Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Medo2711

    Pozdrav cure..moze mi koja reci neki savjet.Isla sam pisnuti lh trakicu i pozitivna je.Ali ovulacija mi je bila prije tj isto pratila trakicama.Radim test za trudnocu nista ne pokazuje.Ima koja takvo iskustvo mozda?zasto je lh trakica pozitivna.hvala


    Aj stavi slike od oba dvije trakica ako imas? Pratis li tem? Neke zene mogu imati 2 ovulacije u ciklusu. Rijetko al desava se. 

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Medo2711

    Pozdrav cure..moze mi koja reci neki savjet.Isla sam pisnuti lh trakicu i pozitivna je.Ali ovulacija mi je bila prije tj isto pratila trakicama.Radim test za trudnocu nista ne pokazuje.Ima koja takvo iskustvo mozda?zasto je lh trakica pozitivna.hvala

    Aj stavi slike od oba dvije trakica ako imas? Pratis li tem? Neke zene mogu imati 2 ovulacije u ciklusu. Rijetko al desava se.


    Pokusavam,ali neda staviti sliku.To nisam znala..jer ja trebam dobiti mengu

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Medo2711

    Pozdrav cure..moze mi koja reci neki savjet.Isla sam pisnuti lh trakicu i pozitivna je.Ali ovulacija mi je bila prije tj isto pratila trakicama.Radim test za trudnocu nista ne pokazuje.Ima koja takvo iskustvo mozda?zasto je lh trakica pozitivna.hvala

    Aj stavi slike od oba dvije trakica ako imas? Pratis li tem? Neke zene mogu imati 2 ovulacije u ciklusu. Rijetko al desava se.


    Temp sam pratila sa ovulacijom..sad vise ne pratim.Kad mi je prosla

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Gea123

    Cure evo samo kratko od mene- uzimala sam klomifen, na folikulometriji utvrdeno da ce ovulacija biti, imali odnose, potvrdjeno da je ovulacija bila, sad stavljam utrice i cekam 😊
    Nisam nesto pozitivna, ako ne uspije ide se s klomifenima 3 ciklusa.


    Drzimo  🤞🤞🤞da uspije. I samu me to ceka. Isto ak ne uspije od prve rekla je da se probava tri mjeseca. 🤷‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    VI odbrojavanje
    Suncica5 - 25.09.2019 - … dana♧
    Emilijal - 26.9.2019 - 1 dan♧
    Breskva - 29.9.2019 - 3 dana♧
    Peggy95 - 29.9.2019 - 3 dana♧
    Martina1982 - 29.9.2019 - 3 dana♧
    Vuky - 30.9.2019 - 4 dana♧
    VII odbrojavanje 2019
    Coco - 1.10.2019 - 5 dana♧
    Hope2804 - 3.10.2019 - 7 dana♧
    Mikixy - 3.10.2019 - 7 dana ♧
    Mallla - 4.10.2019 - 8 dana ♧
    Lady_E - 4.10.2019 - 8 dana♧
    Tera_ - 8.10.2019 - 13 dana♧
    Tockica - 9.10.2019 - 14 dana♧
    Justagirl2201-12.10.2019-16 dana♧
    Tinas 13.10.2019 - 17 dana♧
    Zvjezdica37 - 16.10.2019 - 20 dana♧
    AnKol - 17.10.2019 - 21 dana♧
    Sanja0508 - 31.10.2019 - 35 dana♧

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Zenice..koje testice cete kupiti za kolektivno? 🤗😁

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ej curke, evo ja bila jucer opet kod gin. Na lijevom jajniku folikul prestao rasti, tj narastao je samo za 0,5mm, a na desnom se povecao tako da bi tamo trebala biti ovulacija. Kaze gin da bi trebala biti preko vikenda i da se keksamo svaki dan do pon 😆 pocevsi od jucer navecer. U pon idem ponovo da vidimo jel bila O.  
    Martina javim novi datum neocekivane M kad prode O. Sve kak sam mislila da ce uraniti, na kraju je ful kasno 😮 

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar Breskva

    Breskva

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Zenice..koje testice cete kupiti za kolektivno? 🤗😁


    Jutroooo svima,ja sam si uzela clearblue pa kud puklo da puklo.. ja mjerila danas temp pala je za 1 nize, neznam sta da mislim, od simptoma nista ekstra,nisam cak napuhana ni nista,metalan okus nestao,i to mi pase jer me izludivao jucer cijeli dan,nema hrane ni vode koji bi ga makli, ali eto danas ok. Jedino cice bole,grceve i bolove ama bas nikakve nemam… sve mi to mirise da nista od svega toga nece bit,neznam🥴

  • Anchy29

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Da da..uzela sam ju..ne pece nista vise..ali i dalje je prisutna ta neka nelagoda tokom odnosa i nakon njega..ne znam..neka lagana bol napetost..mozda je neka upalica..samo da nije nista ozbiljnije..a narucit cu se ovih dana…

  • Anchy29

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ej..ja ti pijem jadrankinu otopinu jod..vitamin c od sipka i selen vec 3 mjeseca…Kazu da treba par mjeseci da se jod apsorbira u tijelu i da pocne djelovat…pa cemo vidjet…u pocetku ces vjerojatno osjetit nekakve simptome detoksikacije..ali to sve prođe 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.