Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila da se odlucuje na razini drzave da li se trudnice mogu cijepit? Recimo u Svedskoj cijepe samo trudnice iznad 35 godina. Ne znam kako je ovde..

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Ana.b - Ma muž me je masirao, ali očito ga nije stimuliralo kao tvoga 
    Vaga - Hvala za komentare za vagu. Ma trebala sam kupiti u Lidla onu digitalnu običnu za odrasle kada je bila u ponudi… Valjda bude opet uskoro.

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pozdrav ljetnice, upadam kao padobranac 😊
    Molila bi mame koje imaju iskustva sa nosiljkama , ili su sve oko njih istrazile da mi ako imaju volje udjele neki savjet 😊 Tula, ergobaby ili neka treća?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Sanjarka, najbolje ti je upasti u fb grupu Nošenje beba i pitati. Ali mislim da ce ti svi reci isto: ako se radi o bebi, od rodjenja mozes samo u marami, nosiljke preporucaju od prvog uzv-a kukova. Od navedenih tj nenavedenih, ja bi uvijek radije od neke domace ili BiH šivalice izabrala. Polovnih po grupama ima ohoho. Ergobaby se meni osobno ne svidja, ali to sam ja. Plus, sve su one deklarirane nosivosti do 20-25 kila, ali vjeruj mi, ni jedno dijete  od 20 kg ne stane u takve nosiljke. Tula mi se cini bolja opcija tj veca. Ali imas opet Tula ftg, pa Tula toddler, pa preschool, tako da svakako ne postoji jedna koja bi udovoljila svim razdobljima nošenja. Nisam savjetnica, ali zato kazem, najbolje u grupi za nosenje probati. Imas i Mame maramasice, mozes i tamo pitati.

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Da, jos da dodam, svi ce ti za nosiljke reci da je najbolje da probas pa vidis koja ti odgovara. Jer stvarno ne odgovara svaka nosiljka svakome.

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Hvala cure za preporuke!
    Ana jeli to ovo? https://www.notino.hu/burts-bees/mama-bee-taplalo-vaj-a-testre-hasra-es-derekra/p-11600196/?gclid=Cj0KCQjwkZiFBhD9ARIsAGxFX8CoYI-K7TWEix8vu5eCF_WY8xhzIt8nadS0mj3xlFhWKKkJff8MhegaArKqEALw_wcB [notino.hu]
    Stvarno nikad nisam cula za tu marku, dojmilo mi se sad. Jeli samo za stomak ili moze i ostatak tijela? Ja bih nesto da se cijela mogu namazat , da mirisi i ujedno da je ta “prevencija” strija 😜
    Proslu trudnocu sam se pocela mazat nakon sto su mi popucali bokovi i sise. Ovu jos nisam pocela se mazat niti sam popucala, mada mislim da ni necu. Onda sam se prenaglo bila udebljala a cijeli zivot bila mrsavica i nikad kg dobila i jbg do elastike koze je bilo 🤷🏻‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mila12

    Hvala cure za preporuke!
    Ana jeli to ovo?https://www.notino.hu/burts-bees/mama-bee-taplalo-vaj-a-testre-hasra-es-derekra/p-11600196/?gclid=Cj0KCQjwkZiFBhD9ARIsAGxFX8CoYI-K7TWEix8vu5eCF_WY8xhzIt8nadS0mj3xlFhWKKkJff8MhegaArKqEALw_wcB [notino.hu]
    Stvarno nikad nisam cula za tu marku, dojmilo mi se sad. Jeli samo za stomak ili moze i ostatak tijela? Ja bih nesto da se cijela mogu namazat , da mirisi i ujedno da je ta “prevencija” strija 😜
    Proslu trudnocu sam se pocela mazat nakon sto su mi popucali bokovi i sise. Ovu jos nisam pocela se mazat niti sam popucala, mada mislim da ni necu. Onda sam se prenaglo bila udebljala a cijeli zivot bila mrsavica i nikad kg dobila i jbg do elastike koze je bilo 🤷🏻‍♀️


    Da, da. Ameri to hvale. 😁 krema nema neki miris, ali je efikasna, bas fina koza bude… ja se cijela namazem 😁 ulje je mirisljavo citrusno limunasto 😊

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Ja sam po bokovima, bedrima i guzici i prije trudnoce popucala, takva mi je koza tamo.. a po trbuhu nista, imam strijice 2 onak 1cm duge i nisam ih ni primijetila do danas 😅 sise su mi dosta rano popucale, al sam sa c kosare na e dosla, tako da bi bila iznenadena da nisu, ali je izbljedilo tako da su i dalje lijepe 🥰🥳🥳🥳🥳

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja se trenutno mazem babylove uljem za tridnice i meni tako fino miriše da uvijek njuškam ruke nakon…mmmm. isto mislim da je dobro pojacat unos vode jer je ona za elasticnost kože najvažnija. Al ja sam ionako sva išarana…koo tigrica.
    Mogla bi sutra nabacit jednu sliku trbušine…pozamašna je sad!
    Kiflica slazem se za nekupovanje xxl pakovanja bilo cega!
    Sanjarka88 hellou :) ja bi ti potvrdila prethodno napisano. Najbolje u FB grupi pitati…ili cekati da se beba rodi pa onda isprobat nekoliko njih! Osobno sam fan Bazinge od šivalica ili Frede s tim da mi je Bazinga udobnija, a od ovih tvornickih Ruckeli.
    Za novorođenče marama. Al to su opet moje osobne preferencije!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Mila - daa ja zaboravila, I ja imam tu burt’s bees ali sam je ostavila u Svedskoj! Kupovala sam njihove proizvode kad god sam bila u SADu i svidjaju mi se. Imaju i za kasnije ”firming bust cream”, to mi je na listi za kupit 😁🙈

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.