Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Breskva

    Martina1982

    Zenice..koje testice cete kupiti za kolektivno? 🤗😁

    Jutroooo svima,ja sam si uzela clearblue pa kud puklo da puklo.. ja mjerila danas temp pala je za 1 nize, neznam sta da mislim, od simptoma nista ekstra,nisam cak napuhana ni nista,metalan okus nestao,i to mi pase jer me izludivao jucer cijeli dan,nema hrane ni vode koji bi ga makli, ali eto danas ok. Jedino cice bole,grceve i bolove ama bas nikakve nemam… sve mi to mirise da nista od svega toga nece bit,neznam🥴


    E i ja danas osim bolnih grudi nemam nikakvih simptoma 🤣🤣🤣🤣 aj uzet cu i ja ond CB 🤭 jel digitalni ili obicni?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Medo2711

    Martina1982

    Medo2711

    Pozdrav cure..moze mi koja reci neki savjet.Isla sam pisnuti lh trakicu i pozitivna je.Ali ovulacija mi je bila prije tj isto pratila trakicama.Radim test za trudnocu nista ne pokazuje.Ima koja takvo iskustvo mozda?zasto je lh trakica pozitivna.hvala

    Aj stavi slike od oba dvije trakica ako imas? Pratis li tem? Neke zene mogu imati 2 ovulacije u ciklusu. Rijetko al desava se.

    Temp sam pratila sa ovulacijom..sad vise ne pratim.Kad mi je prosla


    Moras preko ibb.co stranice staviti sliku jer tu ne funkcionira ta opcija vise. Jel.tem potvrdila Ovulaciju tada prvi put? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Ej curke, evo ja bila jucer opet kod gin. Na lijevom jajniku folikul prestao rasti, tj narastao je samo za 0,5mm, a na desnom se povecao tako da bi tamo trebala biti ovulacija. Kaze gin da bi trebala biti preko vikenda i da se keksamo svaki dan do pon 😆 pocevsi od jucer navecer. U pon idem ponovo da vidimo jel bila O.
    Martina javim novi datum neocekivane M kad prode O. Sve kak sam mislila da ce uraniti, na kraju je ful kasno 😮


    Moze super. Nek si ti bila. Dakle postoje indikacije da zena moze prvo imat O na jednom jajniku koja se i ne mora desiti. A nakon toga moze imat a i ne mora na drugom. To bi rjesilo odgovore na mnoga pitanja zasto  imamo ovulacijske bolove dva puta tokom ciklusa.  Zatim da zena moze stvarno imati 2 ovulacije ali naravno na razlicitim jajnicima. Wuhuuuu otkrice. Vi akcijajte i sretno. ❤❤❤❤

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Lady_E

    Ej curke, evo ja bila jucer opet kod gin. Na lijevom jajniku folikul prestao rasti, tj narastao je samo za 0,5mm, a na desnom se povecao tako da bi tamo trebala biti ovulacija. Kaze gin da bi trebala biti preko vikenda i da se keksamo svaki dan do pon 😆 pocevsi od jucer navecer. U pon idem ponovo da vidimo jel bila O.
    Martina javim novi datum neocekivane M kad prode O. Sve kak sam mislila da ce uraniti, na kraju je ful kasno 😮

    Moze super. Nek si ti bila. Dakle postoje indikacije da zena moze prvo imat O na jednom jajniku koja se i ne mora desiti. A nakon toga moze imat a i ne mora na drugom. To bi rjesilo odgovore na mnoga pitanja zasto imamo ovulacijske bolove dva puta tokom ciklusa. Zatim da zena moze stvarno imati 2 ovulacije ali naravno na razlicitim jajnicima. Wuhuuuu otkrice. Vi akcijajte i sretno. ❤❤❤❤


