Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Znam znam razliku , al ono kazem post i kad mislim na nemrs :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ena draga mogu misliti kako ti je mene kad jedan dan muci poludim…a lezanje ti samo pogorsava ali znam da sad moras…ja sam od prirodnih stvari svasta probala…mozda ti nesto pomogne,naci bademi,mlijeko,mineralna,kokice,jabuka,ljute zvake i znala sam progutati par zrna sirove rize da malo pokupi kiselinu…nadam se da ces se uspjeti rijesiti…


    Joj draga..svašta bi sad, što kažu i govno samo da prestane😂😂…sad sam pojela žlicu sode i vodu, koje olakšanje, stalo zasad😀😘..od navedenog sam isprobala sve osim riže, to budem sutra😀

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Znam znam razliku , al ono kazem post i kad mislim na nemrs :)


    Zato sam spomenula 😂 
    Btw, kaj jedes ti? Tj ne jedes. Skuzila sam da imas neki strah od kila i stalno govoris kakokne jedes iza 6, pa me zanima kako izgleda tvoj jedan dan sto se tice hrane…

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Ena31

    franovamamita

    ena draga mogu misliti kako ti je mene kad jedan dan muci poludim…a lezanje ti samo pogorsava ali znam da sad moras…ja sam od prirodnih stvari svasta probala…mozda ti nesto pomogne,naci bademi,mlijeko,mineralna,kokice,jabuka,ljute zvake i znala sam progutati par zrna sirove rize da malo pokupi kiselinu…nadam se da ces se uspjeti rijesiti…

    Joj draga..svašta bi sad, što kažu i govno samo da prestane😂😂…sad sam pojela žlicu sode i vodu, koje olakšanje, stalo zasad😀😘..od navedenog sam isprobala sve osim riže, to budem sutra😀


    Sad pjevaj draga hahhah, nema ljepšeg nego kad se rijesis cepa iz zeluca 😂😂😂

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Tea👶

    Bojana27

    Znam znam razliku , al ono kazem post i kad mislim na nemrs :)

    Zato sam spomenula 😂
    Btw, kaj jedes ti? Tj ne jedes. Skuzila sam da imas neki strah od kila i stalno govoris kakokne jedes iza 6, pa me zanima kako izgleda tvoj jedan dan sto se tice hrane…


    Ne od kila , od tlaka prvenstveno , posto sam u prvoj trudnoci imala hellp sindrom i skoro umrle i bebica i ja..a tu je dosta kumovala i dobivena kilaza :) pa ujutro popijem kapucino , onda pojedem jogurt zobene,chiu i lan , pa rucak , povrce i meso , ovisi sta je na meniu taj dan , i vocnu salatu neku ili kaj mi se vec jede sendvic il nesto ,palacinke isto ovisi sta je vecera ..i izmedu rucka i vecere pojedem vocku kakvu☺️☺️ Inace bila sam na dukan dijeti skinula 27 kg tako da sam naucila jest malo a kvalitetno , kruh npr ne jedem ili pojedem 1 na tjedan pecivo ili sendvicak :) pomfri isto tako ne jedem :D i to ne od sada vec od 2015 te 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Skoro pa i bi 😂😂..al ću probudit m..i onda će se okrenut na leđa i početi svoju pjesmu s hrkanjem😂😂, zasad je na boku pa je ok, samo se nesmijem naglo pomaknuti😂😂😂

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    I svaki bi dan mogla jest cool pitu iz mc-a , i sad mi se jede najdraza coksa (dorina punc) 😂😂

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ajde ena bas super da ti je bolje….ja sam bome i danas jela ajmeeee..i kontam necu nista kasno i uzela zdjelicu puuuunu visanja i to rijesila i sad otvorila kekse i ubila se…jbg nemogu izdrzati tak mi je fino 😆


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Tea👶

    Tea👶

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Bojana27

    I svaki bi dan mogla jest cool pitu iz mc-a , i sad mi se jede najdraza coksa (dorina punc) 😂😂


    A pa super onda, ja sam pomislila da jedes ko pilic, pa mi nije bilo jasno zašto….pohvatala sam to za prvu trudnocu, ne daj Boze nikome… 

    Ena31

    Skoro pa i bi 😂😂..al ću probudit m..i onda će se okrenut na leđa i početi svoju pjesmu s hrkanjem😂😂, zasad je na boku pa je ok, samo se nesmijem naglo pomaknuti😂😂😂


    Samo ga vratis na bok i nastavis 😂😂 ja svog nogama okrenem nazad da prestane gshahhh

    💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜💙💚💛💜

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ajde ena bas super da ti je bolje….ja sam bome i danas jela ajmeeee..i kontam necu nista kasno i uzela zdjelicu puuuunu visanja i to rijesila i sad otvorila kekse i ubila se…jbg nemogu izdrzati tak mi je fino 😆


    Danas si luk preskočila 😂😂😂
    Ja sam se danas najela češnjaka da mi zlo 😂😂😂
    Ena super da je pomoglo i da imaš plan za dalje.
    Bojana nisi škrtica pogotivo ako su dobra kolica, mi smo svaka izvozali po svuda tako da su poluraspadnuta a i nisu nešto puno plaćena pa mi nije neka šteta 😊.
    Proud Neonato Puro 😍😍 e ta sam vidjela ali su isto full skupa.
    Mamice i bebice želim vam laku i dobru noć a sad idem natjerat bebolinca da se pomakne tak da mogu mirna zaspat. Valjda ga je ovaj češnjak nokautirao 🤦.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.