Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Na trenutke me zaboli kao da cu dobiti ostali simptomi nula bodova, vjerojatno smo zakasnili pokriti ovu drugu O i tako bezveze.

    “Nebo strpljive voli.”

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Meni su sad sise na dodir bolne, i imam lagane grceve, a trebala bih ne dobit 3.10… Prosli mjesec nisam imala skoro nikakvoh simptoma… Nadam se da se nesto pozitivno desava

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Sunčica5

    Martina ja sam jos na progesteronu, kako je O bila 19 dan ciklusa, mislila sam u petak mozda test pa da stanem s utricima da krene ako bude negativan 🤷🏼‍♀️
    Totalno mi je zbunjola ovaj ciklus uzas


    Da kuzim te. Ja sam u nedjelju zadnji uzela. I to pazi na 6DPO 🤦‍♀️ i ne smijem dalje jer nema doktorke a to mi vec 14 bio. Ni nesmije se vise osim ak nema T. Htjela sam na svoju ruku dalje pa sta bude bude al sam odustala. Jer mogu samo gore napraviti. A tek onda sam u banani.  A rano je za test 🙈. Ta da bumo vidli u nedjelju. Drzim ti fige da u petak ipak bude + 🤞❤

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Breskva

    Jutro svima 🙃, kako ste danas,ima li kojih simptomcica?
    Ja prijavljujem metalni okus koji se opet ponavlja ,umooooor koji me drzi vec 3 dana,glava i dalje boli… jedva cekam da napravim test da znam na cemu sam,ako ne moguce da me neka viroza lovi… temp se i dalje drzi 😁😅.. na poslu sam i najrade bi legla negdje

    👀…osim grceva..bolnih sisa…bolnih leda i umora nemam nikakvih simptoma. E da danas krenuo mljecni iscjedak…


    I meni danas krenio mljecni iscjedak, posto sam imala crne gacice ostale su i fleke.. cike me bole sad samo na dodir, bocka me desni jajnik i muz mi je malo prije rekao da su mi zile na sisama ogromne 🤣

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Hope2804

    Meni su sad sise na dodir bolne, i imam lagane grceve, a trebala bih ne dobit 3.10… Prosli mjesec nisam imala skoro nikakvoh simptoma… Nadam se da se nesto pozitivno desava


    Onda drzimo 🤞🤞🤞🤞🤗🤗🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    peggy95

    Martina1982

    Breskva

    Jutro svima 🙃, kako ste danas,ima li kojih simptomcica?
    Ja prijavljujem metalni okus koji se opet ponavlja ,umooooor koji me drzi vec 3 dana,glava i dalje boli… jedva cekam da napravim test da znam na cemu sam,ako ne moguce da me neka viroza lovi… temp se i dalje drzi 😁😅.. na poslu sam i najrade bi legla negdje

    👀…osim grceva..bolnih sisa…bolnih leda i umora nemam nikakvih simptoma. E da danas krenuo mljecni iscjedak…

    I meni danas krenio mljecni iscjedak, posto sam imala crne gacice ostale su i fleke.. cike me bole sad samo na dodir, bocka me desni jajnik i muz mi je malo prije rekao da su mi zile na sisama ogromne 🤣


    🤣….hajd vidit cemo sta se zbiva na kolektivnom 🤗🤗

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Martina1982

    peggy95

    Martina1982

    Breskva

    Jutro svima 🙃, kako ste danas,ima li kojih simptomcica?
    Ja prijavljujem metalni okus koji se opet ponavlja ,umooooor koji me drzi vec 3 dana,glava i dalje boli… jedva cekam da napravim test da znam na cemu sam,ako ne moguce da me neka viroza lovi… temp se i dalje drzi 😁😅.. na poslu sam i najrade bi legla negdje

    👀…osim grceva..bolnih sisa…bolnih leda i umora nemam nikakvih simptoma. E da danas krenuo mljecni iscjedak…

    I meni danas krenio mljecni iscjedak, posto sam imala crne gacice ostale su i fleke.. cike me bole sad samo na dodir, bocka me desni jajnik i muz mi je malo prije rekao da su mi zile na sisama ogromne 🤣

    🤣….hajd vidit cemo sta se zbiva na kolektivnom 🤗🤗


    E i da, sinoc kad sam piskila i obrisala se bilo je maaalo krvi.. ali to meni zna biti ako nosim nesto malo teze 🤷‍♀️ ma bojim se i pomisljat da sam T, jer razocarenje svaki put bude sve gore kad se ponadam 🙄

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Gea123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Cure evo samo kratko od mene- uzimala sam klomifen, na folikulometriji utvrdeno da ce ovulacija biti, imali odnose, potvrdjeno da je ovulacija bila, sad stavljam utrice i cekam 😊
    Nisam nesto pozitivna, ako ne uspije ide se s klomifenima 3 ciklusa.

    Gea123

  • Avatar Arwen87

    Arwen87

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Mallla

    Arwen87


    A misa mu…..nadam se da te ipak nece zezat crvena. Ali pazi dok ne dode za pravo nista nije izgubljenom 😎😉👍

    Oooo,cini se da ce me crvena ipak zezati🤦
    Kasni,trebala sam dobiti jucer,ciklusi mi uvijek tocni,jucer se pojavi malo kao roskastog iscjetka i ja mislila to je to,stavila tampon i dobro!
    Poslije ga idem promijeniti,na njemu nista!
    Maloprije se napokon pojavilo malo smedjeg,ali i to nista u odnosu na prije,ako nastavi ovim tempom necu dobiti jos 3-4 dana🤷😂
    Ne znam da li je neka od vas cura koristila Gynositol a da joj je on produzio ciklus???
    Super je sto mi je ocito simptome pms-a smanjio na minimum minimuma,ali ne znam da li da ga nastavim koristiti ako ce mi ovako rastegnuti ciklus!
    Da sam dobila jucer,do nedjelje bi bila gotova sa M,a ovako ja nemam pojma do kad cu je cekati!

    Hej ja uzimam Gynositol i sad kad potrošim neću više. Ciklus mi inače traje 30dana a s njim 39. Ovulacija bude od 15 do 19dc a s njjm od 21 do 25dc. Simptomi prije O jači a PMS nema i M čistija.


    E jbg,znaci i tebi se sve poremetilo🤦

    Nemam pojma,potrosit cu ovu kutiju pa cu vidjeti,ali ako mi i sljedeci mjesec produzi ciklus vjerovatno ga ni ja vise necu uzimati!
    Iako mi je zao,jer mi nikad nije bio laksi ovaj period prije M!

    A i teta u ljekarni mi kaze neki dan kad sam kupovala testove pa spomenula Gynositol,da ga svi hvale i da sve zene koje one privatno zna a da su ga koristile,sad imaju bebice!
    Vidjet cu koliko ce mi se sve ovo rastegnuti, pa cu odluciti kako cu dalje!
    Kupila sam i viale maticne mlijeci,pa je koristim vec par dana skupa sa Gynositolom!
    Vidjet cemo hoce li biti kakvih rezultata sljedeci mjesec,ako ne,rekla sam da cekam do kraja godine,pa za pocetak mozda odem provjeriti hormone!
    Ima li kakvih novosti kod tebe?😊

  • Avatar Arwen87

    Arwen87

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Gea123

    Cure evo samo kratko od mene- uzimala sam klomifen, na folikulometriji utvrdeno da ce ovulacija biti, imali odnose, potvrdjeno da je ovulacija bila, sad stavljam utrice i cekam 😊
    Nisam nesto pozitivna, ako ne uspije ide se s klomifenima 3 ciklusa.


    Drzimo fige da vam uspije☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.