    E bas tako. Zato nekima i je trakica tamna dva puta u ciklusu. Kaze da bi zato tokom cijelog ciklusa trebalo imati odnose svaki drugi dan, a kad trakica pocne tamniti (znaci i prije samog pika) krenuti sa keksanjem svaki dan. To sam ovdje i utvrdile 😀 pitala sam jel to moze utjecati na kvalitetu spermica pa je rekao da ne, tj.da ce kod svake ejakulacije biti i kvalitetnih i nekvalitetnih spermija. A oni dugo putuju do jajne stanice pa ih je sigurnije na vrijeme poslati gore nego cekati dan ovulacije. To je uz pretpostavku dobrog spermiograma, ne znam kako je kod onih koji moraju malo cuvati vojnike. 
    A nis, idemo biti marljivi pa kako bude ❤❤

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Martina1982

    Lady_E

    Ej curke, evo ja bila jucer opet kod gin. Na lijevom jajniku folikul prestao rasti, tj narastao je samo za 0,5mm, a na desnom se povecao tako da bi tamo trebala biti ovulacija. Kaze gin da bi trebala biti preko vikenda i da se keksamo svaki dan do pon 😆 pocevsi od jucer navecer. U pon idem ponovo da vidimo jel bila O.
    Martina javim novi datum neocekivane M kad prode O. Sve kak sam mislila da ce uraniti, na kraju je ful kasno 😮

    Moze super. Nek si ti bila. Dakle postoje indikacije da zena moze prvo imat O na jednom jajniku koja se i ne mora desiti. A nakon toga moze imat a i ne mora na drugom. To bi rjesilo odgovore na mnoga pitanja zasto imamo ovulacijske bolove dva puta tokom ciklusa. Zatim da zena moze stvarno imati 2 ovulacije ali naravno na razlicitim jajnicima. Wuhuuuu otkrice. Vi akcijajte i sretno. ❤❤❤❤

    E bas tako. Zato nekima i je trakica tamna dva puta u ciklusu. Kaze da bi zato tokom cijelog ciklusa trebalo imati odnose svaki drugi dan, a kad trakica pocne tamniti (znaci i prije samog pika) krenuti sa keksanjem svaki dan. To sam ovdje i utvrdile 😀 pitala sam jel to moze utjecati na kvalitetu spermica pa je rekao da ne, tj.da ce kod svake ejakulacije biti i kvalitetnih i nekvalitetnih spermija. A oni dugo putuju do jajne stanice pa ih je sigurnije na vrijeme poslati gore nego cekati dan ovulacije. To je uz pretpostavku dobrog spermiograma, ne znam kako je kod onih koji moraju malo cuvati vojnike.
    A nis, idemo biti marljivi pa kako bude ❤❤


    Ma da slazem se. E da evo sad prvi put govorim to do sada nisam ovdje to pisala. Moj M je prije dvije godine izgubio jedno jaje. Zavrnulo se i nije na vrijeme otisao na hitnu. Ceko je 7 dana. I naravno prestala ici krv i morali mu odrezati. U drugo su mu stavili mrezicu da se nemre okrenuti. I eto sa tim jednim nama je uspilo 3 puta ( a mislim da je bilo i 4 al taj nije potvrden) tako da. Svasta ima i svasta se desava. Uglavnom treba akcijati. Ne stiti se i desit ce kad tad. Ako je sve u redu naravno. 😁

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/nbvC4R1 [ibb.co]

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Potvrdila je bazna temperatura i osjetila sam👍

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Ja imam clear blue digitalni, pa cu i ja pisnuti skupa sa vama, pa kako bude

    [lilypie.com]

  • Avatar Acqua

    Acqua

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    haj svima i ja sam krenula s lh trakicama nedavno pa se nadam da me primate u drustvo! (: 

  • Avatar Breskva

    Breskva

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Uzela sam onaj obicni clearblue,kazu da je digitalac dobar ali da je teze osjetljiviji od obicnih onih na crtice,jer citala sam recenzije jos davno se sjecam da ovi na crtice mogu pokazat vec pocetak trudnoce jos dok crtice nisu one prave boje kao ona vodoravna crta, a digitalac je znao pokazivat nema trudnoce,a cure su bile trudne,nemam pojma… vidit cemo sta ce biti sve od toga

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.