 paketa i  paket Vir kada budem njih mogla. Uzela sam od ovog proizvođača, imaju unutarnje pregrade tako da su mi sigurnije:
    https://bauerfeind.hr/seni-lady-plus-ulozak-a15-proizvod-321/ [bauerfeind.hr]

    Inače i njihove pelene su jako dobre ukoliko dijete ima alergije i sl. Na sebi imaju indikator za mokraću tako da možete vidjeti kada se trebaju promijeniti.

    Mia 🥰 termin 27.7.
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Sto se tice kose svejedno mi je ravna  ili kovrdava samo da je njegovana 😌 a u trudnoci mi uvijek bude stvarno prekrasna i gusta i tome sam se radovala🤗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.