Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    Drage moje da se opet malo pojadam..a kome ako ne svojim klokanicama…nemogu više disati od te žgaravice, kaj god da pojedem evo je..i nikak drugačije ležati nego lijevi bok jer me ubije…pojela jutros sendvič i malo prije pol tanjura gulaša, odmah žgara, pa šalica mlijeka i ljevi bok😢, rasplakala se od muke i hormona, ono jebote daj da jedem😔😔. Googlala i rekla m da mi sutra kad ide s posla kupi Reflustat da probam s tim…


    A sirota ti i te žgarvice. Meni kad dođe žgaravica popijem mineralnu i prođe ali ne ovako kao tebi. Jedino se sjećam da sam u 2 T spavala sjedećki jer drukčije nisam mogla ali to je već bilo kad je beba bila velika. 
    Ništa, držim fige da reflunešto pomogne 😘😘😘.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Ena31

    Drage moje da se opet malo pojadam..a kome ako ne svojim klokanicama…nemogu više disati od te žgaravice, kaj god da pojedem evo je..i nikak drugačije ležati nego lijevi bok jer me ubije…pojela jutros sendvič i malo prije pol tanjura gulaša, odmah žgara, pa šalica mlijeka i ljevi bok😢, rasplakala se od muke i hormona, ono jebote daj da jedem😔😔. Googlala i rekla m da mi sutra kad ide s posla kupi Reflustat da probam s tim…

    A sirota ti i te žgarvice. Meni kad dođe žgaravica popijem mineralnu i prođe ali ne ovako kao tebi. Jedino se sjećam da sam u 2 T spavala sjedećki jer drukčije nisam mogla ali to je već bilo kad je beba bila velika.
    Ništa, držim fige da reflunešto pomogne 😘😘😘.


    😘nadam se da bude, tnx😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tea👶

    Mlijeko ti privremeno ublaazi, a onda potakne lucenje zelucane kiseline, pa dodes na pocetak ili dobiješ kod goru zgaravicu. Sodu onda, i probaj to mlijeko bademovo barem. Drzim fige da je se rijesis, ja zbog nje ne jedem pola stvari navecer, a ne bi smjela ni poslije 6, tad mi je idealno zaspati. Inace sodu na zlicicu uzmem i casu vode i deri dok ne zaspim 🤣🤣🤣 najgore nesto, kuzim te skroz

    Hvala ti,  ma preživjet ću, samo me pukne povremeno…kad sam gladna nisam svoja😂

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ena osim Renniea i Reflustata možeš i Gaviscon probati,njega isto smiju trudnice..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Enaosim Renniea i Reflustata možeš i Gaviscon probati,njega isto smiju trudnice..


    E da pitam odmah 😁
    Jel propolis fakat stetan za trudnice? Nisam ga trosila ali sam to danas cula,  a nisam imala pojma.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Ja sam ocito jedina koja je skrta dat za druga kolica jer imam doma 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    pharmamma

    Enaosim Renniea i Reflustata možeš i Gaviscon probati,njega isto smiju trudnice..


    Rennie mi nije baš pomogao, pojela sam ga kutiju, ginićka mi napisala da uzmem Gastal i jesam al ga na kraju nisam koristila, mislim da sam 1,  jer sam pročitala da ne…

  • cuvita13

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    mamite trbuscici su prekrasni 😍🤗
    proudy proslavi sad taj dobar nalaz zasluzila si 😎
    ja se isto mislim za kolica..starima je vec 5 godina skoro🤔

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    pharmamma

    Enaosim Renniea i Reflustata možeš i Gaviscon probati,njega isto smiju trudnice..

    E da pitam odmah 😁
    Jel propolis fakat stetan za trudnice? Nisam ga trosila ali sam to danas cula, a nisam imala pojma.


    Većina propolisa koji su u prodaji sadrže alkohol pa je takve preporuka izbjegavati..a za propolis sam po sebi-nisu ga bas ispitivali na trudnicama,ali kratkotrajna primjena,pogotovo ako je lokalna (sprejevi kod upala grla,mast protiv hemoroida s propolisom i sl.), po meni ne bi smjela naškoditi..

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ena31

    pharmamma

    Enaosim Renniea i Reflustata možeš i Gaviscon probati,njega isto smiju trudnice..

    Rennie mi nije baš pomogao, pojela sam ga kutiju, ginićka mi napisala da uzmem Gastal i jesam al ga na kraju nisam koristila, mislim da sam 1, jer sam pročitala da ne…


    Gastal sadrži i aluminij koji se može nakupljati u kostima bebice pa je zato preporuka izbjegavati..iako ga dosta dr i dalje preporuča

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.