Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ami..meni se desilo par puta osim tih kao mens.grceva da me probode dolje.. ali ja bi to vise opisala bas kao probadanje nozem.. vrlo kratko ali isto kad me probolo dok sam stajala morala sam se uhvatiti dolje i stisnuti noge… 🙄 ne znam bas da to beba radi osim ako nema nesto unutra za bockat me😅.. prije mi se cini da je to ono kaj mi je ginic rekao da se tijelo priprema na porod.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    I da dr mi je rekla da je to normalno..ja sam prvo mislila da se otvaram mozda kad me tako bocka al nije…

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    To ono kopanje kanala za izlaz koji je Proud bila spominjala 😂 par puta sam osjetila. A mene već nekih sat vremena zaboli pa prestane kao lijevi jajnik i iza lijevi bubreg. Dakle samo lijeva strana. 

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Cure moje..ja imam filing da se blizi novi baby boom ..samo cemo se poredat cini mi se… mozda bi stvarno trebala otic slozit kofer…. sutra..😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    I mene je neki dan mislim s desne strane tak znalo zabolit a i zna me probost skroz gore…ma kad se sjetim..stvarno sam svakakva bockanja imala u trudnoci..al sve je to normalno…
    Arizona bas…sve cemo se poredat iduci tjedan 😀

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    E da kao nozem tj onako se par sekundi osjeti oštro pa popusti pa opet i tako je trajalo dok se nisam malo odmorila, mislila sam da nije mozda rukicama sa radi al bas toliko da bi zabolilo ne vjerujem 🙄🙄 kopa si kanal 😂😂 I bas nije ugodno i onako se mislim super ni to ne mogu potrpit sta ce bit s trudovima😂😂 Mene zasad nista evo osim toga. Znaci i vi se susrele s tim, AnaM vjerojatno i je neka priprema. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Mene isto probada dolje. Cak sad zadnjih par dana dok idem pisat mi je tesko. Pritisak i probada.
    Al sve je to ocito normalno 🤔🤔
    Bude uskoro baby boom 😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Arizona

    Arizona

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ma bas sjedim i razmisljam.. pitao me neki dan deckov frend jel jedva cekam.. nisam mu znala odgovorit.. mislim da.. jedva cekam jer ga zelim vidjeti konacno i primiti i pusati i maziti i sve to ❤❤..ali s druge strane sam se osjecala da ne bi jos ipak zbog straha i jer nisam jos spremna i mislim da ni ne mogu zamisliti kako ce mi se zivot promijeniti.. 
    A sad bas sjedim tu i mislim si ..to je to.. jos koji dan..taman do termina..dosta mi je izludjivanja same sebe..samo nek mi vise dodje..ziv i zdrav..nikad necu bit spremna jer ne mozes se spremit na nepoznato..ali mislim da sam blize tome svemu u glavi..a i taj filing cudni koji imam….ne znam…ne znam…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Znači imamo još vikend za odmor pa idući tjedan možemo krenuti pomalo 😂
    Arizona, ma mislim da nikad nisi spreman, al mora kad tad van, bili mi spremni ili ne 😁

  • AnaMaria

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Arizona

    Ma bas sjedim i razmisljam.. pitao me neki dan deckov frend jel jedva cekam.. nisam mu znala odgovorit.. mislim da.. jedva cekam jer ga zelim vidjeti konacno i primiti i pusati i maziti i sve to ❤❤..ali s druge strane sam se osjecala da ne bi jos ipak zbog straha i jer nisam jos spremna i mislim da ni ne mogu zamisliti kako ce mi se zivot promijeniti..
    A sad bas sjedim tu i mislim si ..to je to.. jos koji dan..taman do termina..dosta mi je izludjivanja same sebe..samo nek mi vise dodje..ziv i zdrav..nikad necu bit spremna jer ne mozes se spremit na nepoznato..ali mislim da sam blize tome svemu u glavi..a i taj filing cudni koji imam….ne znam…ne znam…


    Totalno te kuzim tak je i meni 

    12.08.2018. ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.