Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ivy ma preskocila jer aam i u 3 ujutro ga jela 😂😂 da sad se sjetila da si spominjala sunku sir cesnjak mljaaaaac 😀 a sto se tice bebaca ma moguce da si ga lijepo nahranila pa se uspavao skroz,misek mali…prodrmaj ga malo i promjeni par polozaja i ima da te pozdravi za laku noc 😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ivymicek

    franovamamita

    ajde ena bas super da ti je bolje….ja sam bome i danas jela ajmeeee..i kontam necu nista kasno i uzela zdjelicu puuuunu visanja i to rijesila i sad otvorila kekse i ubila se…jbg nemogu izdrzati tak mi je fino 😆

    Danas si luk preskočila 😂😂😂
    Ja sam se danas najela češnjaka da mi zlo 😂😂😂
    Ena super da je pomoglo i da imaš plan za dalje.
    Bojana nisi škrtica pogotivo ako su dobra kolica, mi smo svaka izvozali po svuda tako da su poluraspadnuta a i nisu nešto puno plaćena pa mi nije neka šteta 😊.
    Proud Neonato Puro 😍😍 e ta sam vidjela ali su isto full skupa.
    Mamice i bebice želim vam laku i dobru noć a sad idem natjerat bebolinca da se pomakne tak da mogu mirna zaspat. Valjda ga je ovaj češnjak nokautirao 🤦.


    Misa mu! I ta su mi jaaako lijepa. 😍

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ajme cure moje , zatrpalo nas ..kakvo je stanje kod vas ? Kod nas cca 80 cm 🤮🤮 , ralica ide slabo a s malom moram u grad 😔

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Ajme cure moje , zatrpalo nas ..kakvo je stanje kod vas ? Kod nas cca 80 cm 🤮🤮 , ralica ide slabo a s malom moram u grad 😔

     Dobro jutro! Kod nas ima snijega do koljena. Ceste neočišćene - katastrofa. 

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Ajme cure moje , zatrpalo nas ..kakvo je stanje kod vas ? Kod nas cca 80 cm 🤮🤮 , ralica ide slabo a s malom moram u grad 😔


    Ufff..kod mene na svu sreću nije prestrašno,ni 10 cm…nadam se da će vam bar očistiti ceste 

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mamice. Kod nas pada i pada, nema 80 cm ali ima jedno 20-ak… 
    Svim mamicama koje još rade želim što lakši odlazak i dolazak s posla i na posao.
    Mi popodne idemo na ročkas.
    Mislim da me je moja djevojčica zarazila pa se idem liječiti češnjakom, medom i limunom.
    Danas punih 25 tt, dužna znam, samo se malo sredim 😊. 😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Moj veliki sin danas markira vrtic,  tak da smo nas dvoje doma. Al nismo jos iz kreveta ispuzali,  pa ni ne znamo kako je vani.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Jutrooo…ovdje kisa lije, vec postaje depresivno 🙄
    Ja pijem kavu, pa se spremiti, obavit po gradu sto imam i nazad doma na kauc pod dekicu na cijeli vikend sto se mene tice 💪🏻😂😂

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Mladamamica1911

    Mladamamica1911

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Jutro …
    Bome i kod nas je dobro zatrpalo bas danas kad moram do grada 🤔
    Ali i ja se nakon toga vracam u krevet za cijeli vikend 👍

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Joj,blago vama..ja i sutra moram raditi 😞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.