Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Ami25 pogledala sam video..zapravo mi je u ned punih 40 tj…da jos cemo sve docekat 40 tj..bas kad krene biti ce puuuno bebica 😍😍😍😍 
    Jedva cekam tu kisu i normalnije temperature
    Mladamama samo se cuvaj jos ..bude sve to super 

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Kaj kazete..vase bebice luduju u trbuhu.. a zasto je moj tako miran od sinoc? 😢 Kaj da idem u bolnicu? Bas mi je tesko procijeniti od svoje panike.. sta god da radim nece se ritati onako jace .. samo se promeskolji ..kickne lagano..vise kao da se isteze nego kao da udara… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Arizona sad imaju i sve manje i manje mjesta pa ne mogu baš toliko ludovati. Moj se isto preko dana više onako meškolji. Bitno da ga osjetiš da se nekako javi 🙂

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Evo sad sam isla jesti sladoled jer nemam u kuci nista drugo slatkog.. javio se ..ali lagano.. jel vase bebe polude na slatko? Meni se od pocetka trudnoce ogadilo slatko ..jako slabo konzumiram..mozda ni on ne voli pa zato taj trik bas i ne pali..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Moj rice dok sam na boku, onda me s nogicama pod rebra lupa, al inace se proteze i dize mi u zrak guzu i leđa 🤣😂
    Reagira na slatko, al sladoled mu se ne sviđa bas kolko sam skuzila 😋 a ja obozavam sladoled. Bolje poludi na nektarine, sljive, jabuke, jaja i grah 🤣😋

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Arizona bitno da ga osjetis.sve ovisi od djeteta do djeteta..netko kaze da mu je beba cijelu trudnocu bila jako mirna drugima je pak ludovala non stop…joj ja ju ponekad jadnu tako guram jer je neko vrijeme ne osjetim a jadno dijete spava i odmara…meni je zadnji put ovako ludovala na pizzzu sad na mahune..i voli mlijeko i kulen..sva je na tatu 🤗..e da i meni najcesce guzu i leda gura prema gore 😍

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Tnx… a tesko mi je procijeniti.. vec sam pisala..nikad nije on imao neki svoj ritam aktivnosti i spavanja da bi po tome mogla pratiti.. rekla bi da je mirnija beba sta se tice ritanja..znaci ne roka non stop kao sto drugi znaju reci za svoje bebe.. ali znao bi me izudarati onak taman da se vidi  i da mogu snimiti lijepi video.. (imam jedan di sam ulovila malo stopalo kak se ocrtalo😍😍😍😍)  a sad u zadnje vrijeme valjda zbog visoke trudnoce i manje mjesta ne roka toliko.. i ima eto par dana kao ovaj kad mi se cini ko da cijeli dan spava i lijeno se meskolji.. znaci i meskoljenje se racuna.. to je bitno… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Moj isto izbaci guzu i leđa. I reagira na slatko. Ali i ja volim slatko pa možda ima nešto i u tome 😁

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Mene cijelo popodne pecka dole al onako ko da me neko iglama bode jel se desilo slicno kojoj od vas? 🤔
    Ako stojim moram onako skupit noge koliko me zaboli al na momente samo, jel moguce da je to beba? S obzirom da joj je glavica dole ne znam kako moze toliki nisko bas bockat 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Arizona ajme stopalo imas usnimljenu 😍😍😍 preslatko…
    Ami25 e bas mene tako pecka..i to mi se dogadalo vec u par navrata..zadnji put danas..moram leci ne mogu stajati koliko je neugodno

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